Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miał szczęście pilot, że to nie Jarosław Kaczyński z nim leciał, bo już by pewnie za katastrofę zaocznie odpowiadał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) a co niby takiego powiedzial, przeciez wiadomo ze musialo cos byc ze sterami. zodiakiem bez silnika spokojnie wylądujesz
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno się wypowiadać jeśli się nie jest w komisji a szczególnie przed badaniami. Takie "opinie" wygłasza też PiS, chyba jednak niesłuszne;-) Czemu Polacy7 zawsze muszą być mądrzejsi od specjalistów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno się wypowiadać w takiej sytuacji zwłaszcza jeśli się na tym ktoś nie zna, no chyba że jest to PiS który ma jedynie słuszne opinie o każdym wypadku lotniczym :-) Po to jest komisja, żeby sprawę wiarygodnie i kompetentnie oceniać. Czemu Polacy są zawsze mądrzejsi od specjalistów ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co niby takiego powiedzial, przeciez wiadomo ze musialo cos byc ze sterami. zodiakiem bez silnika spokojnie wylądujesz
jesteś pewny ? a jak się przeciągnął na przykład ? jest w tej sytuacji taka możliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Dziwisza z sakiewką i na Wawel do sarkofagu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowany co tu napisaliście i jestem zmuszony odpowiedzieć. Jestem jedyną najbliższą osobą - pilotem Zodiaka 601 UL, umocowanym osobiście przez Dyrektora naszego AL oraz wiceprezesa, do prowadzenia dochodzenia w tej katastrofie i wręcz bym dla dobra imienia Krzyśka niczego nie zatajał. Ponadto zostałem również uprawniony do tych czynności przez inspektorów prowadzących z PKBWL i bardzo pomocny. Dochodzenie dalej trwa i mam prawo przesłuchiwać kolejnych świadków i zbierać wszelkie materiały dowodowe i natychmiast je przesyłać od inspektora PKBWL. W dniu dzisiejszym po południu, ażeby nie było przekłamań opiszę ustalony na dzień dzisiejszy dokładny przebieg katastrofy. Jednocześnie proszę wszystkich pozostałych świadków o zgłoszenie się do mnie - e-mail: zenoh@onet.pl Zbigniew Hrabia
Ostatnio edytowany 26 lipca 2010 r. o 10:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"awaria silnika i sterów".....silnik przestał pracować a cięgi sterów popękały....tak ? .Jak mamy takich speców od katastrof lotniczych to trudno się dziwić,że Putin urządził sobie taką farsę z katastrofy smoleńskiej. Może ci spece od awiacji potrafią jedynie policzyć deski w drzwiach od stodoły bo taki komunikat to mógł zadowolić Genowefę Pigwę a nie czytelnika XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az napisał:
Do Dziwisza z sakiewką i na Wawel do sarkofagu.
IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F1 napisał:
Nie powinno się wypowiadać w takiej sytuacji zwłaszcza jeśli się na tym ktoś nie zna, no chyba że jest to PiS który ma jedynie słuszne opinie o każdym wypadku lotniczym :-) Po to jest komisja, żeby sprawę wiarygodnie i kompetentnie oceniać. Czemu Polacy są zawsze mądrzejsi od specjalistów ????
"Komisja"-NAJLEPSZA TA OD PUTINA ?-która jakoś zapomniała poinformować opinię publiczną dlaczego smoleńska kontrola lotów podała informację,że samolot jest nad płytą lotniska kiedy on był jeszcze ponad 1000 m przed nią i 40 m obok osi pasa startowego ? .Pytasz "czemu Polacy zawsze mądrzejsi są od specjalistów " Odpowiem ci...Polacy zgodzą się ze specjalistami wtedy kiedy nadejdzie czas gdy swoje "trudne sprawy" będą załatwiać sami a nie będą to za nich robili Rotfeldy,Appelebaumy za przyzwoleniem ledwie co umiejących się podpisać Bolków. Czytaj ciut więcej niż Midrasza,Gazetę Wyborczą,Angorę i oglądaj co innego niż TVN a powody do irytacji będziesz miał zupełnie inne niż te dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
(...)
