Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po 1 wyrazy współczucia dla rodziny, znajomych (ja też znałem ofiary tego wypadku) Po 2 nadal nie wiemy co było powodem że samochód wypadł z drogi, może prędkość tak ulubiona przez policjantów jako główna przyczyna wypadków bo przecież wszystkiemu można zaradzić jadąc wolniej. Nawet jeśli przy prędkości 10 km/h przewróci się na nas słup elektryczny to przecież jadąc zaledwie o 2 km wolniej czyli 8km/h uniknęlibyśmy zdarzenia, słup by się przewrócił a my zdążylibyśmy wyhamować, tylko 2 km/h a tyle by zmieniło, czyż nie? Jak wiemy droga mokra, nad ranem może i lekko ścięta mrozem a nawet jeśli tylko mokra to wszyscy wiemy jak skuteczne są zimówki w odprowadzaniu wody. Droga na tamtym odcinku do autostrad też nie należy. Nie ma co gdybać, za jakiś czas się dowiecie. Wy bo mnie to nie obchodzi jaka jest przyczyna, liczy się rezultat- nie żyją osoby które znałem... A sugerowanie narkotyków jest już przesadą, przypominam że mówimy o zmarłych więc odrobinę szacunku. Po 4 nie sugerujcie się wyglądem busa, wcale nie musiał bardzo szybko jechać. Busy to nie samochody osobowe, krótkie przody, brak idealnych stref zgniotu, większa masa itd. Ten akurat uderzył na nieszczęście 2 najmniej wytrzymałymi dla niego stronami: bokiem (dla osobówki to również zabójcze) i dachem który przy wypadku składa się jak domek z kart! To wszystko składa się że z założenia busy powinny jeździć wolniej, ale w powiązaniu z młodym wiekiem i niedoświadczeniem kierowcy różnie z tym bywa Po 3 drzewa nie spowodują że wypadków będzie mniej, lecz że ich skutki będą o wiele mniej tragiczne. Sam miałem wypadek wpadłem w drzewa- fakt moja prędkość była podwójna w stosunku do znaku, a potrójna w stosunku do warunków na drodze, rozwaliłem samochód ale mi się nic, ale to nic nie stało. Ktoś tam na górze dał mi tą drugą szansę której dzisiejszym ofiarom najwidoczniej zabrakło. Ja przeżyłem ale jak to powiedzieli policjanci "jakby tam drzewa nie było otrzepałbyś zderzak z ziemi, dał chłopu na flaszkę że mu trochę pszenicy pogniotłeś i tyle". Wyobraźcie sobie ile osób by nadal żyło gdyby mogli "otrzepać zderzak" a nie wpaść na drzewo i zginąć. Drzewa mają swoją rolę: oczyszczają powietrze, chronią przed hałasem, dają cień i chronią przed nawiewaniem śniegu- zgadza się ale jeśli ich brak miałby narazić mnie kierowcę na mniej cienia lub jako mieszkańca na nieco większy hałas mówię od razu POZWÓLCIE MI NA ICH WYCINKĘ I JUŻ IDĘ PO PIŁĘ I WYCINAM TE DRZEWA W PI*DU!!! A drzewo dla biednych żeby w zimie nie zamarzali. NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodzin, oferuję bezinteresowną pomoc prawną 790 31 32 33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodzin oferuję bezinteresowną pomoc prawną w każdym zakresie 790 31 32 33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje że to była wina drogi bo jest tragiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje że to była wina drogi bo jest tragiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Drzewa, lód, dziury.... ok. A pasy? Podejrzewam, że jak zwykle wszyscy jadący busem olali sprawę. Jak jadę np. do Wawy busem to jestem jedyną osobą z pasami.
