Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ogarniam i szlag mnie trrafia już z tymi kradzieżami na wnuczka i innymi. Po pierwsze skąd sprawca wiedział że dana kobieta może mieć lub ma tak sporą gotówkę ??? Nie wierzę że są to osoby wybierane w ciemno, musiał przecież od kogoś do cholery mieć cynk że babcia ma 100 patyków w pierzynie !! Rodzina, znajomi, bank, to krąg podejrzeń który dał cynka wg mnie. Dwa po jaką cholerę tej 88 letniej babci 100 tys (oczywiście zakładam że babcia ma rodzinę) Czy nie mogłaby dac wnukom, dziecią przynajmiej mogliby zainwestować czy w mieszkanie czy samochód, czy jakiś drobny biznes a tak wszystko diabli wzięli.Przecież ze sobą tego do grobu nie zabierze a nie oszukujmy się kobitce nie wiadomo ile życia nie zostało. Oczywiście ma to tylko sens jeśli ma rodzinę i ma dobre relacje z nią. Nie wiem czy na starość ludziom, rozum odejmuje czy jak ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie oszustwo, a głupota starszej damy...! Zróbcie szkolenie dla starszych samotnych osób w gminach . Policjanci potrafią wyjaśnić niezwykłą przebiegłość cwaniaków !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota babci, jej bliskich ( jeśli takich ma) by trzymać taką kwotę w domu, już nie mówiąc o tym , ja łatwo dała się sprowokować obcej osobie na okazanie tej sumy............ z drugiej strony starość nie jest łatwa...kto wie jak  my będziemy w takim wieku reagować , o ile dożyjemy .... szkoda staruszki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podpucha! Tylko  do Banku, he, he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podpucha! Tylko  do Banku, he, he...
Być może że to podpucha. W ten sposób , jak sie będzie nagłaśniać sprawę , to starzy bidule , będą stać w kolejkach z całymi rajstopami upchanymi forsą , bo dzisjaj nie są przekonani co do banków , parabanków i SKOK Wołomin. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgubiła ja pazerność (podobnie ,jak mojego krewnego  "zrobionego" w podobny sposób 6 lat temu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgubiła ja pazerność (podobnie ,jak mojego krewnego  "zrobionego" w podobny sposób 6 lat temu).
Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba. Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje. Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła. Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ten młody facet jak najdłużej pożył na państwowym chlebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jej tak . Głupia stara i pazerna baba. Facet młody potrzebujący kasy podszedł staruchę i pożyje. Stara jędza zamiast podzielić się kasą z rodziną lub potrzebującymi myślała , że ktoś jej do trumny wsadzi oszczędności i tam przekupi Św. Piotra za swoją pazerność . Do piekła. Ha ha ha . Wcale mi jej nie żal. Fajna sprawa "na urzędnika".
Ta baba rozumu nie miała od bardzo dawna. Znam ją osobiście i pamiętam dobrze taki fakt z jej strony. Ja jako mały  smyk ( 5 może 7 lat ona miało ponad 20 lat) zakradłem się u niej na truskawki ,przyuważyła mnie  i pognała z warzyw rzucając za mną siekierą.To jest rozum, a dobrze mnie znała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie ta babcie w spokoju .ciekaw jestem jak wy bedziecie zachowywac sie w wieku 88 lat o ile go dozyjecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...