Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kancelaria\" donosi na policję (wideo)

Utworzony przez megafon, 2 października 2008 r. o 18:03 Powrót do artykułu
Jakie biedne "chopaky", tak ich brutalnie potraktowali, ojojojoj..... A tak na poważnie - to nie trafiqają do mnie te tłumaczenia... Panowie, nie rżnijcie owieczek pokrzywdzonych przez los. Tacy dresiarze jak wy to lepsze cwaniaczki. Jak "kamerują" to święte, a jak nie patrzą to leją w ryj... W pierdlu zrobią wam z dupy garaż, to wtedy się może nauczycie pokory... Brawa dla Policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto ich porozbierał jak robili im zdjęcia -niewiniątka- Za sam wygląd paka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przypadkiem zawadził o lusterko", "przypadkiem przechodził i dostał gazem"... hi hi hi... same kurde przypadki. A to sami spokojni chłopcy. Dzień dobry mówią ) Kiedyś, za głębokiego PRLu jakiś pijany menel próbował mi na siłę wejść do mieszkania. Zadzwoniłem po milicję. Milicja przyjechała, spałowała gościa i zamknęła na 24 godziny. Kilka dni później, gość już na trzeźwo przyszedł i jeszcze mnie przeprosił. Tych dresiarskich gówniarzy też powinni spałować, zamknąć na 24 godziny i kazać przepraszać za wywołaną burdę i zniszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany żul zawadził łukiem brwiowym o kolejne lusterko. Brawo Policja . Bić bandziorów. Jestem zaskoczony Policja się nie przestraszyła i nie udawała , że wypisuje mandaty za złe parkowanie. Szacun Panowie Policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DłUGA PAłA WąSKIE DRZWI,ZROBIć PORZąDEK Z OBSZCZYMURKAMI,BRAWO POLICJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z wami tyle co oni wyrządzili szkody to sie w glowie nie miesci tyle co oni zdrowia odebrali nie winnym mieszkańcom gminy mełgiew to powinni siedziec i niech im dupy pękną w kryminale szmaty nawet wypowiedziec sie nie mogą he nie potrafia wieśniaki bez szkoly bez ambicji bez niczego on mowi ze ma warunki do tego zeby sie szarpac szmata ja widzialem cala ta akcje i jedno jest pewne oni wyzywali policjantów i sie szarpali ja znam Adamców nie od dzis jak kazdy i wiem ze juz dawno powinni trafic do kryminału ylko mamusia ich ratuje ja tez powinni dawno wywalic i niech wychowuje bachory i wnuki zeby takie nie rosly ale zarazem biedna ta matka bo tyle wstydu to zadna matka w gminie sie nie najadla co ona przez tyle lat a co do ich siostry i jej niewyparzonej mordy to ja bym sie nie przyznawal ze mam takich braci a ona w ogole nie jest lepsza . przepraszam droga redakcjo za moje słownictwo i wszystkich tych kogo tym urazilem ale z nerwow nie mozna sie powstrzymac a co do naszel dzielnej policji to gratuluje sukcesu jezeli nawet to co oni mowia jest prawda to bardzo dobrze zrobili gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiskacz napisał:
Gratulacje dla policji!!!!!!!! mam nadzieje ze te gnoje sie nie wymigaja! juz ma ich kazdy dosc!!!swolocz i bydleta.siostrunia nie lepsza a mamuska bogusia to tam adwokat dobry--caly scenariusz napisala jak maja synkowie gadac--bo jakie inne wyjscie ? juz zaden bank nie da pozyczki aby w syniow wpychac.OSOBISCIE pogratuluje policji jednak .a dla bardziej zainteresowanych(dla dziennika tez) to popytajcie w Lublinie na Grygowej co to byla za rodzinka-------Lublin sie na szczescie pozbyl wiesniakow ale teraz my ludzie z okolic mamy cierpiec?
nie wypowiadaj sie za wszystkich ludzi!!!! i nie pier*** głupot jołopie bo wcale nie mieszkaliśmy na grygowej!!!!!! jesteś w wielkim błędzie! jak nie jestes pewien co sie stało to nie gadaj! a mamy i reszty rodziny w to nie wtrącaj baranie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście zawsze niewinni!!! Jak rok temu został pobity wokalista z zespołu który grał tez mięliście pewnie powód Zawsze jest tak samo Nie pamiętam imprezy w Mełgwi żeby było spokojnie tylko zawsze się coś dzieje!!!!Wieśniaki jak nie umiecie eis bawić to siedzie w domu i nigdzie nie wychodźcie!!!!!!!!Nauczcie się bawić!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich zdarzen w normalnym Panstwie byc nie powinno.Roznej masci liberalowie ,gadajacy na pokaz obroncy wolnosci igodnosci zawracaja glowy ludzim.Szczegolnie mlodzierz to lapie.nie zdajac sobie sprawy ztego .ze wolnosc dotyczy wszystkich.Krotko obok przywilejo sa obowiazki.Nastrazy tych obowiazkow stoi policja.JAk czytam niektore wypowiedzi to krew mnie zalewa irzumie dlaczedo tak jest.Brak znajomosci j.polskiego,ograniczony do przerywmikow,,k,,zasob slow i taki nidorozwj rzuca sie z lapami na ludzi.Nie pomozetutaj szkola ani kosciol.Zaden ztych kowboi nie przeczytal w zyciu ksiazki awiara w to ze wszystko mozna poparta tanim winem i piwem wyzwolila emocje i agresje.Zmarnowane szanse, zmarnowane zycie ,zmarnowane pokolenieTaki jest wklad w budowanie swiadomego spoleczenstwa wszystkich politykow od czasu Walesy.Tlumaczcie sie ,ze mieliscie ,,pomrocznosc jasna,,.Synowi Walesy to pomoglo.I jeszcze jedno -nie pijcie nalewek palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DObrze chłopaki:) mam nadzieje , że POLICJa dostanie za swoje! i w końcu nie będzie bezkarna!! POzdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiskacz napisał:
Gratulacje dla policji!!!!!!!! mam nadzieje ze te gnoje sie nie wymigaja! juz ma ich kazdy dosc!!!swolocz i bydleta.siostrunia nie lepsza a mamuska bogusia to tam adwokat dobry--caly scenariusz napisala jak maja synkowie gadac--bo jakie inne wyjscie ? juz zaden bank nie da pozyczki aby w syniow wpychac.OSOBISCIE pogratuluje policji jednak .a dla bardziej zainteresowanych(dla dziennika tez) to popytajcie w Lublinie na Grygowej co to byla za rodzinka-------Lublin sie na szczescie pozbyl wiesniakow ale teraz my ludzie z okolic mamy cierpiec?
