Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Widocznie słabo ich znałaś i jesteś tak samo głupia jak ci co się zabili bo zabrakło im wyobraźni. Jak ci nie pasuje to co napisałem to tego nie czytaj i nie komentuj i płacz dalej że los jest taki niesprawiedliwy bo zabrał ci kolegów. Boshh, co za głupota, ilu ludzi ma jeszcze zginąć przez brak odpowiedzialnościi wyobraźni za kólkiem?
następny ty zginiesz i inni beda pisali jaka to była brawura i jaka to byla glupia osoba co zginęła i nikt cie nawetb nie pozałuje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam pewnie pędzisz nie raz na złamanie karku, ale w tym wypadku raczej prędkość odegrała 2 rolę, bo raczej coś się stało z zawieszeniem... i durniem ty jesteś...
zawieszenie i opony... zmora weekendowych kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam pewnie pędzisz nie raz na złamanie karku, ale w tym wypadku raczej prędkość odegrała 2 rolę, bo raczej coś się stało z zawieszeniem... i durniem ty jesteś...
Taa, oczywiscie, opona pękła, zawieszenie pękło, duchy niemieckich żołnierzy wylazły na drogę i przestraszyły. Ręce opadają! Nawet nie wiecie jak jesteście żałośni i jak puści próbując tłumaczyć głupie zachowania za kierownicą. Do następnej soboty i kolejnego śmiertelnego wypadku z udziałem młodego kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
następny ty zginiesz i inni beda pisali jaka to była brawura i jaka to byla glupia osoba co zginęła i nikt cie nawetb nie pozałuje!!!!!!!!!!!!
Żalll... Jak na razie to ja żyję a twoi ukochani koledzy nie i na tym ten cały pic polega, że mądry człowiek jeździ wiele lat bez wypadku a idiota ginie tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądny napisał:
A ja się nie mam czego bać,bo nie jestem na tyle głupi by znaleźć się w takiej sytuacji.Wypaść z drogi to trzeba być deb***em.
"rozsądny"? chyba sobie kpisz ze swojego nicku?! sam jesteś głupi że tak myślisz, przyczyn wypadku nie znamy wiec swoje mądrości zachowaj dla siebie!! równie dobrze mógł zasłabnąć za kierownicą [*] ŻYCZĘ CI ABY TWÓJ SAMOCHÓD SŁUŻYŁ CI CAŁE ŻYCIE I NIGDY CIE NIE ZAWIÓDŁ... jestem z Parczewa i proszę o szacunek w każdym powiecie kryje się kilku "Ohh, Ahh" którzy myślą że są mistrzami kierownicy! Nie zapominajmy że nie możemy ufać autom bezgranicznie, one też mają swoje kruche chwile... dziewczyna była z okolic Parczewa dzisiaj modliliśmy się za nich na mszy... Łączę się w bólu z rodziną... byli tacy młodzi i całe życie było przed nimi ( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='16.05.2010, 13:52:17' post='286326'] a ty co byś pisała jakbyś ich nie znała? A gdyby byli ci obcy i wjechali w twoją rodzinkę to też byś ich broniła? Niestety dziewczynko widzę że ciebie ten wypadek nic nie nauczy... Powodzenia życzę [/quote a gdyby wydarzyl sie w twojej rodzinie tez bys byl taki madry? typowi polacy nigdy nie wspolczuja tylko pluja jadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote] a gdyby wydarzył się w twojej rodzinie tez byś był taki mądry? typowi Polacy nigdy nie współczują tylko plują jadem [/quote] święte słowa, zero skruchy! nawet na zmarłym nie zostawią suchej nitki!!!! POLSKA MENTALNOŚĆ!!! i zero wychowania!!! Nie znałam tych osób ale słyszałam w kościele że byli z naszych regionów. Świeć Panie nad ich duszami [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mi żal twojej głupoty, bo broniąc kolegów nie wyciągniesz wniosków dlaczego zginęli i czy można było temu zapobiec gdyby kierowca myślał o tym że jazda samochodem wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętności wciskania pedału gazu.
