Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hotel Akropol już z legalną kuchnią

Utworzony przez ~gość~, 3 grudnia 2009 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Świetna wiadomość, bo hotel jest rewelacyjny i można o nim mówić tylko w samych superlatywach. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO widać właściciele już się wpisali znów na forum heheh.... Każda sroczka swój ( choćby najbardziej bazarowy) chwali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście bardzo fajny lokal, byłem na weselu kolegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość, bo lokal naprawde rewelka, jak ja tam bylam, to wesele udalo sie na 1000%.obsługa bardzo dobra i jedzenie też mi smakowalo:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z godz 10 m41: odwal się raz na zawsze od tego lokalu,Wszystko ci sie nie podoba. Widać,ze jesteś z konkurencji- co nie możesz tego przeżyć, że komuś się udało w życiu czegoś dokonać. A co ty zrobiłeś /aś/? Dla jasności całej sytuacji nie jestem z konkurencji ani nie jestem praciwnkiem akropolu, ale znam dobrze rynek weselny. A jeszcze jedno: za pomówienia można trafić przed oblicze prokuratora.Internet nie jest anonimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel jest rewelacyjny i wspaniałą wizytówką Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...