Przyjdz i powiedz to kturemus w oczy anonimowy Szmatlawy palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy jesteście tacy mądrzy bo wypowiadacie sie anonimowo a jak byscie byli na miejscu chłopaków odrazu wasze zdanie by sie zmieniło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiskacz napisał:
Gratulacje dla policji!!!!!!!! mam nadzieje ze te gnoje sie nie wymigaja! juz ma ich kazdy dosc!!!swolocz i bydleta.siostrunia nie lepsza a mamuska bogusia to tam adwokat dobry--caly scenariusz napisala jak maja synkowie gadac--bo jakie inne wyjscie ? juz zaden bank nie da pozyczki aby w syniow wpychac.OSOBISCIE pogratuluje policji jednak .a dla bardziej zainteresowanych(dla dziennika tez) to popytajcie w Lublinie na Grygowej co to byla za rodzinka-------Lublin sie na szczescie pozbyl wiesniakow ale teraz my ludzie z okolic mamy cierpiec?
Policja mełgiewska nie nadaje sie do niczego!!! zamiast sie zajac konkretnymi sprawami i lapac prawdziwych przestepców to zatrzymują kogoś kogo sobie upatrza bo nie maja co robic!!! aby było jakies zajecie!!! Jestem za chłopakami bo ich znam dosc dobrze i nie sa to zadni zbirzy!!! wiec jesli ktos nie zna sytuacji to niech sie nie wypowiada!!! Niby dlaczego mamy cierpiec??? Mów za siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sie nie nadajesz do niczego wlasnie sie zajela i to bardzo dobrze dobrze tak lochom hehe dzbany jeszcze tam paru brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa , że znam Kazia P. od około 15 lat. Tam gdzie był Kazio tam prawie zawsze była zadyma z jego udziałem. O reszcie "Kancelarii" wiem tylko że to bardzo spokojne chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
ty sie nie nadajesz do niczego wlasnie sie zajela i to bardzo dobrze dobrze tak lochom hehe dzbany jeszcze tam paru brakuje
z ciebie jeszcze wiekszy łoch skoro tak mówisz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~Gość~ i reszty "przyjaciół" Nawet nie wiem co dokładnie mam Ci powiedzieć ... może , żebyś zamknął swą niewyparzona mordę "świętoszku", nie wykrzykiwał tu nazwiskami ani nie obrażał Pani czy tez Pana A., jak również reszty rodziny któregokolwiek z chłopaków.. Widze, ze bardzo Ci się spodobało posiedzenie tutaj i ubliżanie komus anonimowo, bo wiesz, że nikt z tego konsekwencji nie wyciagnie... wiec żebys sie nie zdziwił.. Mi sie wydaje ze Ciebie to poprostu podnieca, taki mały fetysz..? Lepiej sie czujesz jak poubliżasz innym.. Sądzac po twoich marnych, prowokacyjnych wypocinach to tak.. Zajmij sie swoim życiem i swoją rodziną.. Nie jesteś tu od wydawania sądów.. I nie wyzywaj nikogo od szmat ani tym podobnych, bo największa szmatą tutaj jesteś Ty sam.. Skoro zgrywasz takiego inteligenta to powinieneś znać pewne zasady i się ich trzymać.. Niestety .. jesteś fałszywym prostakiem.. Pluje na Ciebie i reszta tez powinna.. Kiedyś i tak każdy się dowie,ze Ty to Ty Są na to sposoby Wtedy będziesz cwaniakował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam o tym wszyskim to dochodzę do wnisku, że to jakaś chora sytuacja z jednej strony pokrzywdzona banda narwańców, na która ludzie zawsze krzywo patrzą i poprostu sie ich boją a z drugiej stony policjanci którzy wedłóg, że tak powiem wykonywali swoja pracę. Wiem jedno człowiek spokojny i potrafiący się zachować na takich imprezach napewno od policji by nie dostał. Nie wierzę w to że tak beż powodu dostali, ale jedno jest pewne jeżeli policja perzesadziła to odpwie za to wszystko, ale napewno chłopaczki pzestana się "bujać" po Mełgwi i udawać cwaniaczków bo teraz to tylko jest z nich śmiech, przynajmiej z mojej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bany ten cwaniaczek i jego święta rodzinka nie są warci najmniejszej uwagi! ich mamusia całe życie potrafiła robić brudy na innych a swoich dzieci nie widziała! znam ich nie od dziś i każdy ma ich dosyć... robią z siebie szczęśliwą rodzinkę z reklamy a są gówno warci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...