Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca uciekł, bo 997 było zajęte

Utworzony przez ormowiec, 4 sierpnia 2008 r. o 08:48 Powrót do artykułu
Policjanci nie pojechali bo w tym momencie byli w McDonaldsie (jak zwykle)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to normalne na 997 - ostatnio udało misię dodzwonić na 997 z zawiadomieniem, że ul. narutowicza i nadbystrzycką w kierunku ul. zana jedzie pijany rowerzysta. dyżurny zarządał ode mnie podania marki i koloru roweru pijanego, mimo że było to po zmroku. Z ciekawości czekałem na przyjazd patrolu, niestety nie doczekałem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w ubiegłym roku korzystałęm z nr 112 i nie było problemu żadnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym mowa... w grudniu jechałem z Łęcznej do Lublina, w Łuszczowie szedł pijaczek złą stroną, zawiało go i wpakował mi się od maskę... tylko cudem go ominąłem, dobrze że sam się nie wpakowałem do rowu. zadzwoniłem na 997 - czekałem 5 minut - w końcu odebrał oficer komendy miejskiej z Lublina zgłosiłem sprawę... w końcu szkoda człowieka, jeszcze się komuś przewróci pod koła i będzie pozamiatane.... wiecie co mi powiedzieli ??? że przekazują do komendy w LUBARTOWIE bo to ich rejon !!!!!! czysty szok - nie wiem czy następnym razem zadzwonię... chyba szkoda fatygi :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
ja w ubiegłym roku korzystałęm z nr 112 i nie było problemu żadnego
Zapomniales dodac ze ten nr 112 z htorym nei bylo problemu to byl numer pokoju w hotelu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzik napisał:
o czym mowa... w grudniu jechałem z Łęcznej do Lublina, w Łuszczowie szedł pijaczek złą stroną, zawiało go i wpakował mi się od maskę... tylko cudem go ominąłem, dobrze że sam się nie wpakowałem do rowu. zadzwoniłem na 997 - czekałem 5 minut - w końcu odebrał oficer komendy miejskiej z Lublina zgłosiłem sprawę... w końcu szkoda człowieka, jeszcze się komuś przewróci pod koła i będzie pozamiatane.... wiecie co mi powiedzieli ??? że przekazują do komendy w LUBARTOWIE bo to ich rejon !!!!!! czysty szok - nie wiem czy następnym razem zadzwonię... chyba szkoda fatygi :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gliniarz nie wie że Łuszczów to nie teren Lubartowa jak już to Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...