Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z jedenej strony szkoda babki, ale jak brała psa - to powinna go pilnować i taki wyrok w tej sprawie, imho jest jak najbardziej słuszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jest prawem! należy go przestrzegać, szkoda tylko że Sądy potrafią je tylko stosować tylko wobec małych i bezbronnych! szkoda, że sądy są takie mało wyrozumiałe wobec tych, którzy położą uszy po sobie i podadzą się wymierzonej karze! szkoda, że pokazują swoją wyższość na tymi, którzy nie mogą się bronić bądź też nie potrafią a kiedy dochodzi o prawdziwej zbrodni, robią sobie ci żałośni sędziowie pośmiewisko z prawa w postaci 3 lat więzienia dla zwyrodnialców którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu. szkoda, że nie potrafią wymierzyć prawdziwej kary dla tych idiotów którzy znęcają się każdego dnia na zwierzętami, szkoda że nie potrafią wymierzyć kary wobec swoich koleżków którzy ponad normę wystrzelali w zeszłym roku zwierzynę! Państwo prawa, a słabi dostają po tyłku aby silni mogli się z tego śmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że to na babcię trafiło ale niech właściciele psów zrozumieją że są uciążliwością w mieście. Nie wspomnę, że nie sprzątają po nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drogi chamy bo pan jedzie.Szkoda psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho, ho ho, jacy pryncypialni wszyscy. "Prawo to prawo". Zgoda, tylko jak wobec babci z Kurowa to obowiązuje, to dlaczego nie obowiązuje palikmiota z Biłgoraja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 tys. zł tyle będzie kosztować naprawa? Samochód można sobie kupić za taką kwotę. Zabrać biednej babci reszte "dziadowizny", a właściciel może być z siebie "dumny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze bedzie miala nauczke kretynka cale szczescie ze sie nic nie stalo gorzej gdyby to jechala rodzina i ktos by zginal w wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ona biedna teraz niech jej piesek pomoze i radio maryja trzeba bylo myslec zanim sie pusci psa na ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest prawdziwy pech ale tu nie pomoże nawet program Pani Jaworowicz.właściciele zwierząt mogą ubezpieczyć się od OC,oczywiście nikt tego nie robi i firma ubezpieczeniowa i tak nie pokryłaby takich strat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
30 tys. zł tyle będzie kosztować naprawa? Samochód można sobie kupić za taką kwotę. Zabrać biednej babci reszte "dziadowizny", a właściciel może być z siebie "dumny".
No cóż beztroska kosztuje , Może właścicieli psów to nauczy ,że odpowiadają za czyny swoich pupilków (również finansowo) . kilka lat temu miałem taki sam przypadek mój pies wyskoczył za kotem wprost pod nadjeżdżający samochód , fianał był taki że pies zginął na miejscu samochód mocno rozbity ( właściciel wycenił szkodę na 9 tyś.)a ja dostałem mandat od Policji na 50 zł. Ale pół roku wcześniej podczas wizyty w Banku gdzie mam rachunek ,Doradca Bankowy" wcisnął mi ubezpieczenie OC(obejmuje między innymi szkody powstałe przez psa). Sprawa była załatwina przez PZU (uff...). Po zakończeniu sprawy poszedłem dfo Banku i wręczyłem tej Pani dobrę bombonierkę ( za urwatowanie mojej skóry- finansowej oczywiście) Ubezpieczenie mnie kosztowało coś ok 30zł. A więc czasami warto .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babciu, kogo to obchodzi,ze twój kundel hasał po ulicy. Płacz i płać. Wreszcie prawo zaczyna działać brawo sądy, brawo Lubzel. Inni uczcie się od Lubzelu jak dbać o swoje mienie. Spółdzielnie mieszkaniowe, patrzcie jak można uzyskać odszkodowanie za zasrany przez kundle piaskownice, trawniki, chodniki. Babuńka przejdzie odchudzanie bo zachciało sie jej kundla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Olu, jest niemal pewne że Twój piesek został już uśpiony. W schroniskach jest bardzo ograniczona liczba miejsc. Chciałbym też zwrócić uwagę na to, że tzw. "hotele" to nic więcej jak przydzielona klatka i spacer 2 razy dziennie (jak dobrze pójdzie). Nie powinno się kupować pieska, jak się nie ma warunków do opieki nad nim, ale jeszcze długo minie zanim nasze bydło zacznie takie rzeczy rozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Gratulacje Olu, jest niemal pewne że Twój piesek został już uśpiony. W schroniskach jest bardzo ograniczona liczba miejsc. Chciałbym też zwrócić uwagę na to, że tzw. "hotele" to nic więcej jak przydzielona klatka i spacer 2 razy dziennie (jak dobrze pójdzie). Nie powinno się kupować pieska, jak się nie ma warunków do opieki nad nim, ale jeszcze długo minie zanim nasze bydło zacznie takie rzeczy rozumieć
