Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idź na spacer, policz ptaki. Liczenie ptaków w woj. lubelskim

Utworzony przez mietek, 3 października 2014 r. o 23:51 Powrót do artykułu
zapraszam młode wolnotariuszki do siebie mogę pokazać swojego ptaka jest możliwość potrzymania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak porządnie zapłacą to pójdę, za darmo ni cholery, góra chla wino, je obiady gdzie ja cały miesiąc muszę taką kwotę orać  i jeszcze mam za darmo robić coś dla tego pieprzonego kraju, o nie, za komuny był czyn społeczny to się co niektórzy wyśmiewają a teraz wolontariat, i czym to się różnie jedno od drugiego, jedno i drugie to za darmo, tylko, że za komuny pracownicy na dole byli  szanowani, a teraz, żyje ten co umie kombinować a nie uczciwy pracownik. TAKŻE NIC ZA DARMO, PRECZ Z WYZYSKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to mietek masz chyba dodo.    
zapraszam młode wolnotariuszki do siebie mogę pokazać swojego ptaka jest możliwość potrzymania
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...