Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sanepid z choinki się urwał.W tej hurtowni (nawiasem mówiąc firmowej hurtowni firmy KORAL)syf kiła i mogiła jest od lat.Pan Król lachę kładzie na wszystko,liczy się tylko kasa i dobra fura.Przecież to mrożonki czyli towar szczególnego przechowywania ale co mu tam,kiedyś liczył tylko na handel z ukraińcami,teraz ukraińców nie ma ale i porządku trzymać się nie chce.Jesienią pracownicy wydający towar wódkę pili na rampie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro p.Król pije to i jego pracownicy... nie od dzis to wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sprawiedliwy Mam nadzieje, że zostanie to zamknięte na wieki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wzieli im się za d u p e. Syf tam jest od lat, Szef, a raczej tylko jego namiastka, gdyż inaczej nie można nazwać kogoś kto reprezentuje firmę chodząc w gumofilcach, smarkając w rękaw, po drugie większośc czasu jest napity, ostatnio za rządy wziął się synek, jednakże nie mający pojęcia o niczym. Ludzi tam mają za śmieci, dziwię się że niektórzy tyle czasu tam pracuja. Powinny jeszcze za nich się wziąść PIP i skarbówka gdyż prawo pracy jest tam nieznane, a pracownikom też płacą więcej niż mają na papierku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
W końcu wzieli im się za d u p e. Syf tam jest od lat, Szef, a raczej tylko jego namiastka, gdyż inaczej nie można nazwać kogoś kto reprezentuje firmę chodząc w gumofilcach, smarkając w rękaw, po drugie większośc czasu jest napity, ostatnio za rządy wziął się synek, jednakże nie mający pojęcia o niczym. Ludzi tam mają za śmieci, dziwię się że niektórzy tyle czasu tam pracuja. Powinny jeszcze za nich się wziąść PIP i skarbówka gdyż prawo pracy jest tam nieznane, a pracownikom też płacą więcej niż mają na papierku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weż się LENIU jeden z drugim do roboty , a nie szukasz wrażeń!!! Chcesz zabłysnąć w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak w firmach pracują złodzieje i brudasy, warto by było zapytać ilu pracodawców okradli,a jak im się zwraca uwagę to nasyłają sanepid.Nie wiem jak można być tak bezczelnym typem,najpierw okradać firmę na kilkadziesiąt tysięcy,a póżniej robić syf i nasyłać inspekcje. Niestety poskie prawo chroni złodziei,a pracodawcy mają przekichane,a ta firma ma wyjatkowego pecha do pracowników- złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Tak to jest jak w firmach pracują złodzieje i brudasy, warto by było zapytać ilu pracodawców okradli,a jak im się zwraca uwagę to nasyłają sanepid.Nie wiem jak można być tak bezczelnym typem,najpierw okradać firmę na kilkadziesiąt tysięcy,a póżniej robić syf i nasyłać inspekcje. Niestety poskie prawo chroni złodziei,a pracodawcy mają przekichane,a ta firma ma wyjatkowego pecha do pracowników- złodziei.
Potwierdzam znam tą firmę i wiem że wielu pracowników okradało państwa Król oni jednak mieli za dobre serce i nie kierowali spraw do sądów. Tak to jest kto ma miękkie serce ten ma twardą d..... Ale nasze prawo zawsze ochroni złodzieja przestępce a uczciwego obywatela zrówna z błotem. Trzymam kciuki za państwa Król aby udało im się dopaść drania który im to zrobił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę , że Inspekcja Transportu Drogowego też powinna tam zajrzeć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa, które nigdy nie przełożyły się w prawde. Po drugie dlaczego nigdy się tym nie zainteresowała policja, tylko za każdym razem wasze oskarżenia kończyły się fiaskiem? Po trzecie chyba nie wmówisz nikomu, że to pracownicy dla swojego "widzimisie" przerabiali daty, sprowadzili szczury i utrzymywali taki syf. Przecież tak było 3 lata temu jak pracowałem, i jak widać jest do tej pory. Może także powiesz że pracownicy-złodzieje nie odprowadzali pełnych składek do zus-u i może to pracownicy-złodzieje fałszowali ewidencje pracy. Wiesz jestem za tym, żeby wszyscy co tam pracowali przez ostatnie lata, a trochę nas się tam przewinęło zebrali się razem i wspólnie poszli do sądu zeznawać. Oczywiście zgodnie z prawdą, pod przysięgą, ciekawe co wtedy powiesz. Jak coś ja idę pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawny pracownik napisał:
hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa, które nigdy nie przełożyły się w prawde. Po drugie dlaczego nigdy się tym nie zainteresowała policja, tylko za każdym razem wasze oskarżenia kończyły się fiaskiem? Po trzecie chyba nie wmówisz nikomu, że to pracownicy dla swojego "widzimisie" przerabiali daty, sprowadzili szczury i utrzymywali taki syf. Przecież tak było 3 lata temu jak pracowałem, i jak widać jest do tej pory. Może także powiesz że pracownicy-złodzieje nie odprowadzali pełnych składek do zus-u i może to pracownicy-złodzieje fałszowali ewidencje pracy. Wiesz jestem za tym, żeby wszyscy co tam pracowali przez ostatnie lata, a trochę nas się tam przewinęło zebrali się razem i wspólnie poszli do sądu zeznawać. Oczywiście zgodnie z prawdą, pod przysięgą, ciekawe co