Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO PISory i PREZYDENT PODZIEKOWALI WAM ZA PRZYJECIE; a mowilem ze uwazac na PISorw to jest ZARAZA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PISory i PREZYDENT PODZIEKOWALI WAM ZA PRZYJECIE; a mowilem ze uwazac na PISorw to jest ZARAZA!!!!!!!!
idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PISory i PREZYDENT PODZIEKOWALI WAM ZA PRZYJECIE; a mowilem ze uwazac na PISorw to jest ZARAZA!!!!!!!!
O jakiej zarazie piszesz pierd olona komunistyczna,czerwona świnio ??  gorzej jak za Bula i tego całego czerwonego łajna to już chyba być nie może,już nie ma co zepsuć,już nie ma co ukraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PISory i PREZYDENT PODZIEKOWALI WAM ZA PRZYJECIE; a mowilem ze uwazac na PISorw to jest ZARAZA!!!!!!!!
Spieprzaj dziadu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jutro ma zawieść do tego miasta próbki wody. Wynika mają być znane tego samego dnia." Polska język trudna język...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy mniemać że w Janowie są jeszcze światli ludzie i dadzą odpór w komentarzach ,bo co ma prezydent i Pis do stanu zalewu w takie upały!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i moja rodzina się kąpaliśmy i jest wszystko ok. W weekend goście przyjechali, pojechali i też jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliśmy w niedziele i dostaliśmy wysypki na calej skórze i nie pierdol ie ze jest czysta woda i jest taka ładna na całym zalewie sa glony i te glony spowodowaly wysypkę oczyscie caly zalew z tych glonów a do tego ludzie myja psy na własne oczy widziałem szabo i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My byliśmy cała rodzina w sobotę i ja z mezem mamy wysypke a nasz 9 miesieczny synek na szczescie nie a kapal się tyle samo co ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Janowie jest smród, brud i ubóstwo, nigdy tam nie pojadę i nie radzę jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Janowie jest smród, brud i ubóstwo, nigdy tam nie pojadę i nie radzę jechać.
stwierdziłeś to po zobaczeniu jednej lub dwóch uliczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haaaah staszewska!!!!! "woda przezroczysta"?????? chyba miałas sen o wodzie, a najlepszy numer to " codziennie 3 tys ludzi" no normalnie jakbym słyszała przedstawiciela Paranoji i Schizy hahhaha Pani prezes naprawde jest Pani z klasą , ale w tym temacie nienalezy dawac ciała ; koń jest taki jak się go widzi; kąpia się psy, kaczki i, a przecież Pani zastępca moglby ich pilnować hahahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio będąc na spotkaniu kościołowym jeden, z pożal się Boże notabli wsiowych, powiedział że zoommm położy obecne naczalstwo; i tak samorząd nie daje rady z psami to też doszły kaczki i wysypka; to będzie piękna katastrofa, chyba czas na zmianę warty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !!!!
Dziada szukaj w rodzinie  albo w PISie ty parszywcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 O jakiej zarazie piszesz pierd olona komunistyczna,czerwona świnio ??  gorzej jak za Bula i tego całego czerwonego łajna to już chyba być nie może,już nie ma co zepsuć,już nie ma co ukraść.
Fajnie jest mowic o sobie. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższy czas ze zamkneli Moje dzieci mają tak potworną wysypke że lekarze nie wiedzą co mają robić a ratownicy twierdzili że nic się nie dzieje tylko swędzi ciekawe co by powiedzieli jak by wyglądali jak by mieli ospe a swędzi że nie da się wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK ty baranie widac ze jestes z bandy czerwonych bolszewickich wszarzy widac Twoja rodzicielka ktoremus z nich dawala i powstal taki antypolski prostak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki zalew janowski? przeca to JEZIORO JAK JAKIŚ K.RETYN PODAJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy słuchać ludzi i jednego Radnego Miejskiego, który jako jedyny w Radzie ma odwagę powiedzieć co myśli. Jednak jego pomysły i uwagi odbierane są zazwyczaj jako atak na klasę rządzącą, bzdura totalna bzdura, może w końcu ludzie się obudzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic zalewowi nie pomoże jak Kraśnik , Stalowa Wola i okolice leją w janowskie morze. Co do odważnego radnego masz rację, ale głową muru nie przebije, Twardogłowi nie dopuszczają do swoich głów, że ten człowiek chce pomóc a nie szkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...