Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hurtownia Mrożonek pod Lublinem: Myszy biegały po rybach

Utworzony przez Doris, 7 stycznia 2011 r. o 19:55 Powrót do artykułu
Woził Król razy kilka powieźli i Króla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie chodzi o to że oni mieli zły towar, bo to nie tak. Nie wszystko co sprzedawali było złe i "odświeżane". Towar był ok ale sama świadomość że po jedzeniu które kupiłem do domu biegały i sikały myszy czy szczury jest okropna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie myszy i szczury żyja w minus 18 stopniach?(taka temp. powinna byc w chłodni).Nawet jakby jakas mysz weszła to nie przeżyje bo zamarznie,a w dodatku niby czym miałaby się żywić-mrożonkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek trzymam kciuki za całą waszą rodzinę i firmę. Wiem że to co o was piszą to stek bzdur i kłamstw. To przez tą ludzką zawiść którą niestety widzimy codziennie. Jeśli ktoś zobaczy że komuś coś wychodzi robi wszystko żeby ten ktoś to stracił.Ludzie wylejcie sobie kubeł zimnej wody na głowę i wytrzeźwijcie w końcu bo to wy zachowujecie się jak alkoholicy działający w amoku czy na kacu nie potraficie trzeźwo myśleć wyrządzając ogromną krzywdę innym. Czy naprawdę uważacie że wasza niby krzywda jest gorsza od tej co teraz przeżywają ci ludzie??????????????? Niech każdy pierwsze spojrzy na siebie!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam M.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszki sobie weszły do chłodni pokicały po rybkach, posrały i same sobie otworzyły dzwi i wyszły. Nie wiedziałam, że myszy są w tych czasach takie inteligentne. Poprostu super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie i panie czytałem całe forum a jestem byłym pracownikiem firmy król(pare lat temu)i jestem zniesmaczony!!ale nie tym że sanepid zamknął firme,czy że szczury biegały po rybach bo to jest fizycznie niemożliwe,ale tym jak zachowują się pracownicy!!fakt pracowałem pare miechów,nieodpowiadało mi wynagrodzenie i czas pracy(ale niestety tak bywa na początku)lecz cierpliwości nie miałem więc odszedłem.mam sentyment do tej firmy bo krzysztof dużo mnie nauczył,nie tylko handlu(...)więc jak nie odpowiada praca pawłowi czy robertowi to niech się zwolnią i szukają przygód gdzieś indziej(to jest wschód polski,kokosów nie będzie)a nie walą mosty całej firmie,która pracowała na prestiż kilka dobrych lat.sam pamiętam jak trzeba było się nastarać żeby handlować,przymilać się(nawet jak się nie lubiało klijenta)dawać lepsze rabaty,gratisy itd..a teraz jakiemuś tam żółwiowi czy palikotowi chciało się kombinować,przytulać kase na lewo i jak firma oskarża ich o kradzież(według mnie podstawnie)to się zwalniają i nasyłają kontrole,sanepidy i policje.i walą mosty innym pracownikom którzy naprawde uczciwie pracowali na siebie i na firme.niepasuje ci kolego tu pracowć to się zwolnij, anie kradniesz żeby dorobić do wypłaty a jak firma się kapuje to nasyłasz inspekcje.pracowałem w kilku gastronomiach,hurtowniach i niedociągnięcia są wszędzie,także mam pełen szacunek do firmy król.Pozdrowienia dla właścicieli i uczciwych pracowników firmy ,król,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życze z całego serca tym dwóm panom którzy przyczynili się do tej afery,którzy nie umieją być ludzmi,żeby nigdy już pracy nie znależli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej Wy uczciwi a czy zaniżanie wynagrodzenia i nie odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne od faktycznego wynagrodzenia, a tylko od to co na umowie to jest okradanie pracownika czy nie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziesz kolego prawdziwym przedstawicielem handlowym to będziesz miał odprowadzane całe składki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
będziesz kolego prawdziwym przedstawicielem handlowym to będziesz miał odprowadzane całe składki
Będziesz kolego odprowadzał całe składki to nie będę Cię nzywał złodziejem i ZUS Ci się do dupy nie dobierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam kórwa bądż uczciwy,dla mnie to nawet na najniższą krajową nie zasłużyłeś TĘPY WIESNIAKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
sam kórwa bądż uczciwy,dla mnie to nawet na najniższą krajową nie zasłużyłeś TĘPY WIESNIAKU
Tępym wieśniakiem to Ty jesteś, bo ku*** pisze się przez u zwykłe złodzieju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowujesz się kórwa jak dziwka po skrobance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowe ci prostaku odjęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mowe ci prostaku odjęło?
Tobie przywróci przy kontroli Będziesz cienko piszczał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki dorosły z ciebie człowiek,a jednak skarżyć umiesz.ja nawet w przedszkolu tego nie robiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczówam wrażenie że mam do czynienia z najgorszą ciemnotą.frajerzysz się człeniu,a wiesz co za to grozi??h w d..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki odwarzny jesteś cwelu że na skarge to polecisz,czemu ze mną nie masz odwagi pisać.ty może kórwa nie dorosłeś baranie bez szkoły do dorosłego życia.bo mnie mamusia uczyła jak byłem malutki że skarżyć nie można.mówie ci pajacu pier***nij się w łep ten głupi.bo jak coś ci nie odpowiada to się zwolnij i idz puszki zbierać bo chyba do tego się tylko nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
taki odwarzny jesteś cwelu że na skarge to polecisz,czemu ze mną nie masz odwagi pisać.ty może kórwa nie dorosłeś baranie bez szkoły do dorosłego życia.bo mnie mamusia uczyła jak byłem malutki że skarżyć nie można.mówie ci pajacu pier***nij się w łep ten głupi.bo jak coś ci nie odpowiada to się zwolnij i idz puszki zbierać bo chyba do tego się tylko nadajesz
Nie podniecaj się. O czym pisać z analfabetą? Kraść i oszukiwać też Cię mamusia od maleńkości uczyła? Kto się ma w co pier***nąć, kto się do czego nadaje i kto ile zapłaci dowiesz się po zakończeu kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...