wtedy powiesz. Jak coś ja idę pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miekkie serce :-))))) mięki to tam już jeden jest-Krzysio wyginam śmiało ciało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, no przestańcie. Nie kopie się leżącego. To chyba jednak nie był obóz pracy, nie było obowiązku pracy, komu warunki nie odpowiadały pracować nie musiał. Człowiek sobie prowadził firmę aż miał pecha i zatrudnił niewłaściwa osobę... Jestem pewien, że nieprawidłowości były bo w każdej firmie są. Inspekcja się nimi zajęła ? Może to i dobrze. Ale żeby tak się cieszyć z cudzego nieszczęścia. Jakież to polskie. Heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIJA WÓDKE BO KTOS IM NA TO DAJE JAWNY PRZYKŁAD hHHHHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PIJA WÓDKE BO KTOS IM NA TO DAJE JAWNY PRZYKŁAD hHHHHHHHHHHAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAA
Upośledzony jakiś jesteś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dawny pracownik~ napisał "hahahahahahahahahahaha dobre. Domyślam się że odezwał się któryś synalek Królów. Pewnie młodszy gdyż starszy jest za tępy żeby coś takiego napisać, po drugie jego znajomość komputerów jest zerowa. Królowie miękie serce-śmiech, każdego traktowali jak złodzieja, choć sami robili przekręty. Za każdym razem były kombinacje jak tu uciąć choć trochę z wypłaty. A i radzę nie nazywać nikogo złodziejem bez udowodnienia tych zarzutów, gdyż owszem, każdemu kto odchodził zarzucano kradzież, lezcz były to tylko puste słowa, które nigdy nie przełożyły się w prawde. Po drugie dlaczego nigdy się tym nie zainteresowała policja, tylko za każdym razem wasze oskarżenia kończyły się fiaskiem? Po trzecie chyba nie wmówisz nikomu, że to pracownicy dla swojego "widzimisie" przerabiali daty, sprowadzili szczury i utrzymywali taki syf. Przecież tak było 3 lata temu jak pracowałem, i jak widać jest do tej pory. Może także powiesz że pracownicy-złodzieje nie odprowadzali pełnych składek do zus-u i może to pracownicy-złodzieje fałszowali ewidencje pracy. Wiesz jestem za tym, żeby wszyscy co tam pracowali przez ostatnie lata, a trochę nas się tam przewinęło zebrali się razem i wspólnie poszli do sądu zeznawać. Oczywiście zgodnie z prawdą, pod przysięgą, ciekawe co wtedy powiesz. Jak coś ja idę pierwszy." Ty już poszedłeś pierwszy na skarge. Tępaków to szukaj sobie w swoim gronie. Złodzieji traktuje się tak jak na to zasługują, a to że złodzieje na to nie przystają to chyba logiczne, całe szczęscie nie każdy tak jak piszesz jest złodziejem, poza tym nawet złodziejowi udowodnić jakąkolwiek wine jest nezwykle trudno. W końcu prawo konstruowane przez ludzi nieuczciwych musi być złodziejom przychylne a państwo Królowie mają dośc użerania się z nieucziwymi pracownikami. Myślę że ważniejsza dla nich jest praca. Uciąć troche z wypłaty? Przykłady proszę a nie puste slogany a'la Napieralski. Twierdzisz że syf? To ja przepraszam ale pracownicy są od utrzymania ładu i czystosci, to leży w ich zakresie obowiązków. Szczury? Ty to je pewnie na filmach widziałes "dawny pracowniku" a nie w firmie Król. Przerabiali daty? Znajdz kogokolwiek kto potwierdzi te pomówienia lub też ucierpiał ze względu na nieświerzy towar. Tak było 3lata temu jak pracowałes? To po co pracowałes skoro tak źle i czemu nic nie poprawiłes? ZUS? EWIDENCJA PRACY? Takie puste slogany to każdy tepak potrafi powiedzieć. Już nie będę wspominał nawet o tym że dzięki Pawłowi P lub Robertowi B (zapewne jeden z nich ukrywa sie pod nickiem "dawny pracownik") kilkunastu ich byłych kolegów może stracić pracę. Ale co ich to obchodzi, czego tu wymagać od zwolenników ideologii Karola Marksa (o ile wiedzą kto to jest, wszak nie każdy czerwony ma pojecie o swojej ideologii), w końcu to kapusie i delikatnie mówiąc ludzie niezbyt uczciwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało. Hejterzy spinać się pod meczami jakiś ku*** słabych druzyn. Idioci. Nie wiem czy polowa z was wie, że za takie hasła może beknąć za pomówienie, pomawianie, a nie którzy nawet za obrazę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Skoro p.Król pije to i jego pracownicy... nie od dzis to wiadomo...
No tak trzydziestoparoletni chłopcy brali przykład z szefa i dlatego codziennie pili w pracy(no ,bo wcześniej broń boże-to szef był dla nich przykładem),a wiadomo,że jak się pije to się nie pracuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, panowie w wieku po dwadzieścia pare czy trzydzieści pare lat alkoholu na oczy nie widzieli i brali z szefa przykład bo łony swojich rozumów nimajo i muszo z szefa naśladować wzory zachowań. Naprawde żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest to ze kierowcy sa niczemu niewinni , tylko od jednego kupiłem towar na 1 grupie cenowej , a zobaczyłem jak wyszedł ze sklpu i kasował seta.Moze to był ....nadstan lub zmieniał grupe cenowa .Ciekawe kto okradł -okrada firmę czy jak w/w dwóch oczernianych pracowników czy moze ci co mieszkaja na wsiach a pracują u P.KRÓL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...