Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jan Osiński z Michowa - ksiądz i podpułkownik

Utworzony przez leniak, 14 kwietnia 2010 r. o 09:37
w Kurierze Lubelskim znalazłem przejmujący tekst: Jan Osiński hmm namawiałbym redakcję Dziennika na to by negocjowała przedruk tego tekstu... polecam go równiez forumowiczom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny tekst również z Kuriera: Modlitwa o radość w życiu ... nie wiem czy to ta własnie (bo takich modlitw jest wiele) ale myślę że dość podobna: "Panie Boże, dajesz nam tyle łask i wskazujesz nam drogę wiodącą do szczęścia wiecznego. Tak wiele jest powodów do wdzięczności i radości. Daj nam Panie radość serca, aby więcej było uśmiechu niż smutku, więcej optymizmu w naszym życiu. Niech radość życia, bycia Twoim dzieckiem, przepełnia nasze serca i promieniuje w otoczeniu. Bo Ty jesteś naszym Ojcem, dobry Boże."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
Kolejny tekst również z Kuriera: Modlitwa o radość w życiu ... nie wiem czy to ta własnie (bo takich modlitw jest wiele) ale myślę że dość podobna: "Panie Boże, dajesz nam tyle łask i wskazujesz nam drogę wiodącą do szczęścia wiecznego. Tak wiele jest powodów do wdzięczności i radości. Daj nam Panie radość serca, aby więcej było uśmiechu niż smutku, więcej optymizmu w naszym życiu. Niech radość życia, bycia Twoim dzieckiem, przepełnia nasze serca i promieniuje w otoczeniu. Bo Ty jesteś naszym Ojcem, dobry Boże."
Znałem ks.JANKA do mszy razem słuzyliśmy,nie mogłem uwierzyć ze On też leciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...