Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

HORDA nowy klub w Trawnikach!

Utworzony przez Klub Muzyczny HORDA, 9 września 2011 r. o 08:14
Myślę, że chyba robisz gościu niezłą podpierduchę i krecią robotę ale nie wiem jaki masz cel. Dodam, że nie jestem z obsługi lokalu ani żadnym znajomym. Wkurza mnie tylko taka gadka, a jak jesteś zgred i masz coś do ludzi, którym się życie troszkę nie ułożyło to spadaj na drzewo liście pompować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dodajoszusta.pl/historia/1785-malgorzata-kalinska-nowak-horda-serwis-klub-horda-trawniki.html UWAGA KLUB HORDA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za impreza gdzie baby latają z gołymi tylkami??? Burdel to najlepsza nazwa do tego miejsca. A po tym programie jak słuchałam ta "kobietę " (chociaż nie zasłużyła na miano kobiety latając z gola pi....przy gronie ludzi) jestem w ciężkim szoku. Jej marzenie się spełniło bo tańczy na golasa? Co za cele życiowe.....gratuluję nawet nie napisze jak się mówi ja takie kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem ostatnio to mi kołpak zajebali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem ostatnio to mi kołpak zajebali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...