a gdzie jest tak napisane? Poza tym jakim prawem sie wypowiadasz skoro nawet sie nie podpiszesz imieniem i nazwiskiem tchórzu
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrabia w swojej wypowiedzi piszesz, że jesteś najbliższą osobą tzn. czyją? bo przecież nie Krzyśka przecież sam go wyrzuciłeś ze swojego hangaru i musiał szukać miejsca dla swojego zodiaka u innych....jakie ty człowieku masz doświadczenia , żeby prowadzić jakiekolwiek dochodzenie i przesłuchiwać świadków w tej sprawie jak sam ledwo trzymasz się powietrza....już zdurniałeś doszczętnie i mania wyższości zasłania ci rozum a co do umocowania przez dyrektora to chyba łańcuch się ci poluzował albo ogniwo pękło bo nie sądze, żeby ktoś o zdrowych zmysłach dał tobie takie prawo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisał IDIOTA NIELOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrabio (z małej litery) ty Szubrawco (z dużej)jak ty masz czelność zabierać głos skoro Go wyrzuciłeś z hangaro w środku nocy, mimo, że ci płacił. Opowiadał o tym ze łzami w oczach jak był u nas. Dobrze, że przygarnęli go za darmo koledzy z innego hangaru. Wcześniej podobno z dnia na dzień usunąłeś motolotnię i samolot mimo, że mieli opłacone. twój dyrektor też nie bardzo wie kto to był i co robił chociaż brał od Niego za wynajem pokoju socjalnego po 17 zł za 1 m. kwadratowy i 1000 zł za wyszkolenie jednego ucznia. Wiem bo miałem się szkolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop polski napisał:
"Komisja"-NAJLEPSZA TA OD PUTINA ?-która jakoś zapomniała poinformować opinię publiczną dlaczego smoleńska kontrola lotów podała informację,że samolot jest nad płytą lotniska kiedy on był jeszcze ponad 1000 m przed nią i 40 m obok osi pasa startowego ? .Pytasz "czemu Polacy zawsze mądrzejsi są od specjalistów " Odpowiem ci...Polacy zgodzą się ze specjalistami wtedy kiedy nadejdzie czas gdy swoje "trudne sprawy" będą załatwiać sami a nie będą to za nich robili Rotfeldy,Appelebaumy za przyzwoleniem ledwie co umiejących się podpisać Bolków. Czytaj ciut więcej niż Midrasza,Gazetę Wyborczą,Angorę i oglądaj co innego niż TVN a powody do irytacji będziesz miał zupełnie inne niż te dzisiaj.
popieram w 100% , niektórzy słuchają te antypolskie media i powtarzają głupoty wypowiedziane przez palikota czy innego barana a nie mają własnego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew Hrabia napisał:
Jestem zbulwersowany co tu napisaliście i jestem zmuszony odpowiedzieć. Jestem jedyną najbliższą osobą - pilotem Zodiaka 601 UL, umocowanym osobiście przez Dyrektora naszego AL oraz wiceprezesa, do prowadzenia dochodzenia w tej katastrofie i wręcz bym dla dobra imienia Krzyśka niczego nie zatajał. Ponadto zostałem również uprawniony do tych czynności przez inspektorów prowadzących z PKBWL i bardzo pomocny. Dochodzenie dalej trwa i mam prawo przesłuchiwać kolejnych świadków i zbierać wszelkie materiały dowodowe i natychmiast je przesyłać od inspektora PKBWL. W dniu dzisiejszym po południu, ażeby nie było przekłamań opiszę ustalony na dzień dzisiejszy dokładny przebieg katastrofy. Jednocześnie proszę wszystkich pozostałych świadków o zgłoszenie się do mnie - e-mail: zenoh@onet.pl Zbigniew Hrabia
(...)
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 28 lipca 2010 r. o 10:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...