sorry, zły temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część odszkodowania za zniszczony słup powinien zapłacić niedoświadczony kierowca. Omijania można próbować w wypadku wbiegnięcia na jezdnię konia, krowy, łosia, jelenia, ale nie psa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"iedoświadczony kierowca. Omijania można próbować w wypadku /.../ ale nie psa! No jakby nie ominal tgo by go zjedli obroncy te mnożącej się na potęge psiarni. "Z drogi chamy bo pan jedzie.Szkoda psa " Szkoda samochodu a nie psa. gdybym był właścicielem takiego rozbitego przez psa samochodu to bym babcię puścił w kalesonach - sprzeda dom, ziemię, cokolwiek, skoro ma taką mała emeryturę. Szkoda bardzo , za czyjąś głupotę mam z własnej kieszeni wyłożyć 30 tyusięcy złotych???!!!! DOŚĆ użalania się - ten, kto stracił ten samochód też zbiedniał. BRAWO SĄD!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sagt napisał:
jaka ona biedna teraz niech jej piesek pomoze i radio maryja trzeba bylo myslec zanim sie pusci psa na ulice
Trzeba być idiotą bez krzty wrażliwości, żeby ważyć się na taki komentarz. Co ma do tego Radio Maryja? Czy dla takich głupców jak ty wszyscy starsi ludzie to słuchacze RM?! A nawet jeśli tak, to czego mają słuchać? RMF, TOK FM, Radia Zet? Kogo tam spotkają poza kabotynem Palikotem, Wojewódzkim i innymi błaznami, którzy nijak nie pasują do świata starszych ludzi - ukształtowanych wtedy, gdy przyzwoitość miała jakąś cenę? Co proponują im inne media, gdzie nie ma miejsca dla starości, choroby, cierpienia, gdzie nieustannie leje się potok jadu, nienawiści, błazenady i szyderstwa z wartości bliskich tym ludziom? Dokąd mają pójść, gdzie odnaleźć możliwość skupienia się, wyciszenia, wspólnej modlitwy? Rozumiem, że dla ciebie i tobie podobnych RM to kwintesencja ciemnoty, zacofania i średniowiecza. A w czym lepsze są inne media? Zdarza mi się słuchać czasem RM i nie zauważyłem, by ktoś tam promował nienawiść i ksenofobię. Często za to usłyszeć można głosy fałszywych słuchaczy, którzy dzwonią po to, by obrzucić błotem, ot tak, bez powodu, i prowadzących audycje, i słuchaczy. Tacy obłudnicy jak ty często podkreślają swe przywiązanie do demokracji, akcentują potrzebę swobody wypowiedzi, poglądów i światopoglądów. W ich mało pojemnych głowach nie mieści się jednak prawda o tym, iż słuchacze Radia Maryja też z demokracji korzystają, słuchając tego, na co mają ochotę. Jeśli chodzi o sprawę starszej pani z Kurowa, to zauważam, z jaką łatwością przychodzi nam osądzać kogoś, kogo nie znamy. Z jakąż ochotą, ba - z radością, potrafimy (i chcemy!) dołożyć innym, dokopać, zelżyć, wyszydzić. Nie znamy wszystkich okoliczności sprawy, ale z góry już ferujemy wyroki. Powie ktoś: Przecież sąd wydał taki wyrok. Zgadza się, ale sąd, nasze prawo w ogóle, wydaje wyroki często w oderwaniu od życia, pokazuje swą "moc" wobec słabych i bezbronnych, których nie stać na drogich adwokatów. Wobec cwaniaków i ustawionych szulerów sądy wykazują dziwną pobłażliwość i zaskakującą łagodność. P.S. Gratuluję skuteczności zakładom energetycznym. Nie oczekuję z ich strony wspaniałomyślności, bo przecież te kilka tysięcy za słup to kwota ogromna, od której zależy byt firmy! Nie oczekuję też tego od właściciela samochodu, bo pewnie zapomniał o AC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój tata jest wielkim miłośnikiem psów, ale gdy kiedyś wbiegł mu nagle pod koła jakiś kundelek, gdy jechał w nocy, a na ogonie siedział mu samochód, który chciał go wyprzedzić i czekał na dogodną okazję, to nie zrobił zupełnie nic - nie zrobił manewru kierownicą, ani nie nacisnął hamulca. Byłoby to zbyt niebezpieczne, mógł w niego uderzyć ten samochód jadący z tyłu i wypadek byłby całkiem poważny. Pieskowi prawie udało się przebiec przed samochodem, odbił się od bocznej części zderzaka i nie było go potem widać leżącego na drodze, więc możliwe, że przeżył. Trzeba więc się zastanowić, czy oprócz tego, że pani nie upilnowała pieska, co niestety jest jej winą i w tym aspekcie nie można podważać wyroku sądu, winy nie ponosi także kierowca, który zdecydował się na manewr. Dlaczego szkody nie pokryje mu ubezpieczyciel, tylko uparł on się, że musi wyegzekwować pieniądze od kobiety, która ich prawie nie ma? Jeśli wina byłaby także jego, to za słup powinien on także odpowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiker napisał:
Ho, ho ho, jacy pryncypialni wszyscy. "Prawo to prawo". Zgoda, tylko jak wobec babci z Kurowa to obowiązuje, to dlaczego nie obowiązuje palikmiota z Biłgoraja?
A jakie masz zarzuty wobec tego palikmiota? może napisz te zarzuty i podpisz się imieniem i nazwiskiem, wtedy wyjaśnimy sobie wszystko w sądzie i będziesz zadowolony. Jeśli nie masz na tyle jaj, to zamilcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA CAŁE ODSZKODOWANIE DLA LUBZELU POWINNI SIĘ ZŁOŻYĆ MIŁOŚNICY PSÓW TE "ANIMALSY" I "WOLONTARIUSZE" ORAZ PSIARZE ZWOLENNICY DOKARMIANIA BEZPAŃSKICH PSÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do obiektywny - świetnie napisane, widac że pisał to człowiek z klasą i rozumem a nie zakompleksiony dureń który puszczał by wszystkich w kalesonach zeby sie tylko samemu nahapac. to jest dopiero ciemnogród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...