Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już niemal co piąte dziecko w Lubelskiem jest nieślubne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 07:03 Powrót do artykułu
Episkopat zamiótł pod dywan wszystkie brudy z przeszłości i zażądał od wiernych, aby ci „nie ulegali próbom podważania moralnego autorytetu Kościoła i Jego Pasterzy”… to wręcz śmieszne i pełne hipokryzji. Dziesiątki TW na najwyższych stołkach struktury. PIS zrozumiał, że szacunek bierze się z zaufania i wywala czarne owce z partii. Episkopat tego nadal nie rozumie i ludzie traktują ich jak traktują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z imprez GANG BANG sa te dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Statystyki dotyczące wsi są zbyt ogólne. Coraz więcej osób, które mają np. wolne zawody, przeprowadza się z miasta na wieś. I to one mogą zawyżać te dane" A ZE WSI DO MIASTA STUDENTKI ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina Księży, bo Oni tak pier...lą! Doliczyć do tego jeszcze wszystkie PEDO, to wyjdzie, ze każdedziecko jest Księdza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności” (marie von ebner-eschenbach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwicie sie? Podziękujcie czerwonemu kpdeksowi rodzinnemu z1964,i naszym sędziom tzw rodzinnym. Dzoeki temu prawu NIGDY nie zawrę ślubu tylko bede zyl bez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe tylko że cześć z tych 20% nie jest owocem nieformalnego ZWIAZKU tylko owocem grubego melanżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo bardzo często rozbija rodziny i krzywdzi dzieci z tych rodzin. Brakuje rzetelnych instytucji wsparcia rodzin. Negatywne skutki niestety widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam ja nie musiałem tego czytać aby o tym wiedzieć. Jak się uczyłem w szkołach to wiedziałem, że wiedza pozwoli mi się ustawić i zaczynałem się uczyć, ale że nauka była na pierwszym miejscu to 90% "kobiet" na imprezach wyzywała mnie bo wolałem książki od podróbek kobiet. Ale to był dobry wybór - teraz mogę mieć ładną żonę, młodszą i bez przebiegu :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość tych "nieślubnych" dzieci ma mamusię i tatusia na co dzień w domu. Po prostu w ten sposób pompuje się system. Dzięki temu mamusia jest "samotną matką", która potrzebuje wsparcia od wszelkich organizacji pomocowych, w pracy też "samotnej matce" przysługują pewne przywileje lub po prostu współpracownicy na różne uchybienia w dyscyplinie pracy patrzą przez palce. Samotnych matek to jest może 10% Reszta to cwane gapy. A dlaczego tak się dzieje? Bo można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
„najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności” (marie von ebner-eschenbach)
To o Bartoszewskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko rośnie liczba urodzeń pozamałżeńskich. Już niemal co piąte dziecko w Lubelskiem jest nieślubne. KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA, KASA,.......................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od p.Bartoszewskiego to się odp......l. Nie dorastasz mu do pięc, miernoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam jak to państwo pomaga samotnym matkom to robi mi się niedobrze. Gdy pracuje to żadnych świadczeń nie dostaje (rodzinnego, 500 + na pierwsze dziecko, wyprawek szkolnych, zasiłków socjalnych i szkolnych, dodatków do mieszkania, darmowych posiłków itd) to co inne pełne rodziny rodziny mają przy niskim dochodzie a w przypadku samotnego rodzica wystarczy by miał dochód powyżej 650-800 na osobę czyli te 1620 i niczego niema i proszę powiedzieć jak tu żyć zwłaszcza kiedy trzeba jeszcze wynająć mieszkanie bo polskie prawo nadal nie chroni ofiary a w mieszkaniu zostaje oprawca. Jedynie co dostaje samotny rodzić to alimenty lub rentę i tyle. Z pracą też to bzdura przyjmują tylko tam gdzie już nikt normalny nie chce pracować za marne grosze a gdy pracowało się przed rozwodem czy śmiercią współmałżonka w dobrej firmie czy dobrze płatnej pracy to jest taka nieprzychylność że strach wspomnieć o wolnym nawet gdy dziecko czy samemu ma się gorączkę nawet 40% by nie zwolnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Od p.Bartoszewskiego to się odp......l. Nie dorastasz mu do pięc, miernoty.
Sam jesteś miernotą pisząc o swoim guru "mu" z małej litery i nie po polsku.Choć z drugiej strony na więcej nie zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak czytam jak to państwo pomaga samotnym matkom to robi mi się niedobrze. Gdy pracuje to żadnych świadczeń nie dostaje (rodzinnego, 500 + na pierwsze dziecko, wyprawek szkolnych, zasiłków socjalnych i szkolnych, dodatków do mieszkania, darmowych posiłków itd) to co inne pełne rodziny rodziny mają przy niskim dochodzie a w przypadku samotnego rodzica wystarczy by miał dochód powyżej 650-800 na osobę czyli te 1620 i niczego niema i proszę powiedzieć jak tu żyć zwłaszcza kiedy trzeba jeszcze wynająć mieszkanie bo polskie prawo nadal nie chroni ofiary a w mieszkaniu zostaje oprawca. Jedynie co dostaje samotny rodzić to alimenty lub rentę i tyle. Z pracą też to bzdura przyjmują tylko tam gdzie już nikt normalny nie chce pracować za marne grosze a gdy pracowało się przed rozwodem czy śmiercią współmałżonka w dobrej firmie czy dobrze płatnej pracy to jest taka nieprzychylność że strach wspomnieć o wolnym nawet gdy dziecko czy samemu ma się gorączkę nawet 40% by nie zwolnili.
tylko tu piszą, że to są niby samotne matki bo żyją razem ale bez ślubu, to chyba konkubin też zarabia i oni mają po kilkoro dzieci, bo przy jednym to ja też nic nie dostałam, nawet rodzinnego, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele dzieci rodzi się jako pozamałżeńskie z wielu przyczyn, ekonomicznych, społecznych, prawnych. Jednak wzrost świadomości ma kluczowy wpływ. Wiele kobiet decyduje się na tego typu rozwiązanie by być niezależne czy z obawy przed związkiem zwłaszcza gdy widziały jak były traktowane ich matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo sovieticus od dawna wypiera wszelkie wartości. Z największą zajadłością atakuje wartości rodzinne, bo tu widzi zagrożenie dla swoich lewackich wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekularyzacja??? W jakim kraju żyje ten profesor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan profesor najwidoczniej nie wie, że znacznie łatwiej jest zakwalifikować się do programu 500+ bez chłopa w papierach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...