Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki Zakład Pogrzebowy polecacie ?

Utworzony przez Iwona, 19 stycznia 2019 r. o 22:34
Jestem zmuszona skorzystać z usług Zakładu Pogrzebowego w związku z tym proszę o polecenie dobrego zakładu pogrzebowego, pogrzeb będzie koło Niedrzwicy wiem że są tam 2 zakłady jeden koło Kościoła A drugi jak się jedzie do Bełżyc Ale nie ma żadnych opinii i nich, dlatego proszę o podzielenie się opinią na temat tych zakładów lub z Lublina. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPLEKSOWA. przez Zakład Gospodarki KOMUNALNEJ PONIATOWEJ.PROFESJONANIE OBSŁUGUJĄ POGRZEBY. korzystałam 2 razy , w tym jeden raz na wyjeżdzie 70 km. od Poniatowej. OBSŁUGA PERFECKT.KULTURA NA WYSKOKIM POZIOMIE. POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę powiedzieć jakie podejście mają w zakładzie Hades w Białej, który przygotowywał ceremonię w zeszłym roku... Pracownicy byli pełni szacunku i pomogli nam załatwić większość formalności, na które wtedy nie mieliśmy ochoty co teraz, z perspektywy czasu bardzo doceniam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić zakład pogrzebowy z Częstochowy, HADES ( ***s://zaklad-pogrzebowy-czestochowa.pl ), zakład załatwił formalności łącznie z ZUS. Ponadto ważne jest że pogrzeby wykonują bezgotówkowo. Pracownicy z szacunkiem pomagali w podejmowaniu decyzji. bardzo dobrze oceniam i warte polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skontaktuj się z firmą Epitafium. Wiem, że załatwiają trębaczy, więc bez problemu go zamówisz. Tutaj jest numer ******epitafium.net.pl/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a ja polecem zakład pogrzebowy Eden przy ulicy Biernackiego 10 w Lublinie. Bardzo kontaktowa firma, która odpowiada na wszystkie pytania dotyczące organizacji pogrzebu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco polecam skorzystać z wyszukiwarki zakładów pogrzebowych Domy Pogrzebowe Bez prolemu znjadziesz coś w swojej okolicy oraz sprawdzisz opinie o zakładach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...