Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak tak , pole ważne , ale nikt nigdzie nie pisze o tym ,że w Emilianowie gmina Piaski każdy ma 0,5m wody w piwnicach, podkreślam każdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ten Podlodowski takie teorie snuje, od jakich kilkudziesięciu lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z tego że masz 50cm wody w piwnicy? Ale zarabiasz na piwnicy? utrzymujesz swoją rodzine dzięki piwnicy? Ci ludzie żyją z tego pola, utrzymują swoje rodziny. To nie zabawa tylko ciężka praca, a przez głupote urzędasów tracisz wszystko. Wybacz ale ja mam wode w piwnicy a oprócz tego w garażu kanał przekształcił się w krtyty basen i jakoś nie krzycze ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krismiszcz napisał:
no i co z tego że masz 50cm wody w piwnicy? Ale zarabiasz na piwnicy? utrzymujesz swoją rodzine dzięki piwnicy? Ci ludzie żyją z tego pola, utrzymują swoje rodziny. To nie zabawa tylko ciężka praca, a przez głupote urzędasów tracisz wszystko. Wybacz ale ja mam wode w piwnicy a oprócz tego w garażu kanał przekształcił się w krtyty basen i jakoś nie krzycze ;-)
Posłuchaj:źle robisz! Wrzeszcz i to głośno!!! Może wodę wypompują i będzie po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawe trzeba skierować do prokuratury z artykułu wynika że to sasiad zalał państwa bąków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden robotnik przekopał przepust pod szosą? Hahaha. A może raczej udrożnił isniejący a nie wykopał nowy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krismiszcz napisał:
no i co z tego że masz 50cm wody w piwnicy? Ale zarabiasz na piwnicy? utrzymujesz swoją rodzine dzięki piwnicy? Ci ludzie żyją z tego pola, utrzymują swoje rodziny. To nie zabawa tylko ciężka praca, a przez głupote urzędasów tracisz wszystko. Wybacz ale ja mam wode w piwnicy a oprócz tego w garażu kanał przekształcił się w krtyty basen i jakoś nie krzycze ;-)
czy ja powiedziałem że ja mam wodę w piwnicy??? czytaj uważnie ... po pierwsze byłem dzisiaj w tych janowicach, sprawa jest bardzo wyolbrzymiona, osobiście widziałem 3 pola zalane o łącznej powierzchni ok 0,5ha. a po drugie w tym emilianowie zalanych jest ok 10 bądź 15 pól. po trzecie ludzie nie zatrabiają na piwnicy, najczęściej stoi tam piec CO który rdzewieje w wodzie. do tego woda wsiąka w ściany i pnie sie do góry co grozi zagrzybieniem mieszkania oraz odpadaniem farby/tynku/gładzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
czy ja powiedziałem że ja mam wodę w piwnicy??? czytaj uważnie ... po pierwsze byłem dzisiaj w tych janowicach, sprawa jest bardzo wyolbrzymiona, osobiście widziałem 3 pola zalane o łącznej powierzchni ok 0,5ha. a po drugie w tym emilianowie zalanych jest ok 10 bądź 15 pól. po trzecie ludzie nie zatrabiają na piwnicy, najczęściej stoi tam piec CO który rdzewieje w wodzie. do tego woda wsiąka w ściany i pnie sie do góry co grozi zagrzybieniem mieszkania oraz odpadaniem farby/tynku/gładzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku wodę w piwnicy to mam od maja tutaj chodzi o wyjazd i dojazd do gospodarstwa a jeśli chodzi o zalane pola to pojęcia nie masz .I szkoda że się nie podpisałeś coś kłamiesz i to mocno. Wlaściciel zalanego gospodarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zająć się tym prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...