Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idę swoją drogą

Utworzony przez reweler, 12 grudnia 2008 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Gratulacje! Ciepły tekst o prawdziwej i normalnej rodzinie. Pozdrowienia dla Familii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Taka to ich byla gra"?????? Do mnie 13 grudnia przyszlo pieciu pod drzwi,walili,walili i wywalili drzwi a mnie zabrali do celi wieziennej na pol roku i taka to byla ich gra!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, dziś mi się zdarzyło rozmawiać z sąsiadem, że to nie prawda że takich ludzi juz nie ma. Są, szkoda tylko, że nie chca by inni wiedzieli jacy są. Po tym artykule wiem, że jest nas więcej. Skoro jest nas takich więcej to możemy jeszcze coś zrobić. Pozdrawiam Swoja drogą, gratulacje dla autora tekstu. Jest to pierwszy tekst, w tej nieszczęsnej gazecie, który jest wart uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdaleno widać, że może Pani napisać dobry tekst, niekoniecznie na usługi portu lotniczego. Gdyby Pani i tym tematem chciała się zająć na poważnie, to gwarantuje Pani, ze będzie o czym pisać, bez konieczności wypisywania hymnów pochwalnych na cześć lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam przyjemność znać p. Stefana i jestem z tego dumny. Wesołych Świąt dla całej Rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Pani Magdaleno widać, że może Pani napisać dobry tekst, niekoniecznie na usługi portu lotniczego. Gdyby Pani i tym tematem chciała się zająć na poważnie, to gwarantuje Pani, ze będzie o czym pisać, bez konieczności wypisywania hymnów pochwalnych na cześć lotniska.
Ja, Pani Magdaleno czytam Pani wszystkie reportaże i przyznam ze jestem pod wrażeniem Pani talentu i wielkosci postaci o ktorych Pani pisze. Proszę nie zwracać uwagi na opinie zawistników i robić swoje. A czas i historia pokaze co to było warte. Szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równiez znam Stefana. I tak sobie myślę, że Karol ze swoimi rówieśnikami powinien dzisiaj chwycić za "broń" po to, by uzyskać tę sprawiedliwość, o którą walczyło tyle pokoleń prawdziwych Polaków. Dzisiejsza sprawiedliwość, w której kat robi karierę a pokrzywdzony pozostaje nadal bezrobotnm jest do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie ta znajomosc szczegolna duma nie napelnia, troche zraza specyficzne poczucie humoru i pieniactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniech to diabli. Piekny zyciorys ,ciagle wiatr w oczy. Zawsze myslalem,ze lekarzy wiaze przysiega Hipokratesa ktora nijak ma sie z postawa tego Pana z niedawnego okresu i nawolywania do wieszania komunistow. Takie rozdwojenie jazni.taki dr j i pan H. Albo rewolwerowiec albo lekarz. To ten Pan uwazal,ze jak przypisze 6 ampulek Wit B-1 to z tego wyjdzie wit B-6. To ten Pan skonczyl medycyne tropikalna i byl dobry w tym co robi. Jak nie mam zaufania do wierchuszki lekarskie to w tym wypadku postepowali slusznie. Przeciez ten Pan wie ,ze w Polsce nie bylo komunistow.Postaral sie o to stalin w latach 1930. Byli tylko ludzie kochajacy wladze ikarierowicze . Podobnie jak teraz. I co pan lekarz wieszal by i usypial sasiadow? CYTAT,,lepiej powiesic stu niewinnych niz pozwolic zyc winnemu./? Papier wszystko przyjmie ale robic sie zaraz ofiara systemu? A co kolesie wykolegowali i nie zalatwili cieplej posadki npMinisterstwie Zdrowia.,PZU czy chocby w totolotku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze,ze ostatni wpis. Nie iest Pan sangwinikien ,atropikow u nas nie ma. z dystansem doktorze,sproboj pokochac zycie i ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze,ze ostatni wpis. Nie iest Pan sangwinikien ,atropikow u nas nie ma. z dystansem doktorze,sproboj pokochac zycie i ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ "polak" co ty piszesz, to wspaniały człowiek, nie znasz sie na ludziach i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...