Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłonna: Gaz w szkole. Ewakuowali uczniów

Utworzony przez ja, 17 grudnia 2012 r. o 13:46 Powrót do artykułu
ormo napisał:
przecież to taki dobry chłopiec zawsze jego mamusia mówi jak szyby powybijał w mieszkaniu to też skwitowała że to rudera przecież.
tej mamusi co skwitowała że to rudera to powiem tak widać jaki synek taka mamusia gratulacje ku*** deb***izmu i wychowania synusia poczekaj jeszcze niedługo dostaniesz to na co zasłużyłaś synuś z mieszkania ruderę zrobi!! nie ma prawa wchodzić na czyjś teren ale widać jak rodzice nie rozumieją to jak synuś zrozumie miej trochę honoru i zastanów się co mówisz bo jakim prawem gówniarz rusza to co nie jest jego niech wam tez szyby powybijają bo też ktoś uzna że rudera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie weźcie się ogarnijcie.Chłopaki może źle zrobili , ale to chyba nie jest wasza sprawa...Oni będę za to odpowiadać a nie wy ,To nie jest powód żeby obrażać ich ani tym bardziej ich rodziców.-,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się sam ogarnij oni obrażają niewinnych ludzi jakim prawem mówią że to rudera synusie powybijali wszystkie szyby w domu sąsiadów i nikt nie poczuł się do odpowiedzialności tylko jeszcze tak mówić że to rudera nie ma prawa wchodzić i niszczyć tego co nie należy do niego jakie to świństwo takie coś robić a jaka reakcja rodziców pomyślcie jakby to wam się przydarzyło Co jeszcze musi się wydarzyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którym się pytam bo widać, że albo jesteś uczniem tej szkoły, albo co gorsze jej nauczycielem bo na pewno nie mieszkasz na naszej drodze jak jesteś to chodź pod Gol.a za 5 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam się ogarnąc ? Ja tylko mówię co myśle...Chłopaki są w takim wieku że oni tego nie zrozumieją , kiedyś może jak przyjdzie na to czas , siądą i sobie przemyślą jaką krzywdę wyrządzili innym...Oni się nie posłuchają rodziców , bo po co ? Ale wy się postawcie na miejscu ich rodziców.. nie stali byście za swoimi dziećmi murem , żeby ich chronić ? no właśnie -,-ja nie mam już nic do dodania w tej sprawie.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda, Magda kiedy parafia zabierze głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salse ty jesteś jednym z nich więc jeszcze nie nauczyło cię rozumu dalej cwaniakujesz jak masz tyle odwagi i straszysz innych tu piszących to miej odwagę i powiedz wszystkim jak nauczycielce z twojej ulicy porysowałeś auto i nalkeiłeś nalkejkę której nie mogła zedrzeć a mamusia powiedziała jej jak się pytała że tu u was nie było żadnej imprezy więc niech cie mamusia kryje i chroni w ten sposób brawo mamusiu kochana fałszywa i zakłamana jak twój synuś pewnie rodzice poszkodowanych dzieci wam podziękują a i gaz dostałeś od mamusi po tym jak pobiłeś młodszego kolege w szkole bo obawiałeś się rodziców chłopaka tak brawo brawo brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr ja nie jestem gówniarzem w twoim wieku. Nikogo nie straszę i nie straszyłem. Uj mi do tego co i kto jakiejś nauczycielce napisał lub nakleił na samochodzie. A, że ty się już zesrałeś ze strachu to nie mój problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda głosu nie zabierze z jednego powodu ojcowie dwóch chłopaków sa w bliskich stosunkach z proboszczem i sie udzielają w parafi takich oto mamy katolików wśród nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
magda głosu nie zabierze z jednego powodu ojcowie dwóch chłopaków sa w bliskich stosunkach z proboszczem i sie udzielają w parafi takich oto mamy katolików wśród nas
