Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
  • 20-30 tys. m-c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na służbę to zawsze było stać ale bardzo zamożnych ludzi. Pytanie do Ciebie: stać Cię na służbę?
a lekarze nie są zamożni ? do biednych nie należą ! i jakby najnizsza krajowa w Polsce nie stanowila tygodnia pracy zagranicą to pewnie i płaca lekarzy bylaby wyzsza wtedy mogłaby by byc wg standardów europejskich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po studiach informatycznych. Na kontraktach (za granicą) zarabiałem nawet 30-40tys. Studia były łatwe. W robocie nie mam ŻADNEJ odpowiedzialności. Cała rzesza takich jak ja zarabia tyle nie robiąc NIC. TAK DO WAS MÓWIĘ NIEROBY. Większość ludzi w pracy NIC nie robi. Uważam, że lekarze którzy zapieprzali aby dostać się na studia potem zapieprzali na studiach a potem specjalizują się przez 8 lat powinni zarabiać więcej niż 20-30tys. i powinna być to najwyższa pensja na rynku pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pierdoły. Pełen etat w psk1 lublin to ok 2000zl na rękę, A odliczanie dyzurow to jak dołączane drugiego etatu a więc drugie tyle godzin pracy. Ta kwota juz dla specjalisty okulisty!! A nie lekarzu bez specjalizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż lekarzu co masz w garażu. I tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po studiach informatycznych. Na kontraktach (za granicą) zarabiałem nawet 30-40tys. Studia były łatwe. W robocie nie mam ŻADNEJ odpowiedzialności. Cała rzesza takich jak ja zarabia tyle nie robiąc NIC. TAK DO WAS MÓWIĘ NIEROBY. Większość ludzi w pracy NIC nie robi. Uważam, że lekarze którzy zapieprzali aby dostać się na studia potem zapieprzali na studiach a potem specjalizują się przez 8 lat powinni zarabiać więcej niż 20-30tys. i powinna być to najwyższa pensja na rynku pracy...
No skoro studia informatyczne są tak banalne to chyba zrobiłeś tylko i wyłącznie technika informatyki czyli jak siedzieć na du*** i udawać, że coś się robi. A za granicą to faktycznie zarabiasz 30-40 tys ale ZŁOTYCH więc nie oszukujmy się, zarabiając w funtach wyjdzie tu 4 tys a to nie jest szał dla specjalisty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko wysokim pensjom lekarzy, praca odpowiedzialna, stresująca długie lata nauki. Zastanawia mnie tylko dlaczego ciężko pracując u pierd***go prywaciarza z Lublina dostaje najniższą i do tego marne 200 zł premii za siedzenie piątek światek i niedzielę po godzinach. A jak się zwolniłem to szef naprawdę nie wie dlaczego i się dziwi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podali zarobki brutto .. zamiast NETTO ! Cała masa ludzi nie wie ile "jakże łaskawe" Państwo zabierają im podatków i  innych.. Dla tego nie wiemy ile tak na prawdę zarabiają. Bo czy płacą oni podatki takie jak zwykły pracownik np. poczty czy może mają jeszcze jakieś podatki do zapłacenia (np podatek od chodzenia w bieli albo podatek od przebywania w ciepłym pomieszczeniu lub inny bzdurny który rząd jest w stanie im narzucić) Żeby nie było nie jestem lekarzem i nie mam w rodzinie żadnego lekarza, ale uważam że wcale nie zarabiają za dużo. To my zarabiamy za mało! A winę w 90% ponosi za to nasz pro niemiecki rząd który tylko zamyka i/lub sprzedaje wszystko zazwyczaj za bezcen. Likwidując miejsca pracy co za tym idzie popyt na pracowników nie rośnie.Rząd niszczy nas i wszystko wokół. Próbuje po cichu zamknąć kopalnie, sprzedaje żeglugę bałtycką i niszczy Polską kolej która idzie na ścięcie zaraz po górnictwie. A nas zwykłych ludzi próbuje nastawić wrogo do Lekarzy, górników i wszystkich innych którzy są dla nich nie wygodni.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze to słuzba zdrowia powinni słuzyc ludziom i wyłacznie na rzecz pacjetnów a jak jest? kasa najwaznijesza nie zycie i zdrowie pacjentów !
