Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaskadowy pomiar prędkości na drogach woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2019 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Brakuje na 500+ i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. JPII - Lublin w obu kierunkach 2. Diamentowa po 20 3.Nadbystrzycka w dół To tylko dla przypomnienia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie 450 tysięcy utopione zostało w referendum, setki tysięcy ktoś z naruszeniem ustawy antykorupcyjnej (zdaniem NSA) przytulił z zasiadania w radach nadzorczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO Z WIADUKTEM NA GRYGOWEJ? CZYJ TO OKRĘG WYBORCZY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji jak najwięcej na drogach.Wyłapywać idiotów przeważnie w mieście.Szczególnie motocyklistów.Nie mówię o poważnych motocyklistach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poistawcie radar na głuskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę szybko ale bez wypadkowej i nie widze potrzeby aby mnie jakiś niedouczony policjant wzięty w spadku po Tusku zatrzymywał co krok. Niech się skupia na aferalach w PO-litycznej wierchuszce pewnej partii totalnie opozycyjnej do rządu i narodu! miedzy kraśnikiem i Lublinem przemieszczam się każdego dnia a musze bo zarabiam na tych co to zadluzyli kraj na miliardy aby dac Makreli za stanowiska w unii. Czy to już po 4 latach nie czas zmienić styl rządzenia i wykazac wyrozumienie dla Polakow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę szybko ale bezpiecznie Gaśnica? Nigdy nie była mi potrzebna po co mi. Kamizelka , jeżdżę z punktu a do b nigdy nie wysiadam na drodze. Tylko takie teksty powodują że policja nie ma nic do gadania, pamiętajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak powinno być codziennie, a nie policja chowa się po krzakach....i myśli że nałapie :D kierowcy nie są głupi, Yanosika mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawnie Radar na Męczenników Majdanka przy skrzyżowaniu ze startową. Nie widziałem żeby ktoś z górki przepisowo jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie ich dzisiaj nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czym polega kaskadowy pomiar predkosc: zatrzymuje cie policja, marnuje ci 20 minut czasu, po czym musisz ten czas nadrabiac i jedziesz szybciej wiec cie znów zatrzymują...golą cie dwa razy i dwa razy marnuja ci czas. w kaskadowym pomiarze nie ma mowy o dbaniu o bezpieczenstwo tylko jest wykorzystywany normalny odruch człowieka polegajacy na nadrabianiu czasu gdy sie go straciło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...