Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne osoby zatrzymane za uprawę konopi indyjskich

Utworzony przez LUBELAK, 17 sierpnia 2013 r. o 14:50 Powrót do artykułu
Pod Nową i na wszystkich targach fajkami bez przeszkód handlują!A co na to Policja?! Zawsze statystyki pokazuje bo tylko to się liczy! A nie efekty!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie czytam w tych brukowcach o zatrzymaniu za posiadanie lub pielęgnację maryśki. Szkoda że nie piszą o aresztowaniach złodziei, bandytów i gwałcicieli. Czy \"super wyszkolona\' i dobrze opłacana policja nie powinna dbać o nasze bezpieczeństwo. Co to za sukces złapanie nastolatka czy studenta który posiada 3 gramy suszu, a Słowik śmieje się popijając whyski.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy uslyszymy o likwidacj  wytwórni jakiegoś twardego narkotyku który szkodzi?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mendale" poprzyznawać należy dzielnym funkcjonariuszom walczącym ze środkami psychoaktywnymi. Mam nadzieję, że "chlorów" (od chlania), odurzających się etanolem (według WHO narkotyk), równie skutecznie mundurowi będą tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci pewnie za znikomą szkodliwość czynu dostaną naganę i sprawa zostanie umorzona. Dż.Q.Ja.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy po trawce takie rzeczy sie dzieją ?? Wedlug mnie powinnismy zdelegalizować alkohol który szkodzi i prowadzi do patologii   http://natgeotv.com/pl/tabu/wideo/alkohol  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domestosem też można się odurzać i ma gorsze skutki niż ganda. Ale grunt to logiczne myślenie rządzących, by łapać takich groźnych przestępców, którzy oprócz tego, że posiadają gandę, pewnie kilka razy dopuścili się przejścia na czerwonym... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...