Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~ASIA~ napisał:
To jest tragedia dla rodzin to juz niewazne jak to sie stalo....to juz niema znaczenia nikt im zycia nie przywroci!!!POKOJ ICH DUSZOM.
A owszem, ważne. Zginęli "na własne życzenie" czy splot tragicznych okoliczności. W każdym razie "wszystko się dzieje z woli Boga i nic się nie dzieje bez woli jego". Więc? Katolik powinien zaakceptować bez uwag. Protestować może tylko niewierzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta dziewczyna skad byla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie informacje jak ta pojawiają się tylko w weekend. Dziwne, czy opony pękają tylko w weekendy? A może wtedy na drogi wyjeżdżają mistrzowie kierownicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
Skąd wiesz jak było uszanuj tych co zginęli bo taka tragedia może się wydarzyc w każdej rodzinie chciałbyś żeby ktoś wypisywał takie komentarze jakby wydarzyła się w Twojej??????? trochę szacunku! ja znałam tych ludzi mogli mieć problem z autem zachowaj swoje bezodstawne opinie dla siebie!!!!!! uszanuj tych co zginęli
Tak, każdy młody który ginie w tragicznych okolicznościach ma problemy z autem, chyba szybciej z głową, podobnie jak ci którzy takie nieodpowiedzialne zachowania próbują tłumaczyć. Ci co zginęli to na wlasne życzenie i z wlasnej głupoty. Można żałować że młodzi ludzie nie zyją ale głupotę za kierownicą należy potępiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty! napisał:
takie informacje jak ta pojawiają się tylko w weekend. Dziwne, czy opony pękają tylko w weekendy? A może wtedy na drogi wyjeżdżają mistrzowie kierownicy ?
śmiej sie z innych ciekawe czy Tobie nie jest cos takiego pisane jak bedziesz jechał z innym "mistrzem kierownicy" dobrze sie wypowiadać jak sprawa nie dotyczy Ciebie ale jakby to byli twoi znajomi nie bylbys taki madry!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty! napisał:
takie informacje jak ta pojawiają się tylko w weekend. Dziwne, czy opony pękają tylko w weekendy? A może wtedy na drogi wyjeżdżają mistrzowie kierownicy ?
Dziwne, a wiesz co jest najgorsze? Fakt iż wszyscy płaczą a nikt nie wyciąga wniosków i z tydzień jakiś młody znowu się rozwali zabijając przy tym parę osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, każdy młody który ginie w tragicznych okolicznościach ma problemy z autem, chyba szybciej z głową, podobnie jak ci którzy takie nieodpowiedzialne zachowania próbują tłumaczyć. Ci co zginęli to na wlasne życzenie i z wlasnej głupoty. Można żałować że młodzi ludzie nie zyją ale głupotę za kierownicą należy potępiać.
po co wchodzisz na to forum?! zeby tylko zadawac wiecej bolu osobom, ktore cierpia z powodu straty najblizszych przyjaciol??!! o to ci tylko chodzi?/ zachowaj swoje zlote rady dla siebie!!! nie znales ich wiec sie nie udzielaj. ja znalam te osoby i wiem jacy byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie się już, bo to co piszecie np.( głupie bo młode, maja dobry wózek to szaleją, maja pusta drogę to też szaleją) bo to jest żenujące i mówi to wszystko o was jak was obchodzi los innych. Po co dochodzicie kto był winny? Bóg wie, i to wystarczy, ale nie piszcie takich rzeczy. Żeby wam się takie coś zdarzyło to wtedy żałowalibyście że napisaliście te swoje bezsensowne "kazania"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i straszne to co sie wydarzyło *]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, każdy młody który ginie w tragicznych okolicznościach ma problemy z autem, chyba szybciej z głową, podobnie jak ci którzy takie nieodpowiedzialne zachowania próbują tłumaczyć. Ci co zginęli to na wlasne życzenie i z wlasnej głupoty. Można żałować że młodzi ludzie nie zyją ale głupotę za kierownicą należy potępiać.