tak, skończyc ciężkie studia, zrobic specjalizację, a potem "służyc" za darmo państwu, jednocześnie wykonując inną pracę, aby cokolwiek zarobic na utrzymanie :P bo przecież służba to służba. jak nie masz o czymś pojęcia, to nie zaśmiecaj swoimi durnymi opiniami forum i wracaj do zamiatania chodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze to słuzba zdrowia powinni słuzyc ludziom i wyłacznie na rzecz pacjetnów a jak jest? kasa najwaznijesza nie zycie i zdrowie pacjentów !
Słuzyc czyli co, za darmo ? Lekarze maja chyba wieksza odpowiedzialnosc niz sklepowa, fryzjer, nauczyciel czy urzednik, maja w rekach ludzkie zycie, wiec chyba nie dziwne ze zarabiaja wiejcej niz inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do ich zarobków jak ktoś pracuje to niech zarabia nawet 15 tys. ale szlak mnie trafia że za 10-15 minut wizyty prywatnej trzeba zapłacić 150 zł. Według mnie to już nie jest przyzwoite. Mnie stać wydać swoją dniówkę na kwadrans u lekarza ale wielu osób już nie.Tu jest patologia wg mnie powinny być granice 100 zł/godz no nawet 150zł/godz a nie 10 minut !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz orzecznik ZUS-u 53 do 85 tys miesięcznie,oni to już nogami kasę do szafy upychają,skandal !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuzyc czyli co, za darmo ? Lekarze maja chyba wieksza odpowiedzialnosc niz sklepowa, fryzjer, nauczyciel czy urzednik, maja w rekach ludzkie zycie, wiec chyba nie dziwne ze zarabiaja wiejcej niz inni
Kierowca autobusu ma 50 żyć non stop za pomylkę idzie siedzieć bez dyskusji. budowlaniec za zawalenie stropu idzie siedzieć bez dyskusji i odpowiada za zycie non stop i ile zarabia.???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice nie zostawili praktyki w spadku?
Wiocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o zarobki lekarzy wystarczy spojrzeć na to ile zarabiają zagranicą. Tam normą jest iż należą do najlepiej opłacanej grupy zawodowej i nikt z tego powodu nie lamentuje jak miesięcznie w GB lekarz zainkasuje kilkanaście-kilkadziesiąt tysiecy funtów na miesiąc w zależności od doświadczenia. Podobnie jest w USA. Buractwo ani czarni nawet nie próbują polemizować z tym co u nich jest normą. U nas wyłazi polska beznadziejność gdzie byle kmiotem z kupionym zaocznie dyplomem próbuje równać się z intelektualną elitą. Każdy mógł skończyć o ile chciałby się uczyć. Niestety większość imbecyli krytykujących lekarzy na etapie edukacji wolało chlać po krzakach i inewstować w swoje "bylej akie życie" jakie mają teraz. Paradokslanie w Polsce lekarze będą zarabiali coraz wiecej i nie pomoga w tym zadne internetowe napinki. Lekarzy jest coraz mniej a jesli dostep do towaru jakim jest leczenie bedzie spadac  z automatu wzrosnie jego cena. Proponuje skupic swe lamenty na komuchach i innych lewakach ktorzy zafundowali Wam dzisiejsza Polske paradoksow i niesprawiedliwosci. Szalom!