Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
złożyć doniesienie o przestępswie o nachodzenie, nekanie próba wyłudzenia, oszustwa, szantażu, groźby karalne - do wybpru /niech prokurator się tym zajmie/ podać dane firmy windykacujnej oraz nagrać telefony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle polski burdel :/ z TPSA zrezygnowałem 2 lata temu kiedy doszedłem do wniosku że rozmowy przez komórkę są tańsze od stacjonarnych I nie trzeba płacić abonamentu Numer stacjonarny mam od dostawcy internetu za 1 zł / miesiąc i 60 minut darmowych ale nigdzie nie dzwonie z tego, wole z komórki ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot cała Telekomunikacja Polska S.A. - niekompetencja, burdel, bałagan, lekceważenie klientów ... Czekamy na umocnienie i rozwuj konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
jak zwykle polski burdel :/ z TPSA zrezygnowałem 2 lata temu kiedy doszedłem do wniosku że rozmowy przez komórkę są tańsze od stacjonarnych I nie trzeba płacić abonamentu Numer stacjonarny mam od dostawcy internetu za 1 zł / miesiąc i 60 minut darmowych ale nigdzie nie dzwonie z tego, wole z komórki ;P
Jaki polski burdel? Co wspólnego z Polską ma ta tpsa, oprócz fałszywej nazwy, to jest firma francuska i burdel jest tez francuski. Polscy sa tylko idioci, ktorzy muszą z niej korzystać, bo jest wlaścicielem infrastruktury. To jest kryminał strategiczną infrastrukturę sprzedawac zagranicznemu kapitałowi, ale nie u nas, u nas wszystko mozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie taki windykator byłby sprawdzony w biegu na setkę przed goniącą go pałą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale TP nie jest lepsza potrafią sprzedać 3 razy zaległą fakturę,i grać głupa jak im udowodni się że faktura była zapłacona wiem bo przerabiałem to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zrezygnowałem w zeszłym roku z usług tego molocha, bo blisko 25-ciu latach bycia ich abonentem. Wszak oni pracują tak dlalej jak za PRL-u, uważają, że to klient jest dla nich a nie na odwrót, dalej czują się monopolistami. Kochani, jeżeli macie tylko możliwość, to pokazać TP.S.A środkowy palec i przenieś się do innego operatora. A swoją droga, ciekawe dlaczego jeszcze uzywają nazwy telekomunikacja polska, winni nazywać się telekomunikacja W POLSCE, wszak jest to własność francuskiej firmy państwowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I żaden prokurator tymi gnojami sie nie zajmie, mała szkodliwośc społeczna, o. Mnie z firmy Istia czy jakos tak pseudo kobieta wyzywała od psychicznie chorych. O długu nie wiedziałam,okazało sie ,że był mały. W końcu podali mnie do sądu, a ja w sądzie postawiłam zarzut zgodny z naszym prawem o przedawnieniu sprawy i tak wygrałam z cwaniakami. Trzymali, nie upominali się i sami sie pogubili i przegrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I żaden prokurator tymi gnojami sie nie zajmie, mała szkodliwośc społeczna, o. Mnie z firmy Istia czy jakos tak pseudo kobieta wyzywała od psychicznie chorych. O długu nie wiedziałam,okazało sie ,że był mały. W końcu podali mnie do sądu, a ja w sądzie postawiłam zarzut zgodny z naszym prawem o przedawnieniu sprawy i tak wygrałam z cwaniakami. Trzymali, nie upominali się i sami sie pogubili i przegrali.
Nie byłbym taki pewien czy wygrałaś. Mogą wpisać cię do rejestru dłużników na całe życie, chyba że kwota niższa niż 200 zł. Należy nagrywać rozmowy wszystkie. Ja od jakiegoś czasu wchodząc do jakiegokolwiek urzędu włączam dyktafon w nokii 5800(super nagrywa z kieszeni) i później czy to w celu przypomnienia czy zweryfikowania wersji odtwarzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...