Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z telefonami w autach jest podobnie jak z pseudo biznesmenami, którzy na wódę wydaja po 200 zeta a nie stać ich na taksówkę. Tzn stać ale jakże kochany samochodzik zostawić na noc pod knajpą(?!). Samochód osobowy kosztuje średnio ok.50 tys.zł a zestaw głośnomówiący nie cały 1% jego wartości a jaka wygoda i bezpieczeństwo !!!. Ale cóż policja ma też co robić z takimi "idiotkami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się za debili z MPK co jeżdżą w słuchawkach !! I nie mam tu na myśli takiej pojedyńczej tylko takie łokmenowe obu uszach. Jeden z drugim w takich nic nie słyszy co się wokół dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem trzeba rozwiązać inaczej. Większość kierowców gada i nie wpada. Częśc z nich pada ofiarą na amen lub powoduje niewinnemu(nnym) amen. Czy mają pomysł Wilecy, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy PLN /miesiąc? ZAMKNIJ SIĘ. ŻADNYCH ZMIAN. Im więcej trupów i mandatów, tym lepiej. No to spiempierdampalampac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak stać cię na samochód to na pewno stać cię na inne rozwiązania?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak w Puławach kierowcy rozmawiają ale policja wogóle nie reaguje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy być na rondzie Honorowych Krwiodawców jako pieszy i oczekiwać na możliwość przejścia by zobaczyć ilu kierowców jadąc w Al.Kraśnicką rozmawia przez komórkę.Wystarczyłoby postawić jednego funkcjonariusza nieumundurowanego z radiostacją który przekazywałby mundurowemu przy Nałęczowskiej który pojazd ma zatrzymać .Oj. działo by się działo.Kasa popłynęłaby strumieniem do budżetu a kierowcy mając kolejne punkty byli by bardziej ostrożni w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam komurkie na wyngiel.A skoro mam komurkie to mogie gadać, wolno mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi ukrzyżowano w ogóle do roku 337? Nie wiadomo. Istnieje tylko jeden dowód rzeczowy sprzed ponad 2000 lat w postaci stopy przebitej gwoździem, która jednak nie była przytwierdzona do krzyża, lecz do jednego z dwóch krawędziaków w kształcie litery X. Cztery mocowania w pozycji X gwarantowały wytrzymywanie bólu bez utraty przytomności. Dowiedziono, że przybijanie do krzyża nie dawałoby oczekiwanego rezultatu, ponieważ człowiek traciłby przytomność po koło 25 minutach, nie odzyskując jej, co wykluczałoby sens takiej kary śmierci. Wiara musi pozostać świętością dla pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamiast złotego pociągu, Kazek szuka "złotch gwoździ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś może mi odpowiedziec,tylko rzeczowo,pseudoznawca dziękuję za wypociny, czy mogę być ukarany za to że rozmawiam przez telefon w czasie jazdy trzymając go obojczykiem przy uchu,,obie ręce mam na kierownicy,nie spytam pana gołębiowskiego o to bo on się na tym nie zna akurat ale może tutaj znajdzie się jakiś znawca tematu,pozdrawiam świąteczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ortopeda może Ci pomóc, bo na głowę już za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A świstak siedzi
Weźcie się za debili z MPK co jeżdżą w słuchawkach !! I nie mam tu na myśli takiej pojedyńczej tylko takie łokmenowe obu uszach. Jeden z drugim w takich nic nie słyszy co się wokół dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczy kupić zestaw głośnomówiący.. Widziałem takie już nawet za jakieś 80-90 zł  z firmy Forever, To o wiele mniej niż mandat, a może przy okazji na ulicach zrobi się bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowalić mandaty po 600 zł i następnym razem pomyśli baran, że to mu się to jednak nie opłaca. Nic tak nie działa na psychikę tych ćwierćmózgów z komórą przy uchu, jak pozbawienie kasy.   PS. Pod pojęciem "baran" mam na myśli również malowane lale z tipsami na dwa cale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakby się ubezpieczalnie zajęły sprawdzaniem czy w czasie zdarzeń drogowych sprawca nie korzystał z telefonu , ale lepiej podnosić ciągle składki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...