Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karetka jechała na sygnale i zderzyła się z fordem. Jedna osoba w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 r. o 17:29 Powrót do artykułu
CO ZA KRETYN TO PISAŁ - CZY TO KARETKA MIAŁA PIERWSZEŃSTWO CZY PIERWSZEŃSTWO MIAŁ FORD - PISZĄC O CZYMŚ TRZEBA MIEĆ PEWNĄ WIEDZĘ . NA MARGINESIE, POJAZD UPRZYWILEJOWANY NIE JEST POJAZDEM POSIADAJĄCYM BEZWZGLĘDNE PIERWSZEŃSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojazd uprzywilejowany MA PIERWSZEŃSTWO. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to zabrać mu prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do kierowcy Forda jadą już wszyscy obrońcy z PO ?. A tak na poważnie to pojazd uprzywilejowany zawsze ma pierwszeństwo a po przepuszczeniu jesteśmy włączającymi się do ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa z 18-45 - po zatrzymaniu związanym z zaistniałą sytuacją drogową nie jesteśmy włączającymi się do ruchy art.17 KD, gościu z 17-55 - ty na prawo jazdy to miałeś kurs chyba w sławojce - pojazd uprzywilejowany może nie stosować się do pewnych zasad KD ale nigdy nie ma bezwzględnego pierwszeństwa art.53 KD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojazd uprzywilejowany NIE MA PIERWSZEŃSTWA poza sytuacjami gdzie miałby ja także jako zwykły pojazd. Może nie stosować się do przepisów, ale pod warunkiem zachowania SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI, a w razie wypadku uprzywilejowanie NIE ZWALNIA Z ODPOWIEDZIALNOŚCI. Faktem jest że obserwuje się w tej dziedzinie liczne patologie, mataczenie mające na celu zwalenie winy na tego drugiego, i z tymi patologiami trzeba walczyć. Mam nadzieję że tutaj manipulacje się nie powiodą i kierowca karetki zostanie ukarany z całą surowością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pojazd uprzywilejowany NIE MA PIERWSZEŃSTWA poza sytuacjami gdzie miałby ja także jako zwykły pojazd. Może nie stosować się do przepisów, ale pod warunkiem zachowania SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI, a w razie wypadku uprzywilejowanie NIE ZWALNIA Z ODPOWIEDZIALNOŚCI. Faktem jest że obserwuje się w tej dziedzinie liczne patologie, mataczenie mające na celu zwalenie winy na tego drugiego, i z tymi patologiami trzeba walczyć. Mam nadzieję że tutaj manipulacje się nie powiodą i kierowca karetki zostanie ukarany z całą surowością.
to z szydłową tym bardziej nie miał pierszeństwa, bo przecież ona nie była przed wypadkiem chora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pojazd uprzywilejowany MA PIERWSZEŃSTWO. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to zabrać mu prawo jazdy.
Pojazd uprzywilejowany ma ułatwiać ratunek a nie zabijać! Absolutnie nie ma bezwzględnego pierwszeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...