Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kancelaria\" donosi na policję (wideo)

Utworzony przez megafon, 2 października 2008 r. o 18:03 Powrót do artykułu
buhahaaaa biedni i skrzywdzeni przez los i policję. policja zapewne z nudów zorganizowała sobie kilkugodzinną szarpaninę z niewinnymi. KANCELARIA trzymajcie się bo pękam ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kpina!! Nie dość że banda pijanych cwaniaczków robiła zamieszanie po pijaku to teraz jeszcze mieszają na trzeżwo!! Ustalili sobie jakąś wersj ę wydarzeń!! W tym chorym państwie niedługo policja nic nie będzie mogła zrobić!! Najlepiej pogłaskac takiego deb***a cwaniaczka pomóc mu obrywać lusterka i jeszcze odwieźć do domów jego i jego koleszków! Policja powinna byc ostra wtedy bedzie bezpieczniej zwykłym obywatelom! Niech państwo pomyslą czy zdarzyło sie tak naprawdę państwu lub państwa znajomym oberwać za nic od policji? Nie znam takiego przypadku Przestańmy niańczyc zwyrodnialców i bandytów!! bo niedługo we własnych domach sie będziemy bali siedzieć! PS Do redakcji Dziennika wschodniego: może lep[iej popytac ludzi w ich środowisku na temat tych popaprańców a nie od razu robic z nich ofiary... Ciężko mi wyobraźic sobie łysego 2 metrowego barczystego gościa który nawet wypowiedzieć sie nie potrafi jako niewinną ofiarę na którą bez powodu rzuciło się 2 policjantów. Ciekawe po co mieliby to robić? Dla zabawy? Brawo dla tych panów policjantów Chetnie wypiłbym z nimi piwo i przybił piątkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie policjanci zawsze szukają zaczepki a w szczególności na takich imprezach. nic sie nie działo wiec trzeba było coś rozkręcić sama widziałam jak jeździli i szukali dymu!!!!! a nasza policja w Mełgwi bije tylko i wyłącznie dla zabawy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu skończy sie bezkarność policji i traktowanie ludzi jak zwierząt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co jak nioe wiesz o co chodzi to się najlepiej nioe wypowiadaj na ten tematkretynko!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie jestem kretynka tylko siostra dwóch chłopaków którzy tam byli i wiem co jest grane!!!!!!!!!!!!! wiem co sie tam działo kretynie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego te ku*** mełgiewskie się nie wypowiedzą tylko te sku***syny ze świdnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe no właśnie dobrze powiedziane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
wcale nie jestem kretynka tylko siostra dwóch chłopaków którzy tam byli i wiem co jest grane!!!!!!!!!!!!! wiem co sie tam działo kretynie!!!!!!
"kochanie 123" rozumiem ze jestes oburzona cała cytuacja ale jestem prawie pewna ze gdybys cos podobnego przeczytala w gazecie i kims zupelnie obcym wypowiadalabys sie tak samo jak ci ludzie ktorzy nie sa rodzina marcina i staska. jak tez ich znam nie powiem ze dobrze ale znam wiem ze sa narwani i czesto nie kontroluja swoich ruchow szczegolnie stasiek i ty jako ich siostra dobrze o tym wiesz mama dla ciebie propozycje zbastuj troche z tymi komentarzami bo wyglada na to ze to ty jestes "adwokatem" a nie cinek pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz mam daleko w du*** twoje pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeżeli nie znasz ich bardzo dobrze to po co w ogóle sie udzielasz znam ich 21 lat i wiem jacy są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
wiesz mam daleko w du*** twoje pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeżeli nie znasz ich bardzo dobrze to po co w ogóle sie udzielasz znam ich 21 lat i wiem jacy są!
przypomne Ci to jak sie spotkamy i bedziesz prosila mnie o pomoc bo cie jakas lalunia chce lat wtedy Ci powiem ze mam "w du***" to co one chca ci zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze banego to nawet od tylu mozna poznac ale w koncu spelnilo sie jego mazenie o slawie jest w kazdym dzienniku i informacjach mama musi byc dumna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna lalunia nie będzie mnie chciała lać na pewno!!!! wiec sie nie wysilaj i nie pisz takich rzeczy bo na pewno nie będę musiała przychodzić do ciebie i prosić cię o pomoc!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
żadna lalunia nie będzie mnie chciała lać na pewno!!!! wiec sie nie wysilaj i nie pisz takich rzeczy bo na pewno nie będę musiała przychodzić do ciebie i prosić cię o pomoc!!!!!
ale wiesz co mozes zostac oficjalnym impresario "kancelarii" jezeli w ogole wiesz co to slowo oznacza buzka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzki to sobie dawaj mamie a nie mi bo mi ma kto dawać!!!! hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
buzki to sobie dawaj mamie a nie mi bo mi ma kto dawać!!!! hahah
no to to akurat wiedza wszyscy ze tobie ma kto dawac buzki:) az trudno sie polapac kto teraz jest aktualnie najcalusniejszym obywatelem naszego kraju ps; super sie gada ale niestety musze spadac. fajnie bedzie jak cie zobacze spojrze ci w oczy a ty nawet nie bedziesz wiedziala ze to ta osoba z ktora prowadzilas tak ciekawa dyskusje na forum no ale live is brutal and sometimes kopas w dupas pozdrow braciszkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
no to to akurat wiedza wszyscy ze tobie ma kto dawac buzki:) az trudno sie polapac kto teraz jest aktualnie najcalusniejszym obywatelem naszego kraju ps; super sie gada ale niestety musze spadac. fajnie bedzie jak cie zobacze spojrze ci w oczy a ty nawet nie bedziesz wiedziala ze to ta osoba z ktora prowadzilas tak ciekawa dyskusje na forum no ale live is brutal and sometimes kopas w dupas pozdrow braciszkow
no to taka lub taki jesteż mądry przedstaw sie cioto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem was juz dosc na festynie jestem zadowolony ze sie ktos nareszcie wami sie zajoł a ty marcine pochwal sie jaki jestes swiety i co wyprawiasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Kancelaria” w pierdlu będziesz miała kulawą ksywkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla policji!!!!!!!! mam nadzieje ze te gnoje sie nie wymigaja! juz ma ich kazdy dosc!!!swolocz i bydleta.siostrunia nie lepsza a mamuska bogusia to tam adwokat dobry--caly scenariusz napisala jak maja synkowie gadac--bo jakie inne wyjscie ? juz zaden bank nie da pozyczki aby w syniow wpychac.OSOBISCIE pogratuluje policji jednak .a dla bardziej zainteresowanych(dla dziennika tez) to popytajcie w Lublinie na Grygowej co to byla za rodzinka-------Lublin sie na szczescie pozbyl wiesniakow ale teraz my ludzie z okolic mamy cierpiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...