Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje drogowe w Lubelskiem. Starostowie na spotkaniu u wojewody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2018 r. o 18:58 Powrót do artykułu
Syte koty z PO i PiS dogadali się po cichu! W sumie PiS = PO afery za rządów obu ekip, niczym się nie różnią, tylko biorą kasę i stołki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nie jest równe PO i PO nie jest równe PIS  masz alternatywę : Federacja dla Rzeczpospolitej lub Wolność jeśli jesteś liberałem gospodarczyn 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie weźmiecie się za drogi w zachodniej części województwa bo jechać do Kazimierza D. , Nałęczowa, to nie wstyd Wam urzędnicy odpowiedzialni za te drogi. Ja się wstydzę jak przyjeżdżają do mnie ludzie na działkę, a szczególnie ci z Polski centralnej, bo na naszych drogach same łaty np. droga nr 824
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na spotkaniu była Danuta Smaga, nowy Starosta Puławski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie weźmiecie się za drogi w zachodniej części województwa bo jechać do Kazimierza D. , Nałęczowa, to nie wstyd Wam urzędnicy odpowiedzialni za te drogi. Ja się wstydzę jak przyjeżdżają do mnie ludzie na działkę, a szczególnie ci z Polski  centralnej, bo na naszych drogach same łaty np. droga nr 824
 tak samo moze wreszcei by zrobic droge przez niezabitów doskonala alternatywa od drogi przez nałęczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie wygrało PO nie powinni dostać ani grosza - niech im tuzk da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipiuk to ukryta menda pisowska.Typowy karierowicz, półgłówek bez wykształcenia. Kapciowy byłego marszałka Stefaniuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi będą budowane ale pod warunkiem że będą imienia Lecha Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaną ci, którzy przyjęli desant od czarusia do zarządów powiatowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szarpipi ten spod bilgoraja tez był,bo wojewoda go niedawno zwolnił i zatruwał powietrze w okolicach łady białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy temat Autostrady A2, to inwestycja drogowa w Lubelskim ? Która już rocznica "intensywnych zabiegów" ? Pewnie żaden z zainteresowanych nie wspomniał.Będą poszerzać A2 o trzecie pasy, ale z tamtej strony Wisły a tu dalej 'hula wiatr'.Podobno istnieje coś takiego jak związki  powiatów.Może zorganizować koalicję ; LB+LBI+WLS+BSI+WSI+LLU+LRA+LPA+LUW i zająć się konkretnie tematem..Warszawski Oddział GDDKiA ma co robić, może trzeba im  udzielić pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Filipiuk jeśli menda to z PSL-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS-owskie zobowiązanie przedwyborcze o likwidacji schowków partyjnych tj starostw powiatowych zostało zapomniane.Po co ten twór,by nadal chować nieudaczników??? Przecież to samo mogą zrobić gminy i skróci to droge obywatela do urzędu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pytam po co to spotkanie u cornka ????? Przecież on nawet nie rozumie o co chodzi więc organizować coś to trzeba mieć pojęcie a tak strata czasu bo roboty jest w starostwach dużo ! Tego niemoty może na święta już nie będzie i to by była dobra informacja z pseudo-rady-nierady !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy wreszcie zaoraja ta lubelska pustynie i posieja cebule ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS-owskie zobowiązanie przedwyborcze o likwidacji schowków partyjnych tj starostw powiatowych zostało zapomniane.Po co ten twór,by nadal chować nieudaczników??? Przecież to samo mogą zrobić gminy i skróci to droge obywatela do urzędu!
 49 województw jednak miało swoje zalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ma mostòw bez łapówek dla starostòw" jak ŝpiewał Kazik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ex Burmistrz Pisula z Kazimierza Dolnego aplikował o środki na którąś drogę na terenie Gminy Kazimierz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj pismaki od 7 boleści - Starosta Parczewski to dla Was mały Kazio? Nawet siedzi na przeciwko Wojewody. Może trochę staranności i ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Nawet piekarze zajmują się drogami. To ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...