Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i przynajmniej za komuny pracownicy byli cenieni, pracowali po 8 godzin, co miesięczna wypłata, nikt ich nie wykorzystywał, oszukiwał, a teraz, wuj z taką demokracją, gdzie żyje kombinator, kłamca, oszust, a uczciwi ludzie klepią biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starali się, ale nie dali rady. Dzisiaj też nie dają rady. A dlaczego? ŚP. Koczis by odpowiedział: DLATEGO, ŻE NIE. NIE BO NIE. Jak na sąd, nie miał skąd, jak do picy, pół kłonicy. Naprawdę nie ma skąd, a kto przy korycie ten ma więcej i nie widzi tego, co ma mniej, jak tylko tego, ktory musi lub nie musi nań zapierdalać. nie pasi, to wynocha z RP. Tak myslą antypolskie kundle paralmentarne. I nie tylko te kundle. To jest cecha narodowa. Nie widzę żadnych szans na zmianę tego stanu rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko! Ja się Ciebie zapytowywuję, co Ty byś wolał: nową wiarę, czy potop? Friko! Ty się mnie zapytowywujesz, co ja bym wolał, nową wiarę, czy potop? To ja Ci odpowiadam. Wolę Arkę Rakowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chętnie zjadł mielonkę czy pasztetową z tamtych czasów. Nawet podane na szarym papierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...