Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kim jest p. Leniak

Utworzony przez ofiara, 24 września 2014 r. o 20:32
To byłby zły pomysł... w radzie Krzczonowa powinni być ludzie którzy znają dobrze gminę znają i czują jej klimat 7 lat mieszkania tu to stanowczo za mało by być w radzie rada sołecka  ;-) również nie dla mnie ... trzeba znać swoje miejsce i możliwości ;-) ... hmm dawno dawno temu bodaj w 1994 kandydowałem w wyborach samorządowych w Lublinie... dawne czasy - zanim stałem się kandydatem przez rok byłem na każdej sesji Rady miasta i na niektórych komisjach  żeby się przygotować i wiedzieć o co chodzi - w końcu samorząd to była wtedy całkiem świeża sprawa  taaaa ;-) miło powspominać... ... tymczasem  posłuchajcie o prawdziwych mężczyznach http://www.youtube.com/watch?v=CEDNS9uWbFo    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, wszędzie i o każdej porze ten Leniak. Boję się już nawet lodówki otwierać :D :lol: B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki już urok lodówek z internetem ;-) http://www.youtube.com/watch?v=Ox026deJ39w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo seksowny facet z tego Leniaka... ma to coś w oczach... sama nie wiem co...
   
Obłęd ma. To widać.
  Moim zdaniem też - obłęd. Facet swoje lata już ma i pewnie jest starym kawalerem albo po rozwodzie, bo która kobieta chciałaby przebywać z mężczyzną, który co i rusz grzebie w laptopie, telefonie świątek piątek czy niedziela, wkleja filmiki i myślami bez przerwy ucieka w wirtualny świat. Zobaczcie ile tego spłodził, a internet jest pamiętliwy. Ja uważam, że powinien podjąć leczenie, bo to może się wymknąć spod kontroli i w przyszłości być zagrożeniem dla otoczenia. Przejrzyjcie koniecznie jego "dorobek" w sieci, tyle tego - i jaka częstotliwość - to musi być obłęd !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz pokazuje ze zna sie na alkoholach, a jestem cikawy jak sasiedzi mowia o takim nierobie, ja to bum gonil taka łysa pale z domu jak najdalej, a słyszaałem też że ludzie w Krzczonowie mają sie zebrac i odwiedzić gosciaa i pogonic mu kota, może ktos wie kiedy to ma być bo sa jestem ciekawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przez te 20 lat z okładem gdzie ten prawnik robił na etacie? Tylko w gorzelni wóde rozlewał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) ach ta popularność Tysięczny tłumSpija słowa z mych ustKochają mnie   http://www.youtube.com/watch?v=AJQ4OVcEiDQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktoś mi pomoze i powie kim jest ten pan, nie pracuje mieszka w niezlej chatce i jeszcze na kazdym forum kazdemu dokucza jesli wyczuje jakis problem, prosze o pomoc o ludzi poszkodowanych przez tego czlowieka
  Ten pan to robak na haczyku reklmowym.Wabi naiwne rybki w sieci. Generuje odsłony dla D.W. i winduje tę gazetę w wyszukiwarkach linkując nagminnie i bez sensu.Ot, zwykłe mięso armatnie. Traci czas, wystawia się na pośmiewisko i... ginie jak każdy tego typu "gwiazdor".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) no i dlatego własnie "grono" wiernych wielbicieli założyło poświęcony mu watek fanowski... chcielibyście być mną prawda? ach jakby to było http://www.youtube.com/watch?v=lGZ1mdkF3Bo wiecie jak to jest być na scenie? Ja wiem ;-) wyobraźcie sobie jak to jest  przed jutrzejszą poranną zmianą...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!   NIE KARMIĆ TROLA!   Skończcie się dopisywać w założonym przez niego wątku i będzie spokój. Jeszcze jakiś czas powypisuje kilka bzdur i ucichnie. Dyskutowanie z takim człowiekiem nie ma najmniejszego sensu i sprawia, że ciągle dopisuje kolejne bzdury - tutaj kolejne piosenki bez jakiegokolwiek związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
admin DW nazywa się Buczkowski i ma całkiem inny login ;-) jak zacząłeś watek drogi koleżko to nie płakaj teraz jak jakiś podlotek piosenka specjalnie dla ciebie  http://www.youtube.com/watch?v=x7f6bwVr4-0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszmy piszmy, niech się obnaża w necie coraz bardziej. Wyobrażacie sobie faceta po czterdziestce zdrowego na umyśle, który tak się zachowuje ? :D Zresztą sami zobaczcie co to za gagatek :lol: link: profeo.pl/6706923941774172/   No i niech teraz przyszły pracodawca oceni to wszystko "chłodnym" okiem :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest leniak ? Nikim, po prostu nikim... Nazwisko nie przypadkowo napisałem z małej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie! Ty się zdecyduj co chcesz w życiu robić. Najpierw męczył prawo, coś tam skończył, ale nie całkiem, bo nadal średnie figuruje. Przeskoczył czterdziestkę zmieniając profesje jak rękawiczki. To wódki trochę ponalewa w butelki, rusztowań poskręca pod sceną, rybek trochę posprzedaje, to znów w ochroniarza się przedzierzgnie, mebelki poskłada do kupy, by znienacka nabrać ochoty na boki w magazynie : - ). No i teraz robi to, co lubi najbardziej i co robił (ale tylko przez dwa miesiące) w 2006 roku, czyli pilnuje strony internetowej i ją promuje :D . Według mnie mamy do czynienia z synem marnotrawnym, którego ustosunkowany tatuś pchał przez to prawo, a potem, gdy średnio się udało wsadził synalka na asystenta prezesa w warszawskiej spółce. Ale że synio ma fiubździu we łbie i trunkowy jest, to nawet koneksje nie pomogły. Zresztą, sponsoring najprawdopodobniej trwa nadal, bo inaczej by się nasz gwiazdor ustatkował wreszcie, wyrósł z krótkich majtek i przestał odpier dalać dziecinadę w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie się przebudziłam zlana potem. Leniak mi się przyśnił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie jestem popularny jak jakiś postksiądz Boniecki z Nergalem w pakiecie... sytuacja jest taka że to akurat dobrze... wy piszcie a ja się "poobrażam" http://www.youtube.com/watch?v=7B4s_ZDf1bo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten Leniak nie świruje pod rentę z zusu...na głowę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem jest to najprawdopodobniej kradzież tożsamości. Prawdziwy Leniak ma przecież 42 lata ! Pewnie jest odcięty od internetu może siedzi w więzieniu albo jest ciężko chory , a tu jakiś szczeniak się produkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D http://www.youtube.com/watch?v=6-WKbPRXfq4
Ostatnio edytowany 29 września 2014 r. o 08:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji próbę włamania na konto na facebooku: Ktoś próbował zalogować się do Twojego konta na Facebooku, używając Twojego hasła. Ponieważ miało to miejsce z lok.aliz.acji, z której Ty zazwyczaj się nie logujesz, uniemożliwiliśmy tej osobie dostęp do konta. Chcemy upewnić się, czy to byłeś(aś) Ty. Jeśli to nie byłeś(aś) Ty, pomożemy Ci zabezpieczyć konto. Okolica: Turek, Poland, urządzenie/program: Firefox dla systemu Windows 7, czas: Dzisiaj o 02:06 IP: 192.162.49.128   chyba trzeba będzie to zgłosić jak myślicie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...