Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłonna: Gaz w szkole. Ewakuowali uczniów

Utworzony przez ja, 17 grudnia 2012 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Poprawnie powinno być "w Jabłonnie" a nie "w Jabłonnej". Jabłonna odmienia się jak Częstochowa, a nie mówi się przecież "w Częstochowej"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczniem tego właśnie gimnazjum i chciałbym pogratulować nauczycielom oraz Pani dyrektor za szybką i skuteczną akcje i powiadomienie służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom umysłu gimbus konkretny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jejku anonimus jaki ty jestes wdzieczny -,- ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no poniusl ich melanz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo pogratulować trzeba w tym wypadku rodzicom szkoda mi go bo rodzice widzą tylko córki a jego traktują jak piąte koło u wozu.szkoda chłopaka matka go nie wychowała wiadomo z jakiej jest rodziny zostawiła go samopas a wiadomo ulica nie jest odpowiednim miejscem dla zostawionego bez opieki chłopaka .wiadomo chłopak się na świat nie prosił i takie gadanie matki a co ja mu mogę zrobić to brak odpowiedzialności i dojrzałości oraz zainteresowania ze strony rodziców a zwłaszcza matki. mają na sumieniu i inne występki i są policji znani jak na swój wiek bardzo dobrze.rodzice w kosciele przed ołtarzem a dziecko co ??? chodzi nocami nie wiadomo gdzie i co robi i zkąd bierze kasę na używki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooo ?? mowicie o moim koledze dobrze o tym wiem....jestescie naprawde jacyś nie wiem miał pierwszy kontakt z policją a tu pisze żejest jej znany a pozatym nigdy nei ma kasy więc jak ma te niby "używki kupić "??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znany znany już tak sie nie wstawiaj, zapytaj sie policji jak nie wierzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Poprawnie powinno być "w Jabłonnie" a nie "w Jabłonnej". Jabłonna odmienia się jak Częstochowa, a nie mówi się przecież "w Częstochowej"....
No wreszcie ktoś zwrócił uwagę na ten często pojawiający się błąd! Dokładnie "Jabłonna" odmienia się jak "wanna", a wiec "w Jabłonnie" bo "w wannie" a nie "w wannej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde wiem lepiej od cb czy był karany czy nie więc się nie sprzeczaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no ja zawsze wiedziałem, że tam się dziwne i śmieszne rzeczy działy ale teraz panowie przebili WSZYSTKO. Co tam to mleko rozlane po całej łazience? Trzeba iść z duchem czasu: teraz w modzie ataki gazem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimbus napisał:
kurde wiem lepiej od cb czy był karany czy nie więc się nie sprzeczaj
taa a to grożenie i bicie razem z młodszych kolegów nie miały miejsca, a szkołę odśnieża ze swojej dobrej woli...
Ostatnio edytowany 18 grudnia 2012 r. o 10:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ymmm no tak bił ich alee chciałem powiedzieć że sprawa nie była kierowana na policje tylko był podpisany nie jaki kontrakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak patologia się poszerza i to na wsi.Kiedyś to nie było do pomyślenia żeby ktoś takie cuda wyprawiał.Powinno im się publicznie tyłek zlać i by się nauczyli i ze wstydu spalili.no ale teraz jest w modzie nowoczesne "wychowywanie dzieci bez klapsów" no bo to wielka przemoc itp.Jak teraz takie rzeczy wyprawiają to co będą robić za 10,20 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimbus napisał:
ymmm no tak bił ich alee chciałem powiedzieć że sprawa nie była kierowana na policje tylko był podpisany nie jaki kontrakt
Pewnie doskonale wiesz,że ta sprawa kwalifikowała się na policję !!! Dostał szansę którą niestety zmarnował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***enie o szopenie , myślę że jeszcze nie takie rzeczy będą w tej szkole działy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Poprawnie powinno być "w Jabłonnie" a nie "w Jabłonnej". Jabłonna odmienia się jak Częstochowa, a nie mówi się przecież "w Częstochowej"....
To była zacytowana wypowiedź, a czego Ty dobry człowieku oczekujesz od policjantów? Wykształcenia polonistycznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest gazeta powinna poprawiać błędy ,a co do sprawy myślę że zbyt duża afera ,aby takie rzeczy skierować na policję. =]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
brawo pogratulować trzeba w tym wypadku rodzicom szkoda mi go bo rodzice widzą tylko córki a jego traktują jak piąte koło u wozu.szkoda chłopaka matka go nie wychowała wiadomo z jakiej jest rodziny zostawiła go samopas a wiadomo ulica nie jest odpowiednim miejscem dla zostawionego bez opieki chłopaka .wiadomo chłopak się na świat nie prosił i takie gadanie matki a co ja mu mogę zrobić to brak odpowiedzialności i dojrzałości oraz zainteresowania ze strony rodziców a zwłaszcza matki. mają na sumieniu i inne występki i są policji znani jak na swój wiek bardzo dobrze.rodzice w kosciele przed ołtarzem a dziecko co ??? chodzi nocami nie wiadomo gdzie i co robi i zkąd bierze kasę na używki.
hahaha tak, podpisano "nauczyciel" a błędy jak u dziecka z podstawówki, już się nabrałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta szkoła to jedna wielka patologia z szanowną panią dyrektor na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...