Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki zakład pogrzebowy ?

Utworzony przez Iwona, 20 stycznia 2019 r. o 13:04
Jestem zmuszona skorzystać z usług Zakładu Pogrzebowego w związku z tym proszę o polecenie dobrego zakładu pogrzebowego, pogrzeb będzie koło Niedrzwicy. Więc proszę o polecenie zakładu z Niedrzwicy lub Lublina ? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Zakład Gospodarki KOMUNALNEJ W pONIATOWEJ. pROFESJONALNA OBSŁUGA KOMPLEKSOWA.kORZYSTAŁAM 2 RAZY .polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakład Hades z Białej wyprawił ceremonię pożegnalną i jesteśmy wdzięczni za okazanie szacunku i spokoju naszej rodzinie, również podczas formalności pogrzebowych. Piękną trumnę mieli na miejscu, którą odkupiliśmy od nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście mogę polecić usłygi oddziałów firmy  ******minospogrzeby.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AS Bytom chyba jest najlepszym zakładem w Polsce. Polecam. Klienci sa bardzo zadowoleni, wyglądają jak żywi i żaden się nie skarżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie współpracowałem z zakładem Hades, który dysponuje krematorium i potrafią w imieniu rodziny załatwić niezbędne formalności czy wieńce. Chwile niełatwe więc nie ma co się samemu dodatkowo przygniatać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam skorzystać z portalu ***s://funer.com.pl/szukaj,Lublin,20,1,1.html znajdziecie tu najlepsze zakłady pogrzebowe z Lublina i nie tylko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...