Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janowice: Rodzina odcięta od świata przez wodę

Utworzony przez Tomek, 21 stycznia 2011 r. o 05:21 Powrót do artykułu
He he teren nie Gminy ciekawe czy i gdzie płaci podatek............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wójcie wciąży i traktorem ciekawe co na to pani prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=DgPYhyH2sxQ Link to filmiku jak ta woda zalewa tych ludzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto wydał kiedyś pozwolenie na budowę domu w niecce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialem filmik to sasiad was tak urzadzil bardzo nie fer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrego macie SASIADA nawet w niedziele w czasie "Sumy" kopal zeby wode spuscic.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pracownik gminy nie odkopał przepustu to kto chyba sąsiad byłem tam i widziałem te rowki na takie rzeczy jest paragraf a w urzędzie gminy mełgiew to tam nikt nie pracuje tylko zamiast pomagać to karami straszą.dziwny ten urząd gminy mełgiew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie znacie sprawy to się nie wypowiadajcie i nie straszcie nikogo paragrafami, nikt nikogo nie zalewa, wszystko jest wedle prawa. Ciekawi mnie dlaczego nikt się nie zainteresuje i nie sprawdzi skąd ta woda płynie, znajdzcie żródło a nie piszecie głupoty, poprostu żal czytać te głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co wszyscy myślą jak zalany chodzi piechotą. A gdzie Gmina czy pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda napływowa jest Gminy czemu nic nie robią tylko prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś się ostro tłumaczy ten SĄSIAD chyba ma coś na sumieniu. Prawdy przed ludzimi nie ukryje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratunku!!! Jak można wymagać od Gminy naprawy prywatnej drogi do domu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz mi powiedz jak gmina może zalać prywatną drogę ?? To im wolno a naprawić już nie!! Dobre krzesło grzejesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób gmina zalała?? Nalała wam tej wody???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne do przepustu idzie rowami melioracyjnymi a potem polami i drogami. Jak to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam im nie zazdroszczę nie czujesz to nie współczujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie nanieśli wody i teraz chodzą piechoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilu bracie "niby pokrzywdzonego" trzeba brać się do roboty a nie ciągle liczyć na drapane ile ty masz drogi do szosy góra 100m możne jak śniegu spadnie 10 cm to tez mają ci odśnieżać PRYWATNĄ DROGĘ? ciesz się i dziękuj wszystkim w gminie że chcą Ci pomagać bo za tą akcję zapłacą wszyscy mieszkańcy mam nadzieję że koszty prokuratorskiego dochodzenia poniesie Twoja rodzina bo prokuratora zamiast zajmować ważnymi sprawami zajmuje się teraz prywatna droga o którą po poprostu NIE DBALI WŁAŚCICIELE ! !!!DO PRACY RODACY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widze ile oni tego żuzlu wożą na tą droge ty sie zastanów człowieku co piszesz oni droge maja ok a rowo jak nie było tak nie ma co było zrobione przez gmine w janowicach przez ostatnie osiem lat bo nie mówie przez dwadzieścia co bo jak widać to tylko przepust przekopany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje wykopać swoje rowy nawiezienie na drogę czegokolwiek by była podwyzszona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...