Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a Trzech Króli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech króli to stałe swięto a nie ruchome
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nie zostało w ogóle wymienione jako wolne a chyba wszystkie inne tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech Króli na dzień dzisiejszy nie jest świętem ustawowo wolnym od pracy dlaatego nie zostało uwzględnione w kalendarzu na rok szkolny 2010/2011.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz... Cytat z artykułu: "Pisemne egzaminy dojrzałości, w trakcie których uczniowie niższych klas szkół średnich mają wolne, odbędą się od 10 do 12 maja." Jestem w klasie maturalnej wi CKE podało terminy (pierwszy egazmin 4 maja), można zobaczyć tutaj: http://maturzysta.dlastudenta.pl/artykul/Znamy_terminy_matury_2011,55788.html Więc mam pytanie: dlaczego to niby klasy młodsze miałyby mieć wolne od 10 do 12 maja, kiedy to są tylko matury z bilogii, historii muzyki, niemieckiego, fizyki i filozofii? Proponuję dziennikarzom DW sprawdzić dwa razy informacje, bo już zaczyna mnie nudzić wyszukiwanie waszych błędów... Chyba powinno być że od 4 do 6 maja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Tłusty czwartek: 3 marca * Ostatki: 8 marca * Popielec: 9 marca * Niedziela Palmowa: 17 kwietnia To w dzienniku wschodnim świętują???? Może jeszcze święto LWP i rocznice rewolucji październikowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Pisemne egzaminy dojrzałości, w trakcie których uczniowie niższych klas szkół średnich mają wolne, odbędą się od 10 do 12 maja.' od kiedy matury nie są na początku maja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
'Pisemne egzaminy dojrzałości, w trakcie których uczniowie niższych klas szkół średnich mają wolne, odbędą się od 10 do 12 maja.' od kiedy matury nie są na początku maja???
To właśnie napisałam, ze DW jak w 90% artykułów musi walnąć jakiś błąd Proponuję zatrudnic dobrego redaktora nczelnego, który będzie wyłapywał te błędy, bo rzetelność pracy dziennikarzy w redakcji jest odbierana przeze mnie negatywnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miały być dodatkowe dni wolne w roku szkolnym, a koniec roku ma być 31.08 czyli zabierają, a nie dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 października nie jest dniem wolnym od pracy, tylko od zajęc dydaktycznych. To jest znacząca różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna/y pani/e redakror/ze te "dodatkowe" dni to egzaminy (lub matury), rekolekcje i dwa dni, które były tzw. dniami ustawowo wolnymi (czyli np. 2 maja i piatek po Bozym Ciele). Nikt więć nikomu nic nie dodał tylko inaczej sformulował przepisy a dokładnie rozporzadzenie. Warto by sie z kimś konsultować przed napisaniem materiału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ika napisał:
14 października nie jest dniem wolnym od pracy, tylko od zajęc dydaktycznych. To jest znacząca różnica.
Ciekawa jestem jak będzie wyglądać praca nauczycieli 14 października kiedy nie będzie zajęć dydaktycznych bo jest Dzień Edukacji Narodowej czyli święto nauczycieli. Przecież w święto się nie pracuje, chyba logiczne. Pracują tylko Panie Nauczycielki w przedszkolu. Nie wierzę, ze Panie za szkoły będą aż tak nadgorliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...