Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
aleś głupi!!!! jak ci dziecko zacznie wbiegać z prawej strony to też w prawo bedziesz uciekał ???
...kolejny polaczek bez rozumu. Twój przypadek jest jednostkowy, raz na 100.000 przypadków. Poza tym jeśli skręcisz w lewo to dziecko uratujesz a słupki tylko skosisz. A tu mówimy o takich jak większość, którzy na PODWÓJNEJ ciągłej wychodzą na czołówkę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aleś głupi!!!! jak ci dziecko zacznie wbiegać z prawej strony to też w prawo bedziesz uciekał ???
A wziąłeś przypadek kiedy z przeciwka wyprzedza i jedzie na czołówkę a ty uciekasz w prawo aby uniknąć zderzenia i pieszego wjedziesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaku, Ty który to czytasz, przestań kombinować i łamać prawo! Zaakceptuj nowe rozwiązanie w sprawie bezpieczeństwa na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobre rozwiazanie, narzekaja tylko cwaniaki dla ktorych podwojna ciagla wygladala jak zaproszenie do wyprzedzania, a takich na naszych drogach deb***i jest mnostwo, jakos na zachodzie od lat to stosuja i sie sprawdza tylko u nas na lubelszczyznie nagle jest blee, ciekawe czy lepiej by bylo jak by te stalowe linki u nas rozciagneli, takie same rozwiazania sa we francji od lat stosowane, przekroj 2+1 jest juz bardzo starym rozwiazaniem, ale widocznie dla naszych kierowcow to iscie kosmiczna technologia. link do rozwiazania 2+1 http://en.wikipedia.org/wiki/2%2B1_road
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę bezsensu, gdyż po tygodniu nie będzie juz połowy słupków. Tutaj trzeba betonową przegrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMYSŁ MOZE I DOBRY CZY BEZPIECZNY? NAPEWNO NIE !!!!!!!!!!!!!!! -SŁUPKI SA ZLE OZNACZONE JUZ PO KILKU DNIACH ZESZŁA Z NICH FARBA ODBLASKOWA I ZOSTAŁ TYLKO CZERWONY SŁUP KTORY JEST NIEWIDOCZNY W NOCY KTOS KTO JEDZIE PIERWSZY RAZ NA 99% LONDUJE NA NIM PYTANIE CZY MA REFLEKS CZY SPANIKUJE GDY JEST SLISKO LONDUJE W ROWIE .JEZDZE TENDY CO DZIEN I WIEM ZE PRZEZ ZLE OZNAKOWANE SŁUPKI PRZED SWIETAMI ZGINEŁA CONAJMNIEJ JEDNA OSOBA WIEC PANIE POMYSŁODAWCO RAZEM Z WYKONAWCA SŁUPKÓW DOPROWADZILISCIE DO SMIERCI CZŁOWIEKA TERAZ ZASTANOWCIE SIE DROGOWCY CZY POWINNY ONE ZOSTAC JESLI TAK TO JE OZNACZCIE PRAWIDŁOWO ABY BYŁY WIDOCZNE W NOCY BO STANOWIA ZAGROZENIE DLA ZYCIA LUDZKIEGO!!!!!!!!!panie redaktorze prosze pojechac po zmroku i zrobic zdjecie prawdziwe na wiezdzie gdzie słupki sie zaczynaja wtedy niech pan pokaze w jakim sa stanie teraz to nie słupki to kikuty wystajace z asfaltu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie moge sie doczekac jak wyjada traktorami na ulice i bedzie piekny sznur samochodow jadacy 10km/h za traktorem bo slupki stoja haha! Wystarczy, ze wyjedzie ktos z boku czy bedzie cos lezalo na ulicy to pozostaje albo walic w slupki albo jechac do rowu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ WIDZĘ MINY TYCH "PĘDZĄCYCH PO JEZDNI KRÓLIKÓW" NA KÓŁKACH, WYPRZEDZAJĄCYCH WSZĘDZIE GDZIE MOŻNA I NIE MOŻNA, SZANUJĄCYCH PRZEPISY WG SWOJEGO WIDZIMISĘ. STRASZNIE PYSZCZĄ NA TE SŁUPKI W TROSCE O SWOJE ZDERZAKI.DLA NICH NALEŻAŁOBY USTAWIĆ W TYCH MIEJSCACH SOLIDNE PŁOTY Z RUR STALOWYCH, A NIE PLASTIKOWE SŁUPKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez paniki,to oznacza że mamy expresówke rozdzieloną pasem słupków.pomysł dobry i powinien byc pod każdym wzniesieniem tak aby "wielcy kierowcy" nie wyprzedzali innych pod góre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
juz nie moge sie doczekac jak wyjada traktorami na ulice i bedzie piekny sznur samochodow jadacy 10km/h za traktorem bo slupki stoja haha! Wystarczy, ze wyjedzie ktos z boku czy bedzie cos lezalo na ulicy to pozostaje albo walic w slupki albo jechac do rowu !
