Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy, znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko. Na scenie będzie dużo radości i wrzawy, a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czad! Niech wygrają. Kobitki szałem podbiją serca kibiców. Waka waka niech się chowa, teraz jest koko koko hehehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się : Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO, Feel " ... współczuję babciom z Kocudzy takiego towarzystwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
" 2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się : Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO, Feel " ... współczuję babciom z Kocudzy takiego towarzystwa.
Więcej nadziei,radości i zabawy, a znane zespoły niech się uczą od babć,energii i tupetu,bo one podeszły z sercem do tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki gratulacje za sukces zespołu z pod Janowa Lubelskiego -życzę wygrania Finału oby to był przebój na Euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada... podobnież do zespołu maja dołączyć światowej sławy kozidrak i cugowski . Galę poprowadzi znany R.janowski ... podobno kozidrak nie ma w co się ubrać a cugowski nie ma na buty. Pazerne gwiazdy stawiają wysokie warunki, tvp stara się o pożyczkę z banku światowego na gażę nędznych grajków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra ta piosenka-jest jeszcze nadzieja-,że z grupy nie wyjdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważny wynik ważna reklama. Babcie i tak już są górą! Z drugiej strony dziwię się nam Polakom Disco Polo na nie a zagraniczne g...niane piosenki o du..pie marynie sa spoko. A tu pożądny zespół ludowy nasz Polski! i mówicie że to żenada. Myślę że powinniśmy sie wstydzić. Głosujmy na naszą tradycją muzykę i Jarzębinki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka drużyna taki hymn...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy, znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko. Na scenie będzie dużo radości i wrzawy, a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
Moje słowa i życzenia się sprawdziły, brawo,brawo Janowianki zwyciężyły. Jak się talent ma,to i ciało gra. Piękno zwyciężyło i kibiców ożywiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moje słowa i życzenia się sprawdziły, brawo,brawo Janowianki zwyciężyły. Jak się talent ma,to i ciało gra. Piękno zwyciężyło i kibiców ożywiło.
Jakie piękno...?!Nie przesadzaj Sukces zespołu-tak,ale poziom zaniżony strasznie. Jaki hymn... takie Euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopaki z reprezentacji zagrają tak, jak na wiejskim stadionie w Buraczanym Dołku? Piłka i piłkarze powróci do źródeł Intelektem kopacze rzadko grzeszyli - Maculewicz był kiedyś pierszym inżynierem w drużynie Gmocha. Dziś same gwiazdy, z potężnymi kontami. I niewiele z tego wynika .... Powtórka 0:6 jak z Hiszpania? x3???? Tylko żeby babki i kosmiczny wszelki burdel nie były jedynym akcentem naszego EYRO Obym się mylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec swiata jest bliski...jesli te panie wygraja, a dzis juz wiemy ze wygraly...teraz zostaje tylk sledzic te strone i czekac na koniec http://bralloso.com/kosmos/index.php
Gość napisał:
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy, znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko. Na scenie będzie dużo radości i wrzawy, a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...