Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak nie być żebrakiem Europy

Utworzony przez m-brothers, 21 listopada 2009 r. o 15:05 Powrót do artykułu
Czytając ten opis można zauważyć bark jakiegokolwiek pomysłu na Lubelszczyznę.Wg mnie najgorsze to były rządy pana Pruszkowskiego.Rozwinęło się kolesiostwo na ogromną skalę.Pan Wasilewski też niewiele robi.Zdaję sobie jednak sprawę że nie jest łatwo nadgonić zaległości z 10 lat.Mam 27 lat i studiuję na WPiA na UMCS-ie.Więcej znajomych z podstawówki spotykam w Warszawie niż w Lublinie.Do końca studiów mieszkam tutaj ale później i ja uciekam stąd bo nie ma tutaj żadnych perspektyw i szans na normalne i godne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zupełnie jasne czego UE od nas oczekuje. Trzeba postawić na turystykę a raczej na eko-turystykę kwalifikowaną. Wypadałoby poznać standardy, opracować projekty i nie prosić o kasę . Sama "przyjdzie". W każdym bądź razie - przemysł produkcyjny WON. Tutaj ma być czysto, biednie i przaśnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zmiana władzy może dać nam jakiś impuls. Wg mnie to urzednicy blokują rozwój miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JAK NIE ZOSTAĆ ŻEBRAKIEM EUROPY ? " Wyprowadzić się z Lublina...,mówi się,że najczęściej żebrzą bezradni i mało ambitni,niewykształceni ludzie.Zdaje się być to absurdem-tyle uczelni a zaradność rodzimych urzędów zepchnęła nas na pozycję największego petenta Europy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m-brothers napisał:
Czytając ten opis można zauważyć bark jakiegokolwiek pomysłu na Lubelszczyznę.Wg mnie najgorsze to były rządy pana Pruszkowskiego.Rozwinęło się kolesiostwo na ogromną skalę.Pan Wasilewski też niewiele robi.Zdaję sobie jednak sprawę że nie jest łatwo nadgonić zaległości z 10 lat.Mam 27 lat i studiuję na WPiA na UMCS-ie.Więcej znajomych z podstawówki spotykam w Warszawie niż w Lublinie.Do końca studiów mieszkam tutaj ale później i ja uciekam stąd bo nie ma tutaj żadnych perspektyw i szans na normalne i godne życie.
masz recht ! a o p. Wasilewskim za 2 lata powiedzą cyt. " ... no wiecie, rozumiecie - jednak w Administracji sie nie sprawdził".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
Tylko zmiana władzy może dać nam jakiś impuls. Wg mnie to urzednicy blokują rozwój miasta
zsada jest prosta ! czym biedniej, tym mniej znaczy prawo a więcej urzędnicy . Popatrz na Rosję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m-brothers napisał:
Czytając ten opis można zauważyć bark jakiegokolwiek pomysłu na Lubelszczyznę.Wg mnie najgorsze to były rządy pana Pruszkowskiego.Rozwinęło się kolesiostwo na ogromną skalę.Pan Wasilewski też niewiele robi.Zdaję sobie jednak sprawę że nie jest łatwo nadgonić zaległości z 10 lat.Mam 27 lat i studiuję na WPiA na UMCS-ie.Więcej znajomych z podstawówki spotykam w Warszawie niż w Lublinie.Do końca studiów mieszkam tutaj ale później i ja uciekam stąd bo nie ma tutaj żadnych perspektyw i szans na normalne i godne życie.
WASILEWSKI coś nadgania ?Nic mi o tym nie wiadomo,za tego prezydenta Lublin został odstawiony w stanie agonalnym do izolatki -Nr izolatki :Polska"B".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
To jest zupełnie jasne czego UE od nas oczekuje. Trzeba postawić na turystykę a raczej na eko-turystykę kwalifikowaną. Wypadałoby poznać standardy, opracować projekty i nie prosić o kasę . Sama "przyjdzie". W każdym bądź razie - przemysł produkcyjny WON. Tutaj ma być czysto, biednie i przaśnie !
no i jeszcze po bożemu tylko czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
zsada jest prosta ! czym biedniej, tym mniej znaczy prawo a więcej urzędnicy . Popatrz na Rosję .
polska A Polsce B każe się całowac w D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakimś dziwnym trafem dyskusja ogranicza się do Lublina a to tylko cząstka niewielka zreszta regionu lubelszczyzna to jedno , drugie , urzędnicy o prowniencji komunistycznej niczego dobrego nie wróżą , bedzie bełkot nie kończąca się dyskusja a efekty to rzecz wtórna i przewaznie przeszkadzajaca , i po trzecie , jeżeli nie mozemy liczyć na rozwój przemysłowy postawmy na ekologię , możemy zaimponować europie zindiustralizowanej wspaniałą przyrodą , dziką , czystym powietrzem i to jest nasz atut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy pan Hetman zna oficjalne statystyki podane na stronach MRR, w którym pełni rolę wiceministra, nomen omen od spraw rozwoju Polski Wschodniej. http://www.mapa.funduszestrukturalne.gov.pl/ Z podanych tam danych wynika, że w przeliczeniu na jednego mieszkańca Lubelszczyzna otrzymała najmniej unijnych funduszy pomocowych spośród wszystkich regionów w Polsce. Ok. 1660 zł na osobę. W Zachodniopomorskim ta kwota wyniosła 2900 zł na osobę, niemal dwukrotnie więcej. Aż strach się bać gdy UE przestanie być dla nas dobrym wujkiem! Bo na polski rząd jak już zdążyliśmy się przekonać nie ma co liczyć. Pomóc nie pomoże, byłoby dobrze gdyby nie zabierał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesc niesie, ze na tyle dobrze placa im za niedorozwój, ze rozwojem nie sa wogle tak naprawde zainteresowani. Jakies bezprzetargowe zlecenia na "promocje" dla agencji PR swojego POsla to i owszem ale prawdziwa promocja - zaPOmnij!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamieniłem Lublin na Dublin i był to strzał w 10. Zamiast być nauczycielem i męczyć się z esemesowym elektoratem i ich dziećmi jestem zadowolonym kelnerem i w niejeden tydzień z napiwków mam więcej niż za miesiąc pracy w tuskdonaldstanowej szkole. A POrankami by się POruszać PO obfitym jedzeniu i piciu w pracy wyprowadzam leniwym Irlandczykom psy na spacer a oni mi jeszcze za to płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezinwestycyjnie- Wykorzystać istniejacy terminal przeładunkowy Werchrata k. Horyńcana granicy z Ukrainą. Uruchomic połączenie Hrebenne-Rawa Ruska-to tylko 10 km-Dla ruchu Lublin Lwów.-przed EURO2012.Tutaj nie potrzeba pieniędzy-tylko dobre chęci. Jeszcze niedawno na tych kolejowych przejsciach był spory ruch.Obecnie przejscie pasażerskie nieczynne,towarowe z małym ruchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...