olaboooga, i całe 3 km będzie tak powoli musiał jechać! a jak go koledzy z wioski zobaczą, że tak powoli jedzie?.. taki wstyd taki wstyd! no i sprzęgło w golfie lub bolidzie młodzieży wiejskiej mu się spali, bo superkierowca nie umie jeździć na tak niskich biegach. swoją drogą jak czytam posty takich idiotów, to popieram pomysł, żeby te słupki były betonowe - naturalna selekcja zrobi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może inżynierom głupio im się zrobiło, że przy trasie tyle drzew kazali powycinać. Słupkami chcieli naturze wynagrodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze nic, jechałem kiedyś przez belgie, wąska droga, bez pobocza, w walonii, góry jak w bieszczadach, główna droga a po środku zwykłe jak u nas między chodnikiem a ulicą betonowe słupki Też dla poprawienia bezpieczeństwa. Mi takie słupki nie przeszkadzają choć jechałem tamtędy tylko raz to przecierz można wyprzedzać drugim pasem, tym dodatkowym, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak przez te słupki musiałem stać godzinę w korku. Bo na jednym pasie zepsuł się samochód ciężarowy i nie było możliwości go ominąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE SŁYNIE Z NAJGORSZYCH DRÓG W POLSCE!!JAK ZAŚ COŚ SIĘ JEDNAK POPRAWI, PRZBUDUJE, TO TEŻ PO LUBLESKU,BEZ MÓZGU,I JESZCZE MATOŁY Z GDDKiA ODDZIAŁ LUBLIN MÓWIĄ,ŻE TAK MA BYĆ BO TO BEZPIECZEŃSTWO1!..PYTAM PO CO TA FIRMA W LUBELSKIM???CZY WIDZIAŁ TU KTOŚ JAKĄŚ AUTOSTRADĘ??BO JA NIE,A WZROK MAM DOBRY!!!POPRAWCIE JAKOŚĆ DRÓG W REGIONIE,LUBLIN-KRAŚNIK TO PORAŻKA, LUBLIN-PIASKI I ZBUDUJCIE CHOĆ 10 KM AUTOSTRADY,KTÓREJ NAWET W PLANACH NIE MA,CHA,CHA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KIEROWCA~ napisał:
POMYSŁ MOZE I DOBRY CZY BEZPIECZNY? NAPEWNO NIE !!!!!!!!!!!!!!! -SŁUPKI SA ZLE OZNACZONE JUZ PO KILKU DNIACH ZESZŁA Z NICH FARBA ODBLASKOWA I ZOSTAŁ TYLKO CZERWONY SŁUP KTORY JEST NIEWIDOCZNY W NOCY KTOS KTO JEDZIE PIERWSZY RAZ NA 99% LONDUJE NA NIM PYTANIE CZY MA REFLEKS CZY SPANIKUJE GDY JEST SLISKO LONDUJE W ROWIE .JEZDZE TENDY CO DZIEN I WIEM ZE PRZEZ ZLE OZNAKOWANE SŁUPKI PRZED SWIETAMI ZGINEŁA CONAJMNIEJ JEDNA OSOBA WIEC PANIE POMYSŁODAWCO RAZEM Z WYKONAWCA SŁUPKÓW DOPROWADZILISCIE DO SMIERCI CZŁOWIEKA TERAZ ZASTANOWCIE SIE DROGOWCY CZY POWINNY ONE ZOSTAC JESLI TAK TO JE OZNACZCIE PRAWIDŁOWO ABY BYŁY WIDOCZNE W NOCY BO STANOWIA ZAGROZENIE DLA ZYCIA LUDZKIEGO!!!!!!!!!panie redaktorze prosze pojechac po zmroku i zrobic zdjecie prawdziwe na wiezdzie gdzie słupki sie zaczynaja wtedy niech pan pokaze w jakim sa stanie teraz to nie słupki to kikuty wystajace z asfaltu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli ze znajomoscią techniki jazdy jest u Ciebie jak ze znajomością ortografii to tylko współczuć i trzymac sie z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym wbieganiem dziecka na jezdnię to trochę naciągane, bo co powiecie w takim układzie o drogach dwujezdniowych, o przedzielonych metalową barierką? Tam też nie da się uciec w stronę osi a są takie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te słupki znikną jak polscy kierowcy nauczą się jeździć . Za jakieś 100 lat ... Myślę,że przyczyną są kompleksy (cyt."jakiś wieśniak mi wyjedzie"itp.) a może nawet choroba psychiczna czy problemy z potencją,które niektórzy leczą na ulicach starając się poniżyć innych użytkowników dróg .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz dostane lincz ze jestem z tych LSW otoz popieram slupki bo to nic innego jak "pionowa linia ciągła" krytykujecie tez kunickiego w lublinie a tam wystarczy sie nauczyc jezdzic i jezdzi sie szybciej niz wczesniej i przyjemnie a najbardziej krzycza CI ktorzy sami zapindalają po ciągłej przed wzniesieniem na 3-go :E skoro ciągła jest to trzeba jej przestrzegac i trzeba znalezc sposob na to... nie chcesz polamac zderzaka??? jedz przepisowe 70 bo tam tyle obowiazuje i zareaguj w pore na czychające nie daj Boze niebezpieczenstwo bardziej zajmijcie sie krytykowaniem dalszego odcinka od obwodnicy w strone lublina pozdrawiam wszystkich krytykujacych jak to twierdza Lubie Swoją Wies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie potrafi dostosować się do ruchu drogowego,to może jeździć drogami serwisowymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......było coś do wyczesania, wymyślono słupli no i leci kabarecik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...