a skad ty wiesz co bylo powodem wypadku poczytaj sobie informacje na temat tego wypadku zanim zaczniesz obrazac innych tyle wypadkow ma miejsce kazdego dnia i jakos takie rozwazania z forach nic nie daja a moze jutro bedzie twoje kolej i ktos powie o! idiota za bardzo cisnal gaz zastanow sie troche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY PORANEK NIEDZIELNY I WCIĄŻ TA SAMA INFORMACJA, ZMIENIA SIĘ TYLKO LICZBA OFIAR I MIEJSCE NA FORUM RÓWNIEŻ TO SAMO, GRUPKA LUDZI KTÓRZY BRONI I WSPÓŁCZUJE I KILKU ROZSĄDNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle ze jak to widziałem to wolno tez nie jechali, po drugie było to miedzy zakrętami a po trzecie popadało i było bardzo slisko w tym miejscu *]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żalll... Jak na razie to ja żyję a twoi ukochani koledzy nie i na tym ten cały pic polega, że mądry człowiek jeździ wiele lat bez wypadku a idiota ginie tragicznie.
skoro zyjesz to sie nabijaj dalej z tych co zgineli widze ze sprawia ci to przyjemnosc i badz dalej taki pewny ze tobie to sie nigdy nic zlego nie przytrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KOLEJNY PORANEK NIEDZIELNY I WCIĄŻ TA SAMA INFORMACJA, ZMIENIA SIĘ TYLKO LICZBA OFIAR I MIEJSCE NA FORUM RÓWNIEŻ TO SAMO, GRUPKA LUDZI KTÓRZY BRONI I WSPÓŁCZUJE I KILKU ROZSĄDNYCH
to niech ci "rozsadni" dadza nam wiecej dobrych rad i wtedy na pewno juz nigdy nie wydarzy sie zaden wypadek polacy lubia duzo gadac i sie madrzyc jak sprawa ich nie dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAM I TAK JEST NAPISANE: Potem zaczęło je znosić na prawą stronę. Początkowo po poboczu jechało jedno koło. Ślad ciągnie się ponad 50 metrów. Później auto uderzyło w słupek drogowy i znalazło się na poboczu dwoma kołami. Na koniec ścięło kilka małych drzewek, po czym wbiło się w potężne drzewo. ZAPEWNE WG CIEBIE TO NIE ŚWIADCZY O PRĘDKOŚCI ALE O INNYCH CUDACH JAK AWARIA ZAWIESZENIA RÓWNIEŻ INNE OKOLICZNOŚCI NP. ŚLISKA JEZDNIA SPRZYJAĆ MOGĄ O AWARII AUTA A JEŚLI CHODZI O JAK WY TO ZWIECIE OPLUWANIE TO BĘDĘ TAK ROBIŁ NADAL, ŻEBY DO WASZYCH DURNYCH ŁBÓW DOTARŁO CO SIĘ STAŁO I DLACZEGO, ŻEBYŚCIE WYCIĄGNĘLI WNIOSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
to niech ci "rozsadni" dadza nam wiecej dobrych rad i wtedy na pewno juz nigdy nie wydarzy sie zaden wypadek polacy lubia duzo gadac i sie madrzyc jak sprawa ich nie dotyczy
Dobra rada jest taka aby myśleć jak się jedzie samochodem i nic więcej nie trzeba a jeżeli komuś myślenie przychodzi z trudem to nie poiwnien w ogóle siadać za kierownicę. Czy to przypadek że zazwyczaj w takich tragicznych wypadkach giną młodzi ludzie? Wątpię. Wiekszość tych wypadków jest spowodowana brawurą i brakiem umiejętności a nie stanem technicznym aut i dopóki młodzi ludzie nie będą jeździć odpowiedzialnie sytuacja na polskich drogach nie ulegnie zmianie i co jakiś czas znowu będziemy czytać o podobnej tragedii. Ludzie myślcie bo to moze wam ocalić życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
skoro zyjesz to sie nabijaj dalej z tych co zgineli widze ze sprawia ci to przyjemnosc i badz dalej taki pewny ze tobie to sie nigdy nic zlego nie przytrafi
Tak to jest jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem ale to teraz norma bo nauka wyszła z mody. Nie nabijam się ze śmierci tych ludzi a z waszej głupoty i z głupoty tych co jeżdżą bezsensownie niepotrzebnie prowokując los. Ci ludzie mogli żyć gdyby kierowca miał większe doświadczenie i co najważniejsze, był rozsądny. I tyle w tym temacie. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś/aś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.OLGA S. z LPA. napisał:
a gdyby wydarzył się w twojej rodzinie tez byś był taki mądry? typowi Polacy nigdy nie współczują tylko plują jadem święte słowa, zero skruchy! nawet na zmarłym nie zostawią suchej nitki!!!! POLSKA MENTALNOŚĆ!!! i zero wychowania!!! Nie znałam tych osób ale słyszałam w kościele że byli z naszych regionów. Świeć Panie nad ich duszami [*] [*] [*]
Polacy sa okrutni i bezlitosni nawet w takich chwilach nie beda ci wspolczuli tylko napiszą ze to byly glupie osoby co zginely ze dobrze im tak nie bedziesz mial wspolczucia od obcego czlowieka to forum jest najlepszym tego dowodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
Polacy sa okrutni i bezlitosni nawet w takich chwilach nie beda ci wspolczuli tylko napiszą ze to byly glupie osoby co zginely ze dobrze im tak nie bedziesz mial wspolczucia od obcego czlowieka to forum jest najlepszym tego dowodem
Zycie jest okrutne i nie jest napisane że mają nsz tylko same dobre rzeczy spotykać. Zal mi tych ludzi ale też żal mi tych wszystkich których ten kolejny już wypadek niczego nie nauczy. Będziecie następnymi ofiarami. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='16.05.2010, 14:31:43' post='286359'] Tak to jest jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem ale to teraz norma bo nauka wyszła z mody. Nie nabijam się ze śmierci tych ludzi a z waszej głupoty i z głupoty tych co jeżdżą bezsensownie niepotrzebnie prowokując los. Ci ludzie mogli żyć gdyby kierowca miał większe doświadczenie i co najważniejsze, był rozsądny. I tyle w tym temacie. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś/aś? tak nauka wyszla z mody i widac to po twoich opiniach nie rozumiesz ze nie sa one do niczego potrzebne widac tylko ze jestes nieczula osoba i cieszysz sie ze mozesz dodac swoja "inteligenta" opinie ktora i tak niczego nie zmieni a ty wierzysz ze to w czyms pomoze i ktos kto to przeczyta wezmie ja do serca i juz nigdy nie bedzie mial zadnego wypadku sa rzeczy na ktore nie mozemy wplynac choc myslimy ze tak jest jeszcze raz prosze poczytaj sobie jakie byly powody wypadku i oprzyj swoje opinie na faktach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zycie jest okrutne i nie jest napisane że mają nsz tylko same dobre rzeczy spotykać. Zal mi tych ludzi ale też żal mi tych wszystkich których ten kolejny już wypadek niczego nie nauczy. Będziecie następnymi ofiarami. Niestety.
niestety nie na wszystko mozemy wplynac Twoja oinia przynajmniej jest kulturalna w takich chwilach nie powinno sie obrazac innych bo to niczego nie zmieni kiedy czytam co tu jest napisane widze totalny brak kultury to mi otwiera oczy jakimi jestesmy ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZYTAM I TAK JEST NAPISANE: Potem zaczęło je znosić na prawą stronę. Początkowo po poboczu jechało jedno koło. Ślad ciągnie się ponad 50 metrów. Później auto uderzyło w słupek drogowy i znalazło się na poboczu dwoma kołami. Na koniec ścięło kilka małych drzewek, po czym wbiło się w potężne drzewo. ZAPEWNE WG CIEBIE TO NIE ŚWIADCZY O PRĘDKOŚCI ALE O INNYCH CUDACH JAK AWARIA ZAWIESZENIA RÓWNIEŻ INNE OKOLICZNOŚCI NP. ŚLISKA JEZDNIA SPRZYJAĆ MOGĄ O AWARII AUTA A JEŚLI CHODZI O JAK WY TO ZWIECIE OPLUWANIE TO BĘDĘ TAK ROBIŁ NADAL, ŻEBY DO WASZYCH DURNYCH ŁBÓW DOTARŁO CO SIĘ STAŁO I DLACZEGO, ŻEBYŚCIE WYCIĄGNĘLI WNIOSKI
jesli chcesz zeby ktos wogole rozwazyl twoje rady to nie obrazaj tej osoby bo wtedy nie stanowisz dla niej zadnej wartosci osba ktora wyraza sie tak jak ty nic soba nie reprezentuje wiec jak mozesz doradzac innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...