Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weście się wreszcie do pracy.Wstyd telewizja,radio,prasa -co wyprawiacie na oczach dzieci,czego ich uczycie? Czy naprawdę takie sprawy muszą być sprawą publiczną.Pani dyr.rządna za wszelką cenę władzy ,niech sama dba o swoje interesy,a nie manipuluje rodzicami i uczniami.Wielki wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Oczywiście. Żal mi pieniędzy, które potem lądują w koszu jako "niesmaczne posiłki". Jeśli ktoś zapłaci ze swoich pieniędzy, które wypracuje w pocie czoła (albo z pieniędzy swoich rodziców) to uszanuje to co kupi. Darowanych rzeczy i świadczeń lud nie ma w zwyczaju szanować. Oczywiście - jeśli ktoś jest chory z nie swojej winy albo został dotknięty przypadkiem losowym to takim ludziom należy pomóc. Ale też nie ze strony państwa tylko w ramach pomocy sąsiedzkiej.
Szanowny Panie obecne działania wójta narażają naszą gminę na wypłatę setek tysięcy odszkodowania dla odwołanej Pani dyrektor. Jak to zestawić z oszczędnościami na posiłki dla dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez strony. napisał:
Ludzie skoro nie znacie sprawy dość precyzyjnie i nie macie wiedzy na ten temat to zajmijcie się ciekawszymi rzeczami, a nie wypisujecie tu bzdury, aż serce się kroi jak czyta się takie banialuki!! każdy będzie tu przedstawiał swoja rację jak mu się będzie podobało, czy to na korzyść jednej ze stron, bądź drugiej, bo po pierwsze ani to nic nie kosztuje, a co najważniejsze jesteście anonimowi. Poczekajmy na wyroki wszelkich sądów i okaże się, kto ma rację- chyba nie trzeba będzie już podważać decyzji organów 'ciut' wyższych od wójta!
Wyroki sądu nic dla Wójta nie znaczą. W odpowiedzi na pytanie: "Czy w sytuacji, gdy kuratorium, wojewoda, sąd potwierdzi kwalifikacje pedagogiczne Pani Dyrektor wróci ją Pan na zajmowane stanowisko?", odpowiada,że w takiej syutacji zostanie ogłoszony konkurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
Weście się wreszcie do pracy.Wstyd telewizja,radio,prasa -co wyprawiacie na oczach dzieci,czego ich uczycie? Czy naprawdę takie sprawy muszą być sprawą publiczną.Pani dyr.rządna za wszelką cenę władzy ,niech sama dba o swoje interesy,a nie manipuluje rodzicami i uczniami.Wielki wstyd...
Brak reakcji na łamanie prawa może nauczyć nasze dzieci wyłącznie znieczulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje ludziska ale w takim razie kto dał głosy na stanowisko trzeba uważniej wybierać wujta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Żyśko napisał:
Bardzo dziękuję za wywołanie "do tablicy". Jeżeli ktoś uważa, że siedzę i tworzę na forum niezliczone ilości komentarzy to jest w dużym błędzie. Pod niniejszym artykułem napisałem jeden komentarz - dokładnie jest to wypowiedź nr 3. Stwierdziłem tam wyłącznie fakty i wyraziłem własną opinię. Również jestem wdzięczny za słowa krytyki, trzeba brać je pod uwagę, po to by w przyszłości jeszcze lepiej pracować i wywiązywać się z roli, którą powierzyli mi mieszkańcy. Pozwolę wdać się w lekką polemikę z powyższym poglądem dotyczącym działań, które podejmuje. Rozumiem, że w ocenie osoby wypowiadającej się przygotowanie np. prezentacji zawierającej informacje uzyskane od instytucji zajmujących się daną sprawą i przestawienie ich pozostałym radnym lub udostępnienie w inny sposób dla szerszej grupy odbiorców, by zobrazować pewien problem i pokazać ścieżki rozwiązania go, jest działaniem niemerytorycznym i pozbawionym jakiegokolwiek sensu?? Również opracowanie różnych raportów, zestawień na podstawie dostępnych informacji, tak by społeczność miał możliwość zapoznania się z pewnymi faktami jest dziecinną zabawą?? Organizacja na prośbę Pana Wójta spotkania z udziałem mieszkańców i przewoźników prywatnych oraz publicznych (osób kompetentnych i merytorycznych w danym temacie) jest także zabawą a nie próbą rozwiązania konkretnego problemu?? Proszę od osoby wypowiadającej się o szersze rozwinięcie swojej myśli i wskazanie jakie działania powinien podejmować radny gminy. Tak jak wspomniałem wcześniej każda uwaga jest cenna. Odsyłam także do innego artykułu gdzie wszystkie wypowiedzi były podpisane imieniem i nazwiskiem.: http://forum.dziennikwschodni.pl/radny-chce-autobusow-miejskich-na-trasie-lublin-smugi-t52002/page__st__20 P.S. dyskusja na forum jest interesująca i pokazuje, że w wielu sprawach dotyczących funkcjonowania Gminy Jastków należy dążyć do przeprowadzenia debaty publicznej
Nareszcie świetna wypowiedź. Gmina to wspólnota samorzadowa i nie byłoby tej całej historii i takiej sprawy gdyby p. wojt zechciał przyjąć do wiadomości że czasy kacyków i prominentnych władców bezpowrotnie minęły. Sprawując mandat wójta gminy w pierwszej kolejności należy działac w granicach i na podstawie prawa. Nie mniej ważnym jest takie sprawowanie mandatu aby we wszystkich ważnych sprawach słuchać głosu mieszkańców, nawet przeciwników. Nie ma miejsca na zwalczanie innych tylko dlatego że mają inne zdanie i tylko dlatego że niestety ma się chory charakter. W wielu sprawach można osiągnąć sukces współdziałając z mieszkańcami a także z radnymi, którzy również legitymują się, nie mniej ważnym mandatem społecznym.Ale żeby tak postepowac trzeba sie wznieśc ponad własne nawyki, wady i fobie i nie dzielic radnych na swoich i obcych.Na tym stanowisku otwartośc i umiejętność współdziałania ze wszystkimi jest cenniejsza niż różne fakultety. Mozliwe, że dorośniemy kiedyś do tego aby to zrozumieć. Panie Robercie, tak trzymac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem i zdecydowanie popieram działania wójta gminy Jastków. Ktoś celowo próbuje mu zaszkodzić zamieszczając taki artykuł na internecie. Ktoś wystawia człowieka chwalącego się tytułem profesorskim, by ten wydzwaniał po mieszkańcach gminy Jastków i krytykował naszego wójta. Bardzo nie podobają mi się takie podstępne działania. Tym bardziej będę z wszystkimi rozmawiał na ten temat i wspierał naszego wójta Samonia, który bardzo dobrze sobie radzi w zarządzaniu gminą mimo wrednym osobom, które mu utrudniają. Trzy razy tak dla działań wójta Samonia. Popieramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla wójta Samonia. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla wójta Samonia. :)
Wazelina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...