Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim są Zuzanna M. i Kamil N. i dlaczego zabili jego rodziców?

Utworzony przez o tempora, 20 grudnia 2014 r. o 11:23 Powrót do artykułu
W portalu aukcyjnym ktoś sprzedaje tomiki poezji marii Goniewicz po 300 złotych. Nie ma to jak łeb do interesów. W jakim świecie przyszło nam żyć, w jakiej Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo,    jak już jesteście tacy ostrożni w terminologii prawa karnego i uważacie nawet na takie rzeczy jak to, że podejrzany/oskarżony składa wyjaśnienia a tylko świadek zeznaje, to uważalibyście również na taki mankament jak "dożywocie"... w prawie karnym niestety nie ma takiej instytucji ani kary. i nie jest to niestety tożsame z "dożywotnim pozbawieniem wolności" :( ba, nawet nie pochodzą z jednej gałęzi prawa :(   Wesołych świąt życzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEJ DZIEWCZYNIE POTRZEBNY PSYCHOANALITYK- KAREN. H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEJ DZIEWCZYNIE POTRZEBNY PSYCHOANALITYK- KAREN. H  
DLA TAKIEGO BYDLĘCIA - TYLKO SZNUR NA SZYJĘ!!! To nie człowiek - szkoda powietrza dla takich tworów. A czemu społeczeństwo ma płacić za utrzymanie Tego bydła w wiezieniu!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głowę daje, że posiedzą góra 3-5 lat. Zakład ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w Polsce nie ma już kary śmierci. Moim zdaniem sznur dla obojga to jeyne rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej to dożywocie bez żadnych skrupułów, on to chyba ofiarą jej i swojej chorej miłosci  do niej przez którą zniszczył siebie swoje piękne życie na pewno gdy by nie spotkał na swej drodze psedo- poetki był by szczęśliwy człowiekiem.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznur na łeb tylko taka kara jest adekwatna do tego czynu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to było w tej piosence : on jest zwykłym dupkiem ona pospolitą dziwką?  hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznur na łeb tylko taka kara jest adekwatna do tego czynu!!!!
Jaruzela-bandyty nie POwieśili,a ty chcesz ich wieszać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem w ostatnich dniach, oglądając w nocy telewizje natknęłam się na film inspirowany prawdziwą historią pt"Historia Chrisa Parco". Zauważyłam wiele podobieństw obu przypadków, tylko tam matka przeżyła...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w Polsce nie ma już kary śmierci. Moim zdaniem sznur dla obojga to jeyne rozwiązanie.
...czyli nie różnisz się od nich z takimi zapędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo odważni młodzi ludzie. Wychowani bezstresowo, nowatorsko. Czego się czepiacie ich, popatrzcie na wychowanie swoich dzieciaczków i śpijcie czujnie - nic nie wiadomo jaka jest twoja córka czy syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi czas, że żywi będą zazdrość umarłym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem, czy to było tzw. wychowanie bezstresowe, oboje byli dość krotko trzymani przez rodziców i do niedawna byli uznawani za wzorowe dzieci. Sportowcy, prymusi i nagle zmiana 180 stopni. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil niczego nie trenował. Owszem, jest w Białej koszykarz, który nazywa sie tak samo i jest w tym wieku, ale to zupełnie inna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są dzieci nowego pokolenia - dzieci rodziców, którzy "muszą odpoczać", "mieć czas dla siebie", "rozwijać swoje pasje". Te dzieci siedzą na zajeciach dodatkowych/ w świetlicach szkolnych po to, by każdy był "zadowolony". Korzystają najpierw z darmowych przechowalni - świetlic szkolnych, a gdy dziecko robi się starsze - z ofert "zajęć dodatkowych" - szermierka, garncarstwo, karate, język hiszpański, flamenco... Zapierdzielają, by na to zarobić, a jak nie muszą to się samousprawiedliwiają, ze to dla dobra dzieci - bo mają nowe perspektwy. Znam rodziców, którzy na skrzyżowaniu "zmieniają" dzieci w samochodzie, bo unikną korków w drodze na zaj. dodatkowe, a sami spotykają sie za pół godziny w knajpce na kolację. Odbierają dzieci około 19.30 -20.00 - szybka kąpiel, buzi w czółko i - wow - jestem takim zapracowanym rodzicem. Na wszystko mam prawie czas... gdyby jeszcze nie ta kąpiel i puszczenie płyty z baśnią - cała Polska czyta dzieciom - to bym był/ była zrealizowana. Że też Ci nauczyciele tyle czasu wakacji mają, a nawet tego nie potrafią jakoś zorganizować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tak. Ale ona z dobrego domu???? Ha ha padłam ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--  to  niedorajdy , ludzie niedopieczeni ,,  cisi tacy są najgorsi ,, to wina rodziców iedukacji  ,,, ludzie nic chcą błyszczeć  ...........   dopiero powstała nowa psychologia  i porobili amerykanie aparatury i się móżgami zajmują ,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komórki i internet zabijają uczucia. To jest plaga, która nas ludzi unicestwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...