Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaszczów: Nie zawsze można pograć w piłkę

Utworzony przez wwa, 7 maja 2013 r. o 10:13 Powrót do artykułu
zapytali nie tych co trzeba trzeba było zapytać młodzierz albo tych co Marian nie nastawił jak trzeba mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlaczego pan redaktor stoi za płotem bo lucze ma pan Marian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani mieszkańcy Jaszczowa !zapytajcie najpierw kto dał zezwolenie na budowę tego obiektu i w jakim celu został on wybudowany .Radni ,a zarazem konserwator mają w tym interes na równi z dyrektorką. Przystań kajakowa i boiska są płatne, więc kto bierze za to pieniądze, dla kogo ten obiekt powstał .W szkole zatrudniona jest cała rodzina dyrektorki.Słyszałem ostatnio ,że Jaszczów jest w posiadaniu Konowałków ,Mankiewiczów ,Buchów ,Orzechowskiej (Zakrzewskich) ,oraz dyrektorki.Tej roszady nikt nie ruszy (wójt trzyma cały układ).To było do przewidzenia ,ze w bagnie nie buduję się takiego obiektu,ale jak się buduję to i zyski cała wymieniona sitwa ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszą brać pieniądze żeby było za co zapłacić Wój....... za granie na imprezach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy skarżąca się kobieta wpuściła by na swój trawnik np traktor, po roztopach ?? Czy raczej poczekała by aż ziemia podeschnie. Trochę wyobraźni Myślę, że konserwatorowi trzeba dać nagrodę za takie podejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatny rewir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Prywatny rewir
Wieprz co roku będzie wylewał i te biedne dzieci nigdy nie pobiegają sobie.Co z tego ale obiekt jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany "mieszkańcu" całkowicie się s Tobą zagadzam, Konowałków, Mankiewiczów i w ogóle wszystkich, którym się chce coś robić społecznie jest w Jaszczowie za dużo. Powinni się wyprowadzić to mieli byście swój własny smrodek i tyle. A jeżeli chodzi o boiska i przystań to pewnie że są zlokalizowane bez sensu, przeciż powinny być dalej od Wieprza za to bliżej........... budki z piwem. Obiecuję że porozmawiam z Panem Marianem i podzieli się z Tobą pieniędzmi, tylko jak będziesz po sobie sprzatał butelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Gościu na organizowane turnieje. Zapytaj tej młodzieży co sądzi ? A najlepiej poczytaj komentarze na www.facebook.com/nadwieprzem o tym co się odbywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostęp do boiska do siatkówki jest bezproblemowy. Chcąc zagrać w piłkę nożna lub skorzystać z kortu wtedy zaczynają się poważne schody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy państwo widze że nie ktorzy są mało poinformowani. opłat jako takich nie ma. ciekawi mnie kto pomyślał o dosypaniu mączki do kortu albo nawozu do trawy.dyrekcja i gok rozkłada ręcę i niby skąd maja być na to fundusze .Wiec ludzie cieszcie się z tego co macie. i żyjcie z tymi ludzmi w zgodzie takie jest moje zdanie a drobne opłaty się przydadzą bo ten caly cyrk musi się jakoś krecic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota... Z tym dostepem. Chce się grać to zawsze można pograć, bez przesady. JEsli chodzi o to, ze dostep jest troszke ograniczony to bardzo dobrze bo Miejscowi zawsze wejdą natomiast ci którzy wbijają tutaj zostawiać po sobie taki burdel jaki zazwyczaj zostawiają już na samej przystani mile widziani nie są. Na boisku zapewne zaorali by trawe i zasadzili butelkowo piwne marchewki... naprawde cięzko jest zadbać o to co nie jest ogrodzone wiec chociaż z tym na co dostep jest trochę ograniczony jest mniej problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będąc w Jaszczowie grałam w plażówkę oraz w tenisa ziemnego i nie było żadnego problemu. Ludzie, jeśli trawa rośnie to trochę zrozumienia . Ciekawe jakbyście Wy się zachowali. Poszanowania troszkę, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
będąc w Jaszczowie grałam w plażówkę oraz w tenisa ziemnego i nie było żadnego problemu. Ludzie, jeśli trawa rośnie to trochę zrozumienia . Ciekawe jakbyście Wy się zachowali. Poszanowania troszkę, pozdrawiam
Bo masz "chody" to grałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onaaa napisał:
Bo masz "chody" to grałaś.
Całkowicie się zgadzam z tymi "chodami'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw walące się ogrodzenie potem montowanie piłko chwytów a teraz ta trawa. Ludzie to boisko to tylko na pokaz zrobione. Jestem uczniem tej szkoły i także narzekam na to, że nie możemy grać na tych boiskach, ale cóż trzy razy do roku jak zagramy to powinno nam wystarczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boisko do nogi jest do kitu! Najpierw waliło się ogrodzenie teraz ta "młoda trawa" A na lekcjach wf-u w ogóle z tych boisk nie korzystamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi kochani oczywiście stowarzyszenie "Nad wieprzem" ma prawo wstepu i oni grają, ale czytając artykuł zrozumiałem że chodzi o dzieci które od 2 lat ani razu ni były na boisku podczas zajęć WF, to że trawa rośnie czy schnie to tak było i będzie zawsze i to jest tylko głupie tłumaczenie konserwatora, że akurat teraz jest mokro i trawa się ukorzenia, na codzień jednak obiekt jest niedostepny dla uczniów... jeśli założeniem ogólnym inicjatorów budowy tego obiektu było to by zrobić prywatę to..... no coż szkoda tych dzieci które z utesknieniem patrzą na murawe boiska a w efekcie nie mają gdzie pograć w piłkę... gdzie te czasy gdzie z kolegami grałem w piłkę aż to wydeptania trawy na starym boisku z dziurą w siatce przez którą popołudniami wkradaliśmy się by pograć ... boisko do piłki plażowej też było sami zrobiliśmy... nie było jednego tylko ...tych wielkich krat ogrodzeniowych, które teraz są barierą jak się okazuje nie do pokonania...może to się zmieni i boisko zatętni życiem jak dawniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak serio kiedy będzie można grać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów... jestem uczniem i poprostu to jeden wielki żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...