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medycyna ciągle się zmienia. Wiedza lekarzy nie. Powinni, każdy lekarz, zdawać co roku test z wiadomości. Czy jeszcze potrafią leczyć, czy już demencja i geriatra. Lub lenistwo i wstecznictwo. Tak jest np. w UK. Tam co roku każdy lekarz jest poddawany ocenie, ile błędów popełnił w ciągu roku, ile skarg otrzymał, czy nadaje się jeszcze do czegoś w szpitalu, czy już nie. Lekarze i inni, chcą zarabiać zarabiać tyle co na zachodzie. Tylko przepaść w wiedzy jaka dzieli lekrzy i innych jest tak wielka, że lekarze i inni nie powinni zarabiać tyle ile maja teraz. Podejrzewam, że połowa obecnych lekarzy nie zdałaby obecnie testu z aktualnej wiedzy medycznej. Owszem lekarze w UK zarabiają więcej, ale reprezentują poziom wiedzy nieosiągalny, dla np. bialskich lekarzy. To sprawdzanie wiedzy powinno być co roku i dotyczyć lekarzy i innych. Np. informatyków, gdzie wiedza zdobyta na studiach, już dawno się zdezaktualizowała. Brać kasę, proszę bardzo, ale po weryfikacji wiedzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o zarobki lekarzy wystarczy spojrzeć na to ile zarabiają zagranicą. Tam normą jest iż należą do najlepiej opłacanej grupy zawodowej i nikt z tego powodu nie lamentuje jak miesięcznie w GB lekarz zainkasuje kilkanaście-kilkadziesiąt tysiecy funtów na miesiąc w zależności od doświadczenia. Podobnie jest w USA. Buractwo ani czarni nawet nie próbują polemizować z tym co u nich jest normą. U nas wyłazi polska beznadziejność gdzie byle kmiotem z kupionym zaocznie dyplomem próbuje równać się z intelektualną elitą. Każdy mógł skończyć o ile chciałby się uczyć. Niestety większość imbecyli krytykujących lekarzy na etapie edukacji wolało chlać po krzakach i inewstować w swoje "bylej akie życie" jakie mają teraz. Paradokslanie w Polsce lekarze będą zarabiali coraz wiecej i nie pomoga w tym zadne internetowe napinki. Lekarzy jest coraz mniej a jesli dostep do towaru jakim jest leczenie bedzie spadac  z automatu wzrosnie jego cena. Proponuje skupic swe lamenty na komuchach i innych lewakach ktorzy zafundowali Wam dzisiejsza Polske paradoksow i niesprawiedliwosci. Szalom!
Wszystko dobrze , tylko każdemu obowiązkowo kasę fiskalną i czipa na du pę !!!!  skończy się !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do premier i mata hari (ta sama osoba ! pod różnymi nikami). W GB wszyscy zarabiają więcej więc nie pitol. A jak chcesz zabłysnąć to się brokatem posyp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do premier i mata hari (ta sama osoba ! pod różnymi nikami). W GB wszyscy zarabiają więcej więc nie pitol. A jak chcesz zabłysnąć to się brokatem posyp.
Tu jest Polska i polskie standardy. Jak kierowcy budowlańcy i inni będą zarabiać tyle co w GB to i lekarskie pobory wtedy do tamtych standardów będziemy przykładać. Puki co na  razie jest jak jest i nikt z lekceważeniem do swoich obowiązków z pozostałych grup nie podchodzi, tylko dlatego ze mu mało. Wam lekarze to się w du...ach poprzewracało bo za bardzo godne pobory jak na nasze realia - NIE WSZYSTKIM  - ale znakomitej ilości palcem w bucie się ruszyć nie chce a co dopiero kogoś wyleczyć. No i potem mamy tak jak w tym janowskim szpitalu umieralnie na korytarzach bo przecież tak jak szef tamtego przybytku powiedział że korytarze nie są wyłączone z umierania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor zapomniał o bokach  a boki wsród lekarzy w Polsce to norma, prawie jak dogmat a jeszcze przyjmują prywatnie a badania robią na szpitalnym sprzęcie, czy wszpitalnych przychodniach. Po politykach to najbardziej zdegenerowana grupa..Ostatnio czytałem że jakiś dwóch medyków z Kraśnika przyznało się że jeden zainkasował na lewo 3500 drugi 100 zł nie dość że złodzieje to jeszcz kłamczuchy bo zapomnieli dodać ile razy ta norma łapówek była przekroczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...