Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiemu chodzącemu gównu powinno się ucinać ręce bo i tak z niego nic nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam,że to spokojny młody chłopak z porządnej katolickiej rodziny,wychowywany w duchu patriotyzmu "piłsudczykowskiego" "zgodnie z nauką JP II".:-(((((((((((((((((OCZYWIŚCIE NAUKA JP II w cudzymsłowie)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego śmiecia, juz nie raz byl karany wiec na pewno mu duzo dopier***a mam taka nadzieje a jesli nie to sami sie nim zajmiemy ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś taki wogóle nie powinnien chodzić na wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MN - trzymam za słowo, ktoś go powinien nauczyć pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Obstawiam,że to spokojny młody chłopak z porządnej katolickiej rodziny,wychowywany w duchu patriotyzmu "piłsudczykowskiego" "zgodnie z nauką JP II".:-(((((((((((((((((OCZYWIŚCIE NAUKA JP II w cudzymsłowie)!
i napewo z wielodzietnej rodziny, bo w tych rodzinach nie otrzymuje sie wychowania, bo rodzice zajęci są produkcją dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i napewo z wielodzietnej rodziny, bo w tych rodzinach nie otrzymuje sie wychowania, bo rodzice zajęci są produkcją dzieci
OJ Z JAKIEJ TY POCHODZISZ? A MOZE TO WYCHOWANEK OWSIAKA RÓBTA CO CHCETA/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MN napisał:
Znam tego śmiecia, juz nie raz byl karany wiec na pewno mu duzo dopier***a mam taka nadzieje a jesli nie to sami sie nim zajmiemy ;]
lepiej się już nim nie zajmujcie bo znow bedzie taka tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody trzymaj się wyjdziesz z tego... Marcin dziękuję że uratowałeś życie mojemu bratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj sie Kamil !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Nasutowie mieszkają dzieci z bogatych domów, które uważają się za pępki świata. Rodzice robią karierę i pieniądze a na wychowanie brakuje czasu. Tam przemoc i narkotyki są na porządku dziennym. Policja powinna tam interweniować zająć się tymi małymi łobuzami którzy myślą że nie ma na nich mocnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MN - temu skur*** można sie odpłacić... ekipe zebrać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu to bez kitu tylko rece obciac, normalnie to sie w glowie nie miesci, sku***el. Trzymaj sie Kamil!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolinek napisał:
W Nasutowie mieszkają dzieci z bogatych domów, które uważają się za pępki świata. Rodzice robią karierę i pieniądze a na wychowanie brakuje czasu. Tam przemoc i narkotyki są na porządku dziennym. Policja powinna tam interweniować zająć się tymi małymi łobuzami którzy myślą że nie ma na nich mocnych.
Wolinek uwierz, że on nie jest z bogatego domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak nie jest z bogatego domu . wychowany jest tak jak większość z nas . Nasutów nie słynie z bogatych domów . JAK KTOŚ NIE WIE NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA !! Nie znacie to nie oceniajcie ! Ten chłopak jest dobrym kolegą i dobrym człowiekiem, a cała ta sprawa nie jest z Jego winy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh... po prostu brak słów. -.- i kto by pomyślał, że w mojej rodzinnej miejscowości dzieją się takie rzeczy... Mam zaledwie 14 lat, i aż się boję co będzie kiedy to pokolenie '' JP 100% '' dorośnie... będąc takimi 'bachorami-wandalami' dokonują takich przestępstw i wykroczeń. a zaczęło się od drobnych włamań, po coraz większe, i większe kradzieże... w końcu musiało do tego dojść... może teraz policja bardziej będzie przyglądać się dorastającej młodzieży, i bacznie patrzeć na ich postępowanie... choć tego nie byłabym taka pewna. PS. Kamil trzymaj się.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teen napisał:
Ten chłopak nie jest z bogatego domu . wychowany jest tak jak większość z nas . Nasutów nie słynie z bogatych domów . JAK KTOŚ NIE WIE NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA !! Nie znacie to nie oceniajcie ! Ten chłopak jest dobrym kolegą i dobrym człowiekiem, a cała ta sprawa nie jest z Jego winy .
o następny JP chłopak. Walcie sie na ryj panowie z takimi dobrociami jakie czynicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak mi słów do ostatniego komentarza!!! ten kto go napisał musi być tak samo nienormalny jak Sylwek!!! pewnie kurna-to Kamil naskoczył na tego gówniarza z nożem!!! najpierw pomyśl a potem pisz! a takim jak Sylwester trzeba łapy ucinać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie może teraz policja nie będzie patrzyła na ZNAJOMOŚCI i udawać że nic się nie stało, chociaż i w sądzie owi obywatele Nasutowa zostali uznani za niewinnychy więc ja nie wiem gdzie tu sprawiedliwość- chyba umarła jeszcze za czasów ucinania rąk(itp) za przestępstwa. Takiej zbrodni nie da się usprawiedliwiać! a winny powinien dostać karę, no chyba że ktoś czeka aż w końcu zginie niewinna osoba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link do profilu tego parszywego drecha na NK: http://nk.pl/#profile/24472301 kolegów też ma zacnych! a jakie ksywy: złodziej, młody 17- strach się bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...