Nie masz serca człowieku wypisuj więcej takich rzeczy żeby jeszcze pogłębić ból rodziny. nie rozumiem takich ludzi jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co wchodzisz na to forum?! zeby tylko zadawac wiecej bolu osobom, ktore cierpia z powodu straty najblizszych przyjaciol??!! o to ci tylko chodzi?/ zachowaj swoje zlote rady dla siebie!!! nie znales ich wiec sie nie udzielaj. ja znalam te osoby i wiem jacy byli
a ty po co wchodzisz, żeby popierać brawurę na drogach? ci którzy cierpią z powodu ich straty nie czytają co jest napisane na forach, tylko taka nadworna kokieteria jak ty siedzą i wypisują tu swoje wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co wchodzisz na to forum?! zeby tylko zadawac wiecej bolu osobom, ktore cierpia z powodu straty najblizszych przyjaciol??!! o to ci tylko chodzi?/ zachowaj swoje zlote rady dla siebie!!! nie znales ich wiec sie nie udzielaj. ja znalam te osoby i wiem jacy byli
Widocznie słabo ich znałaś i jesteś tak samo głupia jak ci co się zabili bo zabrakło im wyobraźni. Jak ci nie pasuje to co napisałem to tego nie czytaj i nie komentuj i płacz dalej że los jest taki niesprawiedliwy bo zabrał ci kolegów. Boshh, co za głupota, ilu ludzi ma jeszcze zginąć przez brak odpowiedzialnościi wyobraźni za kólkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mają konta na NK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamknijcie się już, bo to co piszecie np.( głupie bo młode, maja dobry wózek to szaleją, maja pusta drogę to też szaleją) bo to jest żenujące i mówi to wszystko o was jak was obchodzi los innych. Po co dochodzicie kto był winny? Bóg wie, i to wystarczy, ale nie piszcie takich rzeczy. Żeby wam się takie coś zdarzyło to wtedy żałowalibyście że napisaliście te swoje bezsensowne "kazania"...
Po to durniu pisze się takie rzeczy żeby inni przeczytali i zanim po raz kolejny siądą do auta pomyśleli, czy warto ryzykować życiem dla przyjemności szybkiej, brawurowej jazdy w miejscach które się kompletnie do tego nie nadają. Jeździć szybko to sobie można po torze czy w innych miejscach do tego przeznaczony6ch a nie udawać rajdowca na wiejskich autostradach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co wchodzisz na to forum?! zeby tylko zadawac wiecej bolu osobom, ktore cierpia z powodu straty najblizszych przyjaciol??!! o to ci tylko chodzi?/ zachowaj swoje zlote rady dla siebie!!! nie znales ich wiec sie nie udzielaj. ja znalam te osoby i wiem jacy byli
zgadzam się z tym najwyraźniej takim ludziom sprawia przyjemność ranienie innych tylko ciekawe czy by sie tak wyrażali gdyby w tym wypadku byli ich znajomi lub rodzina zal mi tych którzy nie maja co robic i wypisuja swoje madrosci na forum zamiast uszanowac rodzine i przyjaciół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty po co wchodzisz, żeby popierać brawurę na drogach? ci którzy cierpią z powodu ich straty nie czytają co jest napisane na forach, tylko taka nadworna kokieteria jak ty siedzą i wypisują tu swoje wypociny.
skoro myslisz ze nie czytaja to myslisz ze mozesz sobie wypisywac co dusza zapragnie i obrazac innych zal mi cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem tylko dziewczyne [*] ######nasza-klasa.pl/#profile/11906559
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
zgadzam się z tym najwyraźniej takim ludziom sprawia przyjemność ranienie innych tylko ciekawe czy by sie tak wyrażali gdyby w tym wypadku byli ich znajomi lub rodzina zal mi tych którzy nie maja co robic i wypisuja swoje madrosci na forum zamiast uszanowac rodzine i przyjaciół
a ty co byś pisała jakbyś ich nie znała? A gdyby byli ci obcy i wjechali w twoją rodzinkę to też byś ich broniła? Niestety dziewczynko widzę że ciebie ten wypadek nic nie nauczy... Powodzenia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po to durniu pisze się takie rzeczy żeby inni przeczytali i zanim po raz kolejny siądą do auta pomyśleli, czy warto ryzykować życiem dla przyjemności szybkiej, brawurowej jazdy w miejscach które się kompletnie do tego nie nadają. Jeździć szybko to sobie można po torze czy w innych miejscach do tego przeznaczony6ch a nie udawać rajdowca na wiejskich autostradach.
Sam pewnie pędzisz nie raz na złamanie karku, ale w tym wypadku raczej prędkość odegrała 2 rolę, bo raczej coś się stało z zawieszeniem... i durniem ty jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
skoro myslisz ze nie czytaja to myslisz ze mozesz sobie wypisywac co dusza zapragnie i obrazac innych zal mi cie
A mi żal twojej głupoty, bo broniąc kolegów nie wyciągniesz wniosków dlaczego zginęli i czy można było temu zapobiec gdyby kierowca myślał o tym że jazda samochodem wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętności wciskania pedału gazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...