Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Jak rodzice pili, to nikt mnie nie przypilnował\"

Utworzony przez serce-czytelnik, 26 grudnia 2010 r. o 17:14 Powrót do artykułu
Poruszający serce artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szcunek dla niego...chłopak wiele sie w życiu nacierpiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto mu pomóc. Naprawdę. Znam Norberta osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie piłam, poświęcałam sie synowi i co, mam czasami problemy z nim. Także nie ma reguły. Szkoda tylko, ze tak dobry chłopak ma spieprzone dzieciństwo przez głupich rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Warto mu pomóc. Naprawdę. Znam Norberta osobiście.
jak go poznać osobiście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia faktycznie wstrząsająca. Jestem pełen podziwu dla tego 18-latka i jego silnej psychiki. Trzymam kciuki za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZacunek dla chlopaka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełna podziwu!!! Mądry chłopak Chcialabym za jakis czas znowu o nim przeczytac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mnie poruszyl ten list .. Norbert podziwiam Cie bardzo , mimo wszystko wyrosles na dobrego chlopaka pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak go poznać osobiście ?
na dworcu baranie siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pomóc Norbertowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go - dobry chłopiec - tylko niestety odrzucał pomoc kiedy nu ją proponowano - Zmarnował kilka lat swojego życia, a na pewno bardziej pomógłby rodzinie gdyby chodził do szkoły a nie ukrywał się przed Policją. Zrozumie to może już niedługo... Życzę mu szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krul napisał:
na dworcu baranie siedzi
na którym dworcu i gdzie ? krul - jestem owieczką nie baranem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomozcie wykopac tę historię na wykopie http://www.wykop.pl/link/566505/o-chlopcu-z-domu-dziecka-ktory-ma-wielkie-serce-i-pomaga-bezdomnym-zwierzetom/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcze jesteś fantastycznym człowiekiem!!! Dużo siły i wytrwałości Ci życze!!! Zasługujesz na lepszy los!!! Powodzenia w tym zakręconym świecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcze jesteś WIELKI!!! szacunek, ukłon dla Ciebie!!! POWODZENIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atma napisał:
Jak można pomóc Norbertowi?
Jeśli ktoś chciałby pomóc Norbertowi, proszę o kontakt: Magdalena Bożko bozko@dziennikwschodni.pl tel. 81 46 26 859
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś wielki!! Walcz o szczęśliwe życie. Trzymam kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedź do holandii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beato z całym szacunkiem, ale z tego co przeczytałem to Norbertowi pomagać nie trzeba. Chłopak jest inteligenty i zaradny także da sobie na pewno radę. Co najwyżej kupmy chłopakowi komputer z dostępem do internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...