Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MASZ racje kolego "gość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgd napisał:
Boze ale dlaczego wlasnie oni??!! Dlaczego?!!
a co brakuje ci jeszcze, żeby przywalili w spokojnie jadąca rodzinkę z małym dzieckiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądny napisał:
A ja się nie mam czego bać,bo nie jestem na tyle głupi by znaleźć się w takiej sytuacji.Wypaść z drogi to trzeba być deb***em.
Jak możesz pisać takie rzeczy nawet nie wiesz w jakim bólu są teraz ich rodziny ja znałam tych dwóch chłopców i serce mi się kraje uszanuj rodzinę i przyjaciół i zachowaj takie komentarze dla siebie...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
Jak możesz pisać takie rzeczy nawet nie wiesz w jakim bólu są teraz ich rodziny ja znałam tych dwóch chłopców i serce mi się kraje uszanuj rodzinę i przyjaciół i zachowaj takie komentarze dla siebie...............
ile Ci chłopcy mieli lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ile Ci chłopcy mieli lat ?
Przeczytaj wcześniejsze posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok Normalnie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem te osoby.Byli dobrymi ludzmi.Jechali zeby odwieść dziewczynę z wesela.A skonczyło się tak tragicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAXX napisał:
Nie chcę nikogo szufladkować ale jak widzę rejestrację LPA to wolę puścić, niech jedzie, to jedni z najgorszych kierowców, jakaś palma im odbija ajk jadą, na oślep, starym czasami samochodem szaleje jakby był na torze wyścigowym. I teraz co? Warto było zabrać siebie i dwie pozostałe osoby z tego świata? Skoro aż kosił małe drzewka to 80/h nie jechał tylko pędził jak saleniec
skoro nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj nie rozumiem ludzi ktorzy po takich tragediach wypisują swoje "mąde" spostrzeżenia uszanuj tych którzy zgineli ja ich znałam dlaczego ludzie piszą takie komentarze czy chcecie jeszcze bardziej kogoś zranic!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przykra i tragiczna sprawa ale prawdopodobnie osoby wracały z sobotniej dyskoteki i być moze za trzeźwe nie były. Dowiemy się lub nie. Jak myślicie dlaczego wielu młodych ludzi ginie na drogach w sobotnie noce? Przypadek czy głupota?
Kierowca na pewno był trzeźwy, bo miał powód aby nie pić, wiem bo znałem go, to na pewno warunki atmosferyczne i coś za szwankowało w aucie, a i auto podobno nie dawno kupione... straszne to. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przykra i tragiczna sprawa ale prawdopodobnie osoby wracały z sobotniej dyskoteki i być moze za trzeźwe nie były. Dowiemy się lub nie. Jak myślicie dlaczego wielu młodych ludzi ginie na drogach w sobotnie noce? Przypadek czy głupota?
wracali z wesela dwóch chłopaków z Rudna bardzo dobrzy ludzie dziewczyny nie znałam łączę się w bólu z rodzinami proszę nie wypisujcie przykrych rzeczy........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgd napisał:
Boze ale dlaczego wlasnie oni??!! Dlaczego?!!
To nie cieszysz się że poszli do nieba ? ps. Twój bóg tak chciał i ich zabrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻECIE NAPISAĆ JAK MIELI NA IMIĘ , NIE WIEM CZY TO CZASEM NIE MOJ KUMPEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin.Daniel i Magda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MARCIN~ napisał:
MOŻECIE NAPISAĆ JAK MIELI NA IMIĘ , NIE WIEM CZY TO CZASEM NIE MOJ KUMPEL
To był tytanowy janusz i molibdenowy eugeniusz, jechali na podtlenku LPG albo dizlem z przemytu, chcecie więcej, chcecie więcej? Hieny R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze Daniel... Dlaczego on?! Dlaczego??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
2 chłopaków było z Rudna za Parczewem i jechali z jedną dziewczyną. Jeden miał około 19-20 lat a drugi nieco starszy, nie wiem dokładnie, a o dziewczynie nic mi nie wiadomo. ;(
I wszystko jasne. 20 latkowie bez doświadczenia jadący z nadmierną predkością jak większość im podobnych szpanerów. Głupoty ludzkiej nie jest żal, żal tylko, ze tacy kierowcy nie myślą, ze taka jazda może skończyć się tragicznie. Prosta, pusta droga, więc czemu nie przycisnąć? A czy to ważne że można się zabić? Wazne że dobra zabawa jest bo się jedzie na granicy ryzyka. Tych ludzi nic nie nauczy, nawet zeby codziennie kilku ginęło w podobnych okolicznościach i tak żaden z tych domorosłych kierowców nie wyciągnie wniosków i nie zdejmie nogi z gazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tragedia dla rodzin to juz niewazne jak to sie stalo....to juz niema znaczenia nikt im zycia nie przywroci!!!POKOJ ICH DUSZOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ASIA~ napisał:
To jest tragedia dla rodzin to juz niewazne jak to sie stalo....to juz niema znaczenia nikt im zycia nie przywroci!!!POKOJ ICH DUSZOM.
Gdzieś mam czyja to jest tragedia jak w podobny sposób co raz giną młodzi ludzie. Czy nie ma sposobu na to aby takim osobom wtłuc do pustych głów, ze polskie a zwłaszcza wsiowe drogi niosą smierć i że warto myśleć jak się wsiada do samochodu bo można zabić kogoś i siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgd napisał:
Boze ale dlaczego wlasnie oni??!! Dlaczego?!!
Dlatego, ze kierowca nie pomyślał, ze jedzie samochodem a nie furmanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I wszystko jasne. 20 latkowie bez doświadczenia jadący z nadmierną predkością jak większość im podobnych szpanerów. Głupoty ludzkiej nie jest żal, żal tylko, ze tacy kierowcy nie myślą, ze taka jazda może skończyć się tragicznie. Prosta, pusta droga, więc czemu nie przycisnąć? A czy to ważne że można się zabić? Wazne że dobra zabawa jest bo się jedzie na granicy ryzyka. Tych ludzi nic nie nauczy, nawet zeby codziennie kilku ginęło w podobnych okolicznościach i tak żaden z tych domorosłych kierowców nie wyciągnie wniosków i nie zdejmie nogi z gazu.
Skąd wiesz jak było uszanuj tych co zginęli bo taka tragedia może się wydarzyc w każdej rodzinie chciałbyś żeby ktoś wypisywał takie komentarze jakby wydarzyła się w Twojej??????? trochę szacunku! ja znałam tych ludzi mogli mieć problem z autem zachowaj swoje bezodstawne opinie dla siebie!!!!!! uszanuj tych co zginęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...