Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zawsze powtarzałem, że lepiej kupić benzyniaka ze 100 tys. km przebiegu niż diesla z 200.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zawsze powtarzałem, że lepiej kupić benzyniaka ze 100 tys. km przebiegu niż diesla z 200.
Zależy ile jeździsz. Mi i tak sie nie opłaca benzyniak, gdyż mój samochodzik pali 10 ON na 100km, jakbym miał benzyniaka, spalanie się zaczyna od 15l. benzyny na 100km. No chyba że mówisz o jakimś małym miastowozie, gdzie robisz max 10kkm rocznie, to owszem disel nie ma sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zależy co i komu się opłaca ja mam dwie benzyny w domu i nie narzekam oba auta robią około 35 tys rocznie gdybym kupował ich odpowiedniki w dieslu musiał bym dorzucić do obu około 6tys zł -więc kiedy bym tą różnicę w paliwku odjeździł???...ale mam szwagra co robi rocznie 5 tys km i sobie gaz założył bo taniej go wyjdzie...tyle że jełop nie liczy że aby mu się sam koszt instalacji zwrócił to musi z 6 lat jeździć...ale co tam na CPN taniej tankuje nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosik napisał:
Zależy ile jeździsz. Mi i tak sie nie opłaca benzyniak, gdyż mój samochodzik pali 10 ON na 100km, jakbym miał benzyniaka, spalanie się zaczyna od 15l. benzyny na 100km. No chyba że mówisz o jakimś małym miastowozie, gdzie robisz max 10kkm rocznie, to owszem disel nie ma sensu
To co Ty masz za disla ze pali 10on? chyba busa jakiegos a nie zwykly samochod osobowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosik napisał:
Zależy ile jeździsz. Mi i tak sie nie opłaca benzyniak, gdyż mój samochodzik pali 10 ON na 100km, jakbym miał benzyniaka, spalanie się zaczyna od 15l. benzyny na 100km. No chyba że mówisz o jakimś małym miastowozie, gdzie robisz max 10kkm rocznie, to owszem disel nie ma sensu
... chłopie, szybko gnaj ze swoim samochodzikiem do szpitala dla autek, niech mu wszyją pod maskę Esperal, bo się zapije na smierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie patrzeć szacowana podwyżka o 17gr na litrze w praktyce wyjdzie pewnie ze 20gr. Prosta matematyka tankowania do pełna mówi, że 60litrór x 0.20pln = 12pln. Jakby nie patrzeć dla kogoś kto więcej jeździ wychodzi 2baki czyli o 24 zł więcej miesięcznie. Jakieś wielkie kokosy to nie są, co nie zmienia faktu że rżną nas na każdym litrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...