Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile faktycznie zarabiają nauczyciele? Pokazali nam paski ze swoimi zarobkami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 20:00 Powrót do artykułu
zajrzałem do oświadczenia majątkowego radnego rady miasta Lublin - nauczyciela - i widzę tam dochód z umowy o prace w szkole prawie 60 tysięcy złotych...to wychodzi około 5 tys. miesięcznie - jak się ma to zatem to tych "pasków" z artykułu? chyba coś nauczyciele nas tu kłamią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki nauczycieli- mam 48 lat pracy i zarabiam 2400 zł i nie tylko ja, nie możemy pozwolić sobie na żadne strajki bo nas zwolnią i co my możemy zrobić , też mamy rodziny na utrzymaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajrzałem do oświadczenia majątkowego radnego rady miasta Lublin - nauczyciela - i widzę tam dochód z umowy o prace w szkole prawie 60 tysięcy złotych...to wychodzi około 5 tys. miesięcznie - jak się ma to zatem to tych "pasków" z artykułu? chyba coś nauczyciele nas tu kłamią?
Podziel to na 13 a nie na 12, wliczone do tego nadgodziny, wszelkiego rodzaju socjal tj. imprezy np z okazji dnia nauczyciela (np wycieczki - te najczęściej w mojej szkole są w weekendy) itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile trzeba miesięcznie przepracować godzin jak ma się pełny etat ???? skoro jest Wam źle to pracujcie gdzie indziej a skoro robicie to z powołania to nie marudzić,bo nic przyjemniejszego jak robić to co się lubi i jeszcze dostawać za to pieniądze, sam bym tak chciał i pewnie nie tylko ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I popatrzcie jaka pogarda dla pracowników marketów, którzy często pracują po 10 godzin dziennie,w soboty,  niektóre niedziele i święta, nawet do ubikacji nie mogą wyjść a te nieroby nauczyciele mają wolne nawet między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem, kiedy normalni idą do pracy.
 Pogardą to w twoim poście cyt. Nieroby. Sęk w tym że nauczyciel może zająć twoje miejsce w tym hipermarkecie jak tylko zechce. Ty natomiast śmiem twierdzić nic ciekawego nie przekazała byś grupie 32 uczniów przy tablicy.  Te wasze 18h powtarzane ciągle jest straszne. Normalnie strażakom pewnie też pozabieacie skoro pracują może z godzinę przy wyjazdach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi dochodami to chyba coś nie tak , na pewno macie znajomych nauczycieli którzy są ,,politykami,, zajrzyjcie w ich OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE tam jest miarodajny obraz dochodów, dla przykładu wych. fizyczne 67 578,03 za rok, inny pełniący funkcję dyrektora 190 311, 31 za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne... i tyle. Jesteście jedną z lepiej zarabiających grup społecznych. Nie opowiadajcie o tych wywiadówka itd itp. bo macie jeszcze dodatki, gwarancje zatrudnienia, sporo wolnego, douczycie się, to możecie coraz więcej zarabiać. Perspektywy są tylko leniom się nie chce i marudzą dać dać każdy, by chciał. Mam mamę polinistkę to wiem jak jest i nie mówcie, że większością kierowało się misją, bo prawdziwi Nauczyciele są na wymarciu, pozostali w większości nauczyciele, których sam bym do szkoły ponownie skierował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja bardzo duzo przywilei nie pracuja po 40 godzin tygodniowo 2 miesiace wakacji ferie co jeszcze chca jakie wynagrodzenie zatkalo by im geby zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim narzekającym nauczycielom zwolnić się i poszukać nowej pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie, 15 lat w zawodzie, zarabiałam 200 zł/godzinę, ale latka lecą, klienci też inni. Obecnie to 150 zł/godzinę u mnie w lokalu plus 50 zł za FBG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż zerknelam na bip i popatrzyłam -młodszy nauczyciel,taki może z 10 letnim stażem wykazał dochód ok 3200 mc, panie z 20 letnim stażem,może trochę więcej staż u,ale niewiele-mialy odpowiednio 56 i 58 tyś dochodu, czyli grubo ponad 4 tys mc. Wszyscy pracuja w jednej szkole.Do tego zlecenia, nie wiem gdzie. Ale widocznie można dorobić i to niezłe pieniądze. Trzecia pani, radna od kilku kadencji w 2007 np miała już 3200. Nie będę już sprawdzac dalej, bo nie chcę się denerwować, o takich zarobkach przy 17 letnim stazu mogę tylko pomarzyć, nawet wliczając dodatki i 13...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odbieram wypłatę, a potem czytam, że osoby rozpoczynające pracę w Biedronce jako sprzedawcy-kasjerzy na pełen etat mogą dziś zarobić co najmniej 2700 zł brutto miesięcznie, a po trzech latach dochodzą do poziomu 2950 złotych brutto – mówi polonistka z Lublina. – Ja mam trzy fakultety i o takiej płacy mogę tylko pomarzyć" - ale przecież nikt nikogo w szkole nie trzyma,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca mpk lublin Praca odpowiedzialna 12lat stażu dojeżdżamy samochodem placa 2300 zl i co Ty na to smieszny nauczycielu  MOZE ZA MPK SIE WEZMIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracują w jednej szkole-w sensie ze 18 godzin wyrabiaja w jednej szkole, troje z tych co ich oświadczenie przytoczyłam pracuje w podsawowce, jedno w sredniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czamu nikt nie bierze pod uwagę, że są nauczyciele z powołania. Uwielbiam uczyć, widzeć na co dzień efekty swojej pracy, ale uważam, że 2500 zł po 14 latach pracy, to mało. Oczywiście są nauczyciele, którzy się obijają (jak w każdym zawodzie), ale nie można generalizować. Fakt mamy 13, ale nie 14 i nie ma wyrównań, są dodatki dla nauczycieli na wsiach (ile, tego nie wiem). Co do wakacji, mamy urlop 26 dni, najczęściej jest tak, że faktycznie od 3 lipca do 15 sierpnia mamy wolne. Ale mi sie zdażyło, że w wakacje miałam 3 tyg wolnego czyli 15 dni, do tego nie ciągiem. Wszyscy tak piszą, że wakacje, ale czy ktoś się zastanowił, że przez cały rok nie mogę sobie wziąć ani dni urlopu na żądanie. Za wakacje, jakbym chciała wyjechać za granicę, płacę dużo więcej niż ludzie, którzy wyjeżdżają w maju, czerwcu, bo po prostu w lipcu i sierpniu ceny wyjazdów wzrastają. Nauczyciele z powałania uczą i wychowują dzieci jak najlepiej potrafią i powinien się im należeć szacunek, tak samo jak wszystkim uczciwie pracującym, nieważne w jakim zawodzie. Przykre, że nie szanuje się drugiego człowieka :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze gdyby podano jakich to przedmiotów uczą ci zubożali nauczyciele. Zapomniano dodać trzynastkę i okolicznościowe premie to wowczas wszystko się wyrowna. Poza tym nigdy nie słyszałem, by pracownikom hipermarketów placono za nie przychodzenie do pracy w Lipcu i Sierpniu. A także w ferie zimowe, no i okres międzyświąteczny. Jak mi ktoryś z tych poszkodowanych przez los nauczycieli wskaże taki supermarket to zaraz zwijam się z zagranicy do kraju. Do tego dobrzy nauczyciele potrafią sporo wyciągnąć na korepetycjach i nie trzeba śmigać do kolejnej szkoły oddalonej o 25 km dla 5 godzin. No, chyba że tam powoli zbiera się chętnych do prywatnego dokształcania "zdolnych" dzieci. Skąd my to znamy? Lekarze też tak łapią panstwową posadę na bida godziny, a faktycznie naganiają sobie klientow do swych prywatnych porad ;) No, ale w Polsce zawsze ElYtY najgłosniej skrzeczą, że im bida. Bidę w Polsce to mają inżynierowie. Robią za darmo, bo myślą, że jakoś się przebiją, zdobędą doświadczenie. A teraz wyższych szkół technicznych jest bez liku. Pracodawca przetrawi inżyniera i chwyta kolejnego naiwnego. Wiecie ile zarania inżynier "stażysta". Technik mi się popłakał ze śmiechu jak mu o tym opowiadałem. Tyle, że ja teraz robię jako technik i nie straszę odejściem do hipermarketu... tam znacznie mniej płacą. Czy naprawdę nasi nauczuciele tak niewiele potrafią, że jedynie w sklepie siebie oddnajdą? To czego oni nauczą dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie szacunku,to się wypowiadajcie z szacunkiem o innych,co to za porownania do kasjerek czy innych osób pracujących w sklepach.Wiecie jaka ciężka jest ich praca, ile towaru muszą przerzucić,wylozy,ometkowac itd?Stać na nogach wiele godzin, pilnować by nie kradli i być miłą/miłym dla kazdego klienta przez 8 czy 12 godzin??? I to często dla setek.Co to jest przy grupce 20-25 dzieciaków przez nawet niech będzie 5 godzin dziennie.Jak to zmierzyć?Wymiernie ocenić, czy i komu się więcej nalezy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki nauczycieli- mam 48 lat pracy i zarabiam 2400 zł i nie tylko ja, nie możemy  pozwolić sobie na żadne strajki bo nas zwolnią i co my możemy zrobić , też mamy rodziny na utrzymaniu
 ???? Masz jakieś 70 lat i uczysz????Kit!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Dzienniku Wschodnim jest artykuł z oświadczeniami majątkowymi radnych Lublina. Część z nich to nauczyciele, zarobki w pobliżu średniej krajowej a czasem sporo więcej. Czy trzeba coś dodawać? I przestańcie wyliczać te fakultety, bo w dzisiejszych czasach wyższe wykształcenie to nie wyczyn, a doszkalać trzeba się we wszystkich zawodach, bo świat idzie do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wprowadzić trzecią zmianę w szkole? Bidactwa myślą, że wszyscy po 16 są w domu. Tylko szczęśliwcy z pierwszej zmiany tak mają, ale muszą wstać o 4:30, by na 6:00 stać przy taśmie. Nie twierdzę, że nauczyciele mają tyrać jak zwykłe robole, czyli m.in. jak ja. Ale mieć rząd, który chce i robi dużo dla podniesienia zarobkow nauczycielom to jest czyste łajdactwo. Najlepiej było za Rudego... zamroził pensję, a żeby nauczyciele siedzieli cicho to zwalniano ich masowo. Wówczas było piknie i cudownie. Zagłosujcie na Rudego to wam da... popalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...