pASY BYŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! seweryn i koleżanka byli wycinani z samochodu dachem !!! co wy mozecie wiedzieć na temat sprawy tyle co wam kur..... napiszą i hu.... a prawdziwą tragedię na dzień dzisiejszy przeżywa marcin bo jako jedyny przeżył i to on będzie niosł brzemie do końca życia brzemię straty i bezradności !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była wina tych dziur na drodze i tego że było ślisko a stracić panowanie to nie sztuka w takich warunkach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne, to dziury wyskoczyły i zabiły 3 ludzi. Myśl chłopie, bo ludzie giną abys ty mógł skutecznie pracowac wyobraźnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byli nasi przyjaciele ! nie wazne co zawiodlo wazne co sie stalo w naszym kraju wszystkie drogi sa niebezpieczne i zawsze trzeba uwazac ! a drzewa w zdluz drogi sadzili chyba stalinowcy i hitlerowcy zeby zakamuflowac transporty ale na boga zawsze uwazalem ze drzewa z drog powinno sie usunac BO TO WIEKSZE ZAGROZENIE NIZ KORZYSC !!! zamiast wycinac lasy dla drewna wyciac powinno sie wszystkie drzewa wzdluz drog !!! moze w takim zdarzeniu wypadli by z drogi zniszczyli kawalek pola i samochod ale Seweryn i z nim podruzujacy by ZYLI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Drzewa, lód, dziury.... ok. A pasy? Podejrzewam, że jak zwykle wszyscy jadący busem olali sprawę. Jak jadę np. do Wawy busem to jestem jedyną osobą z pasami.
troche myslenia i logiki co by w takim bocznym uderzeniu pasy daly !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meakulpa napisał:
Do "henia" ty jesteś mocno naostrzony i dla ciebie to różnica na czym się zabijesz. Przy drodze zawsze są przepusty, latarnie, głębokie rowy, inne pojazdy itp. Usunięcie drzewa nie zmniejszy ryzyka! Za to ostrożna wolniejsza jazda zawsze zmniejsza ryzyko!
moim zdaniem jesli wyciecie drzew z poboczy uratowalo by chociaz jedno zycie rocznie to juz warto !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadł w dziurę,urwał koło ,co spowodowało zaliczenie drzewa.Obdzierają ludzi różnymi podatkami,opłatami ,fotoradarami z pieniędzy,i zamiast łatać dziury w drogach to cała kasę przeznaczają sobie na wysokie nagrody i premie,zamiast podnosić bezpieczeństwo na drodze. Kolejne życie człowieka na sumieniu TUSKA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unnek napisał:
to była wina tych dziur na drodze i tego że było ślisko a stracić panowanie to nie sztuka w takich warunkach !!!
Jeszcze te dziurawe POlskie drogi, nie jedno życie zabiorą. UNIA i Polacy dają grube miliony na drogi a ONI tylko walą przekręty i afery,a ludzie giną jak zwierzęta......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTRZEBUJESZ POMOCY? STRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ? KTOŚ Z TWOICH BLISKICH POTRZEBUJE POMOCY? OTRZYMAŁEŚ ZANIŻONE ODSZKODOWANIE? Reprezentujemy osoby które: *zostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta *utraciły najbliższych w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym zmarły nie był winien i brał udział jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta, * zostały poszkodowane w wypadku w rolnictwie, * zostały poszkodowane w wyniku wypadku przy pracy, za który odpowiedzialność ponosi pracodawca, * zostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia na śliskiej nawierzchni, *zostały poszkodowane w wyniku błędu medycznego, * w wyniku wypadku utraciły lub zniszczyły mienie – uszkodzone zostały pojazdy mechaniczne z ubezpieczenia OC i AC, *na działkach budowlanych lub siedliskowych posiadają umiejscowione bez zgody właściciela słupy elektryczne, linie przesyłowe, gazociągi, rurociągi wodne i kanalizacyjne, światłowody, itp. Zadzwoń, a my się zajmiemy twoją sprawą! Sami załatwimy wszystkie formalności! Tel 794213288
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uneek napisał:
pASY BYŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! seweryn i koleżanka byli wycinani z samochodu dachem !!! co wy mozecie wiedzieć na temat sprawy tyle co wam kur..... napiszą i hu.... a prawdziwą tragedię na dzień dzisiejszy przeżywa marcin bo jako jedyny przeżył i to on będzie niosł brzemie do końca życia brzemię straty i bezradności !!! [/quote] [quote name='uneek' timestamp='1359755335' post='728893'] pASY BYŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! seweryn i koleżanka byli wycinani z samochodu dachem !!! co wy mozecie wiedzieć na temat sprawy tyle co wam kur..... napiszą i hu.... a prawdziwą tragedię na dzień dzisiejszy przeżywa marcin bo jako jedyny przeżył i to on będzie niosł brzemie do końca życia brzemię straty i bezradności !!!
to po co pil i jechal no po co?co on jest male dziecko ze sie tak stalo?przeciez pisze wyraznie ze mial 0.1 a dopuszczalna jest 0.2 tylko ze o 4 to sie stalo a on 7.15 byl dopiero w szpitalu!informacje sprawdzone bo go widzialam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca nie był pijany Pajace. On był trzeźwy ..... !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w tego typu przypadkach znajdą się osoby które będą twierdzić że kierowca był pijany. Jeśli prowadził ten chłopak który żyje to badanie krwi po przyjeździe do szpitala wynosiło u niego 0,1 promila alkoholu we krwi. W Polsce ustanowiony jest limit 0,2 promila ponieważ po zjedzeniu jabłka lub spryskaniu szyby zimowym płynem można taki limit łatwo przekroczyć i być uznanym za pijanego. Fakt, że ma to miejsce tylko przy badaniu alkomatem oraz to że to krótkotrwały stan i kolejne badanie niweluję ten błąd pomiaru. Czy jest możliwe aby miał takie stężenie jeśli by pił przed wypadkiem? Odpowiedź- NIE! Takie stężenie byłoby mało realne gdyby nawet pił poprzedniego dnia. Przypominam że to nie badanie alkomatem a badanie krwi, a alkohol w krwi utrzymuję się dłużej. Więc skończmy polemikę czy był pijany czy nie bo to wykazały już badania, jeśli oczywiście ten który żyje prowadził, a tego nie wiem. A do osób które oferują swoją pomoc przy odszkodowaniach pod artykułem o śmierci osób w wypadkach: Czy wy naprawdę sądzicie że w tym momencie i w okolicznościach jakie spotkały rodziny tych osób oni myślą jak wydębić trochę kasy z odszkodowania?! Uszanujcie to. To jest tragedia a nie moment na dorobienie chajsu. Ludzie bądźcie ludźmi, to nie czas i miejsce na takie oferty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co kierowca pil ;/
a nie przyszło wam do głowy ze kierowca nie miał być kierowcą ??? kolejna sprawa to Marcin wezwał pgotowie dlaczego nikt nie napisze że karetka jechała 40 minut na cpn wiedzieli o której było tankowane a o ktorej karetka pojechała z telefonu też widać a może gdyby karetka szybciej przyjechała a nie d*** grzała to młodzi ludzie by przeżyli udało by sie ich odratować to nasz polski system Kolejna sprawa systemu jest taka ze nawet jeżeli Marcin jest nie winny to i tak zostanie winny bo nasze polskie prawo jest leniwe a fakt ze przeżył świadczy o tym że musi być winny chodź pewnie nie jest ale żyje więc mają kozła ofiarnego bo gdyby wszyscy zmarli to by sprawe umorzono i tyle a ten chłopak juz nie żyje za życia bo to co on przezywa to nikt nie jest w stanie sobie wyobrazic moze ktoś zyjącym by sie zainteresował jak mu pomoc a nie do h**..... zmarłymi im życia nic nie zwróci a chłopakowi trzeba pomóc bo życie przed nim z całym szacunkiem dla Seweryna i pozostałej dwójki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co kierowca pil ;/
a nie przyszło wam do głowy ze kierowca nie miał być kierowcą ??? kolejna sprawa to Marcin wezwał pgotowie dlaczego nikt nie napisze że karetka jechała 40 minut na cpn wiedzieli o której było tankowane a o ktorej karetka pojechała z telefonu też widać a może gdyby karetka szybciej przyjechała a nie d*** grzała to młodzi ludzie by przeżyli udało by sie ich odratować to nasz polski system Kolejna sprawa systemu jest taka ze nawet jeżeli Marcin jest nie winny to i tak zostanie winny bo nasze polskie prawo jest leniwe a fakt ze przeżył świadczy o tym że musi być winny chodź pewnie nie jest ale żyje więc mają kozła ofiarnego bo gdyby wszyscy zmarli to by sprawe umorzono i tyle a ten chłopak juz nie żyje za życia bo to co on przezywa to nikt nie jest w stanie sobie wyobrazic moze ktoś zyjącym by sie zainteresował jak mu pomoc a nie do h**..... zmarłymi im życia nic nie zwróci a chłopakowi trzeba pomóc bo życie przed nim z całym szacunkiem dla Seweryna i pozostałej dwójki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jest kto był kierowcą!! ja pier***e ludzie wy nie pier***cie takich głupot i swoich przypuszczeń!!! znałam te osoby i wiem jak było nie raz więc nie piszcie takich głupich komentarzy jak nie wiecie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...