Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idzie nowa władza. Zmieniają się wójtowie w wielu gminach

Utworzony przez burmistrz miasta, 19 listopada 2014 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Szkoda że w miastach nie weszli nowi ludzie, ciągle ci sami to chyba z przyzwyczajenia- ludzie głosują na gości z poprzedniej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sałek na prezydenta! :) Magdalena Sałek to dziewczyna, która jak nikt inny zasługuje na wyróżnienie. Jest szalenie aktywna społecznie w przeciwieństwie do wielu panów z wąsem, który tylko potrafią siedzieć za biurkiem i wykorzystywać przywileje. Zrobiła bardzo wiele nie tylko dla swojej gminy, ale też dla całego woj. lubelskiego przez wieloletnie prowadzenie projektu Szlachetna Paczka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sałek na prezydenta! :) Magdalena Sałek to dziewczyna, która jak nikt inny zasługuje na wyróżnienie. Jest szalenie aktywna społecznie w przeciwieństwie do wielu panów z wąsem, który tylko potrafią siedzieć za biurkiem i wykorzystywać przywileje. Zrobiła bardzo wiele nie tylko dla swojej gminy, ale też dla całego woj. lubelskiego przez wieloletnie prowadzenie projektu Szlachetna Paczka. 
Jak na razie robi duzo szumu w szklance wody,,,,,,,szum ,szum,i nic konkretnego,,,,,zobaczyny ile drog poprawi i wybuduje,chodnikow,wiat przystankowych,,ile zdobedzie srodkow unijnych dla zwyklych ludzi i czy bedzie doradzala ludziom jak takie srodki zdobyc,,,dzialala przy kosciele w czerniejowe ,,duzo starszych babc sobie zjednala i przy ich pomocy wygrala wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sałek na prezydenta! :) Magdalena Sałek to dziewczyna, która jak nikt inny zasługuje na wyróżnienie. Jest szalenie aktywna społecznie w przeciwieństwie do wielu panów z wąsem, który tylko potrafią siedzieć za biurkiem i wykorzystywać przywileje. Zrobiła bardzo wiele nie tylko dla swojej gminy, ale też dla całego woj. lubelskiego przez wieloletnie prowadzenie projektu Szlachetna Paczka. 
Dokładnie! Gdyby każdy robił tyle, ile Magdalena, to Polska inaczej by się prezentowała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się zawsze wydawało że drogi to rada musi ustalić że trzeba zrobić a nie burmistrz... 
Jak na razie robi duzo szumu w szklance wody,,,,,,,szum ,szum,i nic konkretnego,,,,,zobaczyny ile drog poprawi i wybuduje,chodnikow,wiat przystankowych,,ile zdobedzie srodkow unijnych dla zwyklych ludzi i czy bedzie doradzala ludziom jak takie srodki zdobyc,,,dzialala przy kosciele w czerniejowe ,,duzo starszych babc sobie zjednala i przy ich pomocy wygrala wybory
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się zawsze wydawało że drogi to rada musi ustalić że trzeba zrobić a nie burmistrz... 
Może i sobie zjednała "babkowiny " i nic w tym złego. Ważne jest to, że wprowadza te starsze osoby w świat nowych technologii "przy kościele w Czerniejowie". A nie tak jak te zasrane PISUARY, które tylko dużo krzyczeć potrafią. Brawo Madzia. Młodość to potęga i siła do działania. Będziemy ci wszyscy pomagać w miare naszych możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak,na prezydenta!tylko jeszcze starych wyjadaczy i nierobów z rady gminy zagonić do roboty bo na nic te zachwyty i oczekiwania na zmiany jak i tak będą stopować wójt.A to już nie będzie takie proste...8 lat temu też były zachwyty..Oby się nie powtórzyła historia bo teraz młodzi się rozczarują.. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tą bezpartyjnością? Bezpartyjny kandydat na 2 miejscu partyjnej listy. To w końcu partyjny czy bezpartyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany są też w GościeradowIE. Obecny wójt nie kandydował, a o to stanowisko ubiegał się jego zastępca. Wygrał kto inny - Mariusz Szczepanik, który zdobył 56,27 proc. głosów.   NIC DODAC NIC  UJĄĆ  WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM  MIEJSCU.  GRATULUJĘ I  CIESZĘ  SIĘ  ZE  TO WŁAŚNIE PAN  REPREZENTUJE  GOŚCIERADÓW.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym też ułatwić rodzicom małych dzieci powrót do pracy. Będę chciała aby oddziały przedszkolne działały dłużej niż tylko do godz. 13.30.  
  Przydałoby się najpierw sprawdzić a nie opowiadać głupoty. Znam Panie z przedszkola i bardzo często wracają po 16 z pracy...   Dróg się nie buduje jak nie ma pieniędzy w gminie. Zadłużać to się każdy głupi potrafi ale zwiększyć dochody gminy to już inna para kaloszy.   Mimo wszystko życzę powodzenia Magdzie ale widząc naiwność ludzi, śmiem wątpić w nową Wójt.   300 tys. pozyskanych środków = dobra reklama firmy Pomarańczowej, która dając trochę sprzętu i farby dla społeczniaków zrobiła sobie PR jakiego by się nie powstydziła tylko różowa firma zbierająca kilometry dla dzieci wydając trochę na reklamę i 1mln złotych na dzieciaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego w Milejowie wygrala szuja co kiedys mowila ze to juz ostatnia kadencja? ?? Surysia powinni wy...walic rowno i jego klike !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłeś człowieku wystartować na Wójta i pokazać co potrwfisz. Domeną Polaków największą jest krytykować innych a samemu nic nie robić. Gęby wielkiebdo kłapanoe a we łbie sieczka. Bezstronny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się najpierw sprawdzić a nie opowiadać głupoty. Znam Panie z przedszkola i bardzo często wracają po 16 z pracy...   Dróg się nie buduje jak nie ma pieniędzy w gminie. Zadłużać to się każdy głupi potrafi ale zwiększyć dochody gminy to już inna para kaloszy.   Mimo wszystko życzę powodzenia Magdzie ale widząc naiwność ludzi, śmiem wątpić w nową Wójt.   300 tys. pozyskanych środków = dobra reklama firmy Pomarańczowej, która dając trochę sprzętu i farby dla społeczniaków zrobiła sobie PR jakiego by się nie powstydziła tylko różowa firma zbierająca kilometry dla dzieci wydając trochę na reklamę i 1mln złotych na dzieciaki.
    Z całym szacunkiem ale te uzyskane środki nie były pozyskane przez lub dzięki jak Pan mówi "Pomarańczowych", tylko poprzez Stowarzyszenie jak i nieformalną grupę która działa w Czerniejowie z różnych źródeł finansowania. Następnym razem radzę trochę więcej się dowiedzieć, doczytać a nie pisać takie głupoty. Nie wiem dlaczego ludzie w naszym kraju najpierw narzekają i wymagają a nie popatrzą najpierw na siebie i swoje działania (a w zasadzie ich brak).   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie robi duzo szumu w szklance wody,,,,,,,szum ,szum,i nic konkretnego,,,,,zobaczyny ile drog poprawi i wybuduje,chodnikow,wiat przystankowych,,ile zdobedzie srodkow unijnych dla zwyklych ludzi i czy bedzie doradzala ludziom jak takie srodki zdobyc,,,dzialala przy kosciele w czerniejowe ,,duzo starszych babc sobie zjednala i przy ich pomocy wygrala wybory
A wiesz o niej cokolwiek, że się wypowiadasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znosi krytyki,ale i taka będzie bo to przecież ile ludzi tyle opinii...Trzeba się umieć znalezć i w takich sytuacjach i nie ma się co obrażać tylko pokazać tak naprawdę swoją wartość.Myślę,że nie będzie Pani łatwo,połowa wyborców wybrała inaczej..Ja mam nadzieję,że się nie rozczaruje.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłeś człowieku wystartować na Wójta i pokazać co potrwfisz. Domeną Polaków największą jest krytykować innych a samemu nic nie robić. Gęby wielkiebdo kłapanoe a we łbie sieczka. Bezstronny  
  ...ludzie po co tak się agresywnie nastawiacie....sieczka w głowie itp., ten kto to napisał niczym nie odbiega od właśnie takiego ,, kłapiącego gębą''...   Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania!!! I nikt nikomu nie zabroni, a komentarze są nie na miejscu!!!   Trzeba poczekać na to co czas przyniesie i co zdziała nowa wójt Czerniejowa, czy będzie potrafiła współgrać z innymi członkami w gminie i tak poprowadzić gminę i ludzi, żeby uzyskać poparcie i wiarę ludzi.   Łatwo nie będzie..tylko 50% ludzi jest za. I nikogo nie zmusicie do tego aby mieć odmienne zdanie na temat wójta. Było tylko 3 kandydatów, w tym jeden spalony na starcie, drugi mało znany...więc wiadomo o co chodzi... Ludzie czekają na zmiany...a czy tak będzie czas pokaże...brakuje optymizmu....            
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kadencja raczej będzie bardzo słaba, może być nawet gorzej niż było, ale to moja prywatna opinia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kadencja raczej będzie bardzo słaba, może być nawet gorzej niż było, ale to moja prywatna opinia.  
Zgadzam się...nie będzie dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem ale te uzyskane środki nie były pozyskane przez lub dzięki jak Pan mówi "Pomarańczowych", tylko poprzez Stowarzyszenie jak i nieformalną grupę która działa w Czerniejowie z różnych źródeł finansowania. Następnym razem radzę trochę więcej się dowiedzieć, doczytać a nie pisać takie głupoty. Nie wiem dlaczego ludzie w naszym kraju najpierw narzekają i wymagają a nie popatrzą najpierw na siebie i swoje działania (a w zasadzie ich brak).   Pozdrawiam
  A gdzie napisałem, że firma pozyskała te pieniądze? Napisałem tylko, że małym kosztem (kilka komputerów, konsola, farby i grupa zapaleńców) zrobiła sobie dobry PR. Z drugiej strony zyskała Magda, dostając agitację w dniu wyborów w parafii na kazaniu, gdy startowała na radną. Na wójta technika również się sprawdziła.   Zdaję sobie sprawę, że część ludzi wierzy w dobre intencje nowej Pani Wójt ale ja niestety znam tą osobę z innej strony. Wyrachowane dążenie do celu na plecach wolontariuszy i rodziny.   Pamiętam jak miała podbijać Kraków a Czerniejów był wtedy zaściankiem...   Straszny hejt wyszedł ale musiałem napisać to czego byłem i jestem świadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...