co ty chcesz od ich ojców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak was wszystkich czytam i mi sie wydaje ze wy jednak jestescie wszystcy poje***i... a najbardziej mnie wku***aja te moherki co wszystko wiedza i sie do wszystkiego wpier***aja ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty smarkulo od mocherków to się odczep bo my tu jesteśmy filarem tej społeczności katolickiej ale są wśród nas judasze zdrajcy i dwulicowcy i z takimi trzeba walczyć ja bym was wszystkich wychłostała banda dwulicowców niewychowanych na dodatek i nie umiejących wychować swoich dzieci.ale w kościele to pod ołtarz się pchają żeby pokazać innym jakimi śą dobrymi ludzimi ale my już was znamy diabelskie pomioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierząca napisał:
ty smarkulo od mocherków to się odczep bo my tu jesteśmy filarem tej społeczności katolickiej ale są wśród nas judasze zdrajcy i dwulicowcy i z takimi trzeba walczyć ja bym was wszystkich wychłostała banda dwulicowców niewychowanych na dodatek i nie umiejących wychować swoich dzieci.ale w kościele to pod ołtarz się pchają żeby pokazać innym jakimi śą dobrymi ludzimi ale my już was znamy diabelskie pomioty
wez sobie kolo i sie pierdyknij w czolo idz sobie to tego twojego ksiedza , w du*** mam en twoj oltarz i to czy ktos na mnie dobrze patrzy czy nie ZMASOWANA KATOLICZKO:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co nie ktorzy tutaj,to naprawde maja w glowach naje****...malolaci przypal zrobili,to teraz poniosa konsekwencje,a czy ich to czegos nauczy,to sie okaze.Mohery to do ksiedza(ktorego przydaloby sie wymienic,bo naprawde ma na*****e w glowie) na rozmowy,a nie tu.A swoja droga w Jbn zawsze byla patologia,cuda sie dzialy,i tak zostanie,czy ktos chce czy niechce...takie moje skromne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej waszej drodze sklepowej to najwięcej do powiedzenia mają mochery i bezdzietni ale wiatrak i im da radę i mamusia filipusia mu pomoże nieprawdaż pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mohery wy lepiej sprawdZcie czy wam nikt różańca nie zabrał.A nie się czepiacie gimnazjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyśuniu zamknij mordeczkę jakeś taki mocny to podskocz wiatrakowi i filipusiowi chyba że sie ich boisz zasrań...........cu a o mocherach to pogadaj ze swoimi starymi przebrzydłyni albo ic do rodziców pokrzywdzonych dzieci i przeproś za swoich kolegów to są szczury i kapusie zapytaj jak mamusia wiatraka uczyła go w domu co ma mówić na policji a co nie i żeby się do niczego nie przyznawał żeby zgonił na filipusia ciebie też tego tatuś z mamusią uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sokola ciemnoto to chcesz ażebym przyszedł na waszą ulicę tak to na sklepową na tą pod wiatraka a kto cię tam zaprowadzi o tej poże babcia może może i bym poszedł ale mi honor nie pozwala nie zniże się do twojego pożomu lesbo obsrańńńńńńńńń........cuwatahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze jestescie doinformowani..podobno tego całego gazu dotykał tylko jeden..a obaj podobno siedzą w tej sprawie po uszy..wiec jak nie wiecie to nie mówcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty uczeń nie kłam bo jak filipek i iruś takie mocne to czego się żaden nie przyzna z kąd ma gaz tylko jeden zwala wine na drugiego a gazu wcale nie znależli w kiblu tylko przynieśli z domu przed szkołą juz się chwalili że zrobią zadymę w szkole nie wiem który którego dotykał ale obaj są winni.nie rozumie tylko tego że matka wiatraka powiedziała że to nic sie nie stało a chłopaki są trochę sławni ludzie pogadają i szybko zapomną i nadal chodzi z głową do góry jeszcze bardziej dumna jak przed rozpyleniem gazu co się musi jeszcze wydażyć żeby przekonała się że wcale nie wychowała dziecka na człowieka tylko na przyszłego bandytkę i złodziejaszka i nic dziwnego że ją nikt z sąsiadów nie lubi i z nikim nie żyje w zgodzie no bo kto by się chciał przyjażnić z taką rodziną tym bardziej że mamusia wiatrakusia wie o tym co jej bękarcik wyprawia i ona go kryje na dodatek to znaczy że to fałszywa i zakłamana baba niewychowana i dlatego ludzie na ulicy sklepowej jej nie cierpia i plują jej we wredną gębę WebRep Ogólna ocena reputacji Strona nie ma oceny reputacji (za mało głosów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...