Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"A wszystko po to, żeby od przyszłego roku na Wieprzu i Bystrzycy pojawił się tłum kajakarzy." - Nie daj Boże....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sobie połowie teraz w Wieprzu z piwkiem. Panie chroń nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to dla urzedasów tylko spływ będzie? Tak z reklamy wynika, co jest do ch..ery. Może jeszcze za nasze pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beda mieli sie czym podzielic milion na splyw???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie tor dla quadów w jakimś fajnym lesie ,może też dostaniecie milion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róbcie drogi,ścieżki ,chodniki,ale przyrodę zostawcie w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy to najlepszy pomysł. Wszak Bug to wciąż najbardziej dzika rzeczka w tej części Europy ( o ile nie w całej Europie). Cała masa turystów na kajakach może zmienić to wszystko w jeden wielki śmietnik. Ryb to też chyba nie ucieszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo wymyślą wyścigi motorówkami po naszym kochanym Wieprzu. Zobaczcie sobie ten filmik na youtobe i sami zobaczcie jak tam jest piknie. http://www.youtube.com/watch?v=Eh3UjsMCy2M&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Niedługo wymyślą wyścigi motorówkami po naszym kochanym Wieprzu. Zobaczcie sobie ten filmik na youtobe i sami zobaczcie jak tam jest piknie. http://www.youtube.com/watch?v=Eh3UjsMCy2M&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem producentem tego typu filmów i jak słyszę że za ''takie filmy'' urząd marszałkowski płaci 1 milion złotych to ogarnia mnie przerażenie - jak pieniądze są marnowane. Widać że UNIA EUROPEJSKA jest kompletnie niewydolna i ten system szybko zbankrutuje. Budżet takiego filmu wyceniam na ok 12000 zł netto. pozdrawiam: Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładne panny zagrały w tym filmie. Reszta to wpuszczenie w kanał, jak można tak łgać. Woda na tym filmie to nie Bystrzyca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to bez karty pływackiej nie wsiądziesz do kajaku. A tak ładnie miało być;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
No to sobie połowie teraz w Wieprzu z piwkiem. Panie chroń nas.
a płacisz komuś za to łowienie? ktoś na tym zarabia? nie? no to nie narzekaj. kajakarze to zysk dla lokalnych przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Po pierwsze to bez karty pływackiej nie wsiądziesz do kajaku. A tak ładnie miało być;/
a kto Ci tak powiedział? wsiądziesz i to bez najmniejszego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studiok napisał:
Jestem producentem tego typu filmów i jak słyszę że za ''takie filmy'' urząd marszałkowski płaci 1 milion złotych to ogarnia mnie przerażenie - jak pieniądze są marnowane. Widać że UNIA EUROPEJSKA jest kompletnie niewydolna i ten system szybko zbankrutuje. Budżet takiego filmu wyceniam na ok 12000 zł netto. pozdrawiam: Piotr
przypomina mi się cytat z pewnego filmu: "po tym zobaczyłem nie chciałbym z Tobą ubić muchy w kiblu" i powiem Ci, że niestety, ale ten cytat pasuje do tego, co myślę, po tym, jak zobaczyłem, że "producent filmów" nie umie czytać ze zrozumieniem. zanim się skompromitujesz następnym razem, przeczytaj UWAŻNIE artykuł i dopiero się wypowiadaj. Milion to mają na CAŁĄ KAMPANIĘ, czyli jeszcze masę innych działań, poczynając od strony WWW, przez audiobook'a a może nawet i te przystanie na rzekach. a żeby znać szczegóły, trzeba by pewnie zajrzeć w projekt. zresztą - czy myślisz, że ktoś by zapłacił za film milion, jeśli można go zrobić za powiedzmy 20 czy 30 tysięcy? (Twojej ceny nie biorę pod uwagę i celowo zawyżyłem cenę podaną przez siebie względem podanej przez Ciebie, bo jak myślę, że w robieniu filmów jesteś tak samo dobry jak w czytaniu, to wolę nie wiedzieć, jakiej są jakości!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mindex napisał:
przypomina mi się cytat z pewnego filmu: "po tym zobaczyłem nie chciałbym z Tobą ubić muchy w kiblu"
poprawka: "Po tym, co tu zobaczyłem, nie wiem, czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ujek napisał:
a co to dla urzedasów tylko spływ będzie? Tak z reklamy wynika, co jest do ch..ery. Może jeszcze za nasze pieniądze?
tak. tylko dla "urzędasów", za TWOJE pieniądze. a tak bardziej serio - to nie wiem, skąd to wywnioskowałeś. czy dla Ciebie ludzie pracujący w biurach to od razu urzędnicy? Te "urzędasy" wykładają sporą kasę na promocję regionu po to, żeby ludzie tutaj mogli zarabiać dzięki turystyce, ale nie wiem, czy to zrozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mindex napisał:
tak. tylko dla "urzędasów", za TWOJE pieniądze. a tak bardziej serio - to nie wiem, skąd to wywnioskowałeś. czy dla Ciebie ludzie pracujący w biurach to od razu urzędnicy? Te "urzędasy" wykładają sporą kasę na promocję regionu po to, żeby ludzie tutaj mogli zarabiać dzięki turystyce, ale nie wiem, czy to zrozumiesz...
To jest wszystko ble, ble. Jeżeli mamy przyciągnąć turystów z Polski, to musimy zaopatrzyć ich w samochody terenowe, bo takimi drogami jakie ma lubelskie nie dojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...