Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tej sytuacji nasuwa się wątpliwość jaka prędkość wykazywana była na zdjęciach robionych przez foto- radar. W tej sytuacji przegrzał sie i robil wszystkim. A co jeśli przegrzał sie wczesniej i robil tym co jechali 50 a pokazywal np 80 ?? Jak udowodnić swoją niewinność i jak ufać takiemu urządzeniu, które jak widać jest zawodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiadomo czy fotoradar jest sprawny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Skąd wiadomo czy fotoradar jest sprawny?
Stąd, ze działa prawidłowo i nie pstryka zdjęć kierowcom jadącym zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast prędkości w ten sposób sprawdzają czy kierowcy mają zapięte pasy. Sam miałem taki przypadek tym samym nic nadzwyczajnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jaką prędkość wskazywałyby zdjęcia gdyby je obrobiono. Jesli elektronika zwariowała różnie mogłoby być.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu co jechał 20 km/h powinni dać mandat za korkowanie drogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem właśnie wtedy i kierowcy przejeżdzali koło niego z prędkością 20 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska jest obstawiona szrotami radarowymi prod. wiadomej, kupionymi za miliardy zł. polskich. Są to pieniądze wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obecnie w naszym województwie działają cztery fotoradary." - ech, kresy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
min 200 zeta napisał:
temu co jechał 20 km/h powinni dać mandat za korkowanie drogi!
A ile mial jechac, skoro dopiero wlaczal sie do ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimi napisał:
"Obecnie w naszym województwie działają cztery fotoradary." - ech, kresy...
nie martw się, tak jak napisali w artykule niedługo będziesz miał ich16 i spokojnie będziesz mógł się pozbyć kompleksów. A może od razu karać każdego, kto w ogóle ma samochód, na zasadzie prewencji: "i tak na pewno gdzieś kiedyś przekroczysz prędkość".. Polska to poyebany kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ta POLSKA rzeczywistość! Gdyby nie czujne oko obywatela- to pewnie każdemu by nasi CHŁOPCY RADAROWCY wręczyli mandat do uiszczenia! W tym kraju nie ma nic normalnego-Jak powiedział kiedyś gościu o ksywie MIRO_ POLSKA to DZIKI kraj- Kto może niech zmyka na zieloną Irlandię lub drugą Japonię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mimo stwierdzenia że fotoradar był zepsuty,a kierowcy poniosą jakiekolwiek konsekwencje,nawet w formie wezwania,zarządca fotoradaru powinien wypłacić odszkodowanie tym osobom jak również ponieść konsekwencje wynikające ze zbyt póżnej reakcji na daną sytuację-pytanie,czy takie działanie urządzenia nie powodowało zagrożenia w ruchu drogowym? A tym samym może zastosować ten sam paragraf co dla urzytkowników dróg- mandat na cele charytatywne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiecie czy to nie było celowe ustawienie czułości fotoradaru?.Moze ustawili tak niską czulość i sprawdzali czy kierowcy i pasażerowie mają zapięte pasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pocałujcie mnie w d..ę z waszymi radarami! kierowco, nie hamuj przed znakiem tylko jedź tak, jak przed radarem. Nagle hamowanie grneruje zagrożenie w ruchu, nie każda kukułka jest czynna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Brat zwariował? Ile takich wadliwych radarów jest w Polsce? Podejrzewam że co trzeci działający... Kierowcy nie dajcie się robić w balona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już nikt z komentujących nie potrafi logicznie myśleć? Fotoradar robiąc zdjęcie uwidacznia aktualną prędkość jadącego pojazdu i nikt kto jej znacznie od obowiazującej nie przekroczył,żadnego wezwania,tym bardziej mandatu nie dostanie. O co więc te idiotyczne deliberacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VERSAILLES napisał:
Czy już nikt z komentujących nie potrafi logicznie myśleć? Fotoradar robiąc zdjęcie uwidacznia aktualną prędkość jadącego pojazdu i nikt kto jej znacznie od obowiazującej nie przekroczył,żadnego wezwania,tym bardziej mandatu nie dostanie. O co więc te idiotyczne deliberacje?
Coodzi CYCU o to że błyska,przy prędkości 20\godz,zatem bez potrzeby.Ciągnie prąd z sieci miejskiej za twoje i moje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałem mandat w Jastkowie i słusznie, ale   nie poprawiło to bezpieczeństwa nie stworzyłem zagrożena -jezdnia pusta a ja po znaku teren zabudowany hamowałem silnikiem parę dni później za garbowem były trzy wypadki nasze Państwo jest -Policyjne -Fiskalne -Bezmyślne -dla władz a nie Obywatela   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...