Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moze to przez sraczke podobno panuje w belzycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wypędzać tego szatana przyjedzie gościu reprezentujący organizację mającą z tymże szatanem od 2 tysięcy lat baaardzo bliskie związki. Do tego należy dodać,że kaszanką to przyjmować go na pewno nie będą. Oczywiście owce boże a nie kler zapłaci za tę pożal się Boże wizytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po części niemal każdy rozsądnie się wypowiada.Przyczyny są różne!Ale chylę czoło po raz kolejny przed komunistami,którzy mieli zamiar stworzyć społeczeństwo odpowiedzialne, z przywódczą rolą inteligencji.Nie przewidzieli jednak,że z gawiedzi ciężko jest w krótkim czasie ją "wyrzeźbić" i punkty "za pochodzenie" spowodowały napływ miernot w te szeregi.Do tego dołożyły się przeróżne światopoglądy nastawione na ograbienie narodu z jego majątku,a naród łykał masę idiotyzmów wypowiadanych przez "pomazańców".Teraz słabsze psychicznie jednostki nie za bardzo sobie radzą z tą rzeczywistością.I mówiąc krótko -SĄ OFIARAMI POSTSOLIDARUCHOWEGO SYSTEMU.Może i im kiedyś ,gdy wróci tu POLSKA -ktoś postawi pomnik............?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe ile będzie kosztowało zaproszenie tego czarnego oszołoma
Co Ci do tego ?? Zazdrość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Osoby którę myślą że egzorcyzmy to zacofanie i ciemnota są w błędzie. Nie wiedzą o czym piszą. Żadna z tych osób nie widział napewno wypędzenia diabła z duszy człowieka przez egzorcystę. Zmieniły by zdanie by naocznie to zobaczyły. Takie rzeczy można zobaczyć nawet w niektórych lubelskich kościołach na specjalnych nabożeństwach. Widziałem i uwierzyłem chociaż też byłem niedowiarkiem. Byłem zdumiony gdy to naocznie zobaczyłem. Może trzeba obejrzeć też film E gzofrcysta lub przeczytać kilka książek, najlepsze właśnie napisał ks. Gabriele Amorth. Powiem tak : nie bądźcie niedowiarkami ale uwierzcie że szatan istnieje i potrafi zawładnąć człowiekiem, jego postępowaniem, jego myślami.
taaa... jakbyś, tak jak czarni, od dwóch tysięcy lat ćwiczył ogłupianie ludzi, też potrafiłbyś zrobić niezły cyrk ja ostatnio widziałem jak sztukmistrz zamienił chustkę w gołębia; mam wierzyć w tę przemianę ? ręce opadają... a co do innego mojego adwersarza - ja nie nazywam ludzi idiotami tylko dlatego, że mają inne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ogień może to miasto oczyścić z grzechu i dzieł szatana. Spalić wszystkich. Żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze komentarze są żałosne. Spójrzcie na siebie co jest u was .! Dla rodziny tego czlowieka to. tragedia a wy wypisujecie że sie naogladal czegoś !!! Ludzie opanujcie się osądzać może tylko Bóg!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz się modli co niedziela,po każdej mszy czynione są znaki krzyża,a do Najwyższego jakoś nie docierają prośby Jego czarnych urzędników. Wiadomo powszechnie,że księża to obłudnicy.Klepią modlitwy,często nie wiedzą nawet jakie i w czyjej intencji.Księża myślą co innego a co innego robią. No i najciekawsze przypadki.Niejaki ksiądz natanek-psychol.Kamerdyner-cudownie rozmnaża krew zmarłego pracodawcy,oraz pięknie spreparował zapiski zmarłego (nazywane testamentem). Taki jest nasz kościół.A przykładów oszustw i złego postępowania księży jest więcej (pijaństwo,homoseksualizm,pedofilia,złodziejstwo....._
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście jeszcze szamana z czarnej afryki,rabina,popa, a nie zapomnijcie o jakimś działaczu politycznym, najlepiej z PiS - Sobecką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko.Mężczyźni są słabsi psychicznie,dlatego by ich "wzmocnić" socjalizm "wypracował" służbę wojskową lub w Zmotoryzowanych Odwodach Mlicji Obywatelskiej.Teraz jest tzw."wolność", co możemy przetłumaczyć na "masz sobie radzić ,a nam oddawaj haracz"!!!Oczywiście gawiedź tego nie pojmie,ale wpisy czytają też inteligentni ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorze jest to , że kościół traktuje nas jak ciemną masę z epoki średniowiecza , której można było wmówić ile diabłów mieści się na głowce od szpilki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raj ten kraj aż chce się umrzeć! Popieram choć sama nie mam siły...ani żyć ani zdechnąć Dziękuję klasie posiadającej i rządzącej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ma ktoś statystyki dla naszego województwa odnośnie samobójstw?? W zabójstwach jesteśmy viceliderem w Polsce. Może ksiądz by się zastanowił, że przyczynami może być np. brak perspekty, długi, problemy rodzinne , itp?? Co ma robić człowiek nie mający żadnych perspektyw na lepsze życie?? Dlatego może wybierają skrócenie swojego żywota na tym ziemskim łez padole?? Parę miesięcy temu na Pomorzanach też skoczyło parę osób, w innych rejonach Szczecina też było kilkanaście takich przypadków, więc to chyba nie wina Szatana, a problemów innego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boję się śmierci ale brakuje mi woli życia moje życie to ciągłe cierpienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak po krótce -jeśli kościół katolicki chce przetrwać ,to zamiast zajmować się "wątpliwymi" praktykami, powinien powrócić do nauki Chrystusa,a nie opierać się na dogmatach tworzonych wiekami przez swoich hierarchów w celu osiągnięcia materialnych korzyści.Wszyscy jesteśmy chwilowymi dzierżawcami ziemii,a niej jej właścicielami.O tym gawiedź nie ma pojęcia....ale kościół..........?Szczęść Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McLeod napisał:
Tylko ogień może to miasto oczyścić z grzechu i dzieł szatana. Spalić wszystkich. Żywcem.
AMEN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę wzmożonej pazerności banków, rosnacych cen na strategiczne towary,ignorantów w polityce i rządzie, do tego parę kataklizmów z powodu zaniedbanych wałów i melioracji a egzorcystów zabraknie. Ktoś tu idiotyzmy uprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze swojskie silent hill ciekawe jaka morczna tajemnice kryje to miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Zaproście jeszcze szamana z czarnej afryki,rabina,popa, a nie zapomnijcie o jakimś działaczu politycznym, najlepiej z PiS - Sobecką.
Jak szamana to tylko z PERU i najlepiej z WERMACHTEM hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...