Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Spomlek skubał Cyfrę+

Utworzony przez rolnik, 4 kwietnia 2008 r. o 09:09
od rolników też ucieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradną nie tylko Tv. Przede wszystkim oszukują chłopa na wsi. Dobrze ,że są jeszcze inne mleczarnie. Kto nie chce być w Spomleku niech przechodzi do Biomleku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ktoś wreszcie Cyfrę oskubał.... nosił wilk razy kilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE ZLAPALI ZLODZIEJI SYGNAŁU,SPOMLEK OSZUKUJE WSZYSTKICH PRACOWNIKOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało że okradają rolników .Udzielali kredytów z naszych groszówek i nakazywali gdzie kupować,a jak odeszłem to po sondach mnie ciągają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bzdury wypisują.heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aloalo napisał:
ale bzdury wypisują.heh
człowieku jeśli nie znasz sprawy to nie komentuj i nie pisz że to bzdury!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej nie znosze konfidenctwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, kraść to można, a donosić o kradzieży to grzech i konfidenctwo. Moralność Kalego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki Prezes to prawdziwy skarb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie czynności? Policjanci siedzieli na klatce schodowej bo kierownictwo bało się podjąć jakąkolwiek decyzję, sprawdzali czy pan S ma jeszcze kontakty zamiast wywalić drzwi do rozdzielni sygnału, wszyscy się obsrali. To samo było w PR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ciekawe to przez te 12 lat to przez te bloki to przewinęła się większość czołówki Spomleku i nikomu nie przeszkadzało za darmo oglą|dać TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elszczeniako napisał:
Taki Prezes to prawdziwy skarb
Chyba dla złodziei z SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za menda podkablowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję się, ze to ja dałem informację mediom. Zrobiłem to dla dobra Spomleku i ludzi tam pracujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co komu to przeszkadzało. Zazdrosc jakiegos prymitywnego kmiotka " jesli ja nie moge mieć to I ON NIE BEDZIE MIAL" . Rozumiem ,ktos dewastuje dworzec czy krzyczy w nocy to niech zgłasza ... mam nadzieję ,że się dowiedzą kto to był i będzie palcami wytykany ,tak by się wstydził za to. . Poprostu człowiek deb***. Pozdro z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za mentalność Ci co kradną to nie deb***e tylko ci co o tym powiedzieli. Ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo panie kochany prezesie ;] czy tak wyglada honor w panskim wydaniu?? a moze to pomysl kierowniczki??!! jej zaradnosc nie ma granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ta kara będzie wynosiła przez 1 rok każdego rolnika dostawcę do ,,Spomleku" 17 gr